bugün

Sözünde duran adamın yeminidir.
Harbi sen ve senin gibiler milletin taa amına koydu cengiz. Ölüyü diriyi .iktiniz gözü masum vatandaşa diktiniz. Ulan ben seçimden sonraki başbakanın yerine olsam senin gibi emir erini yanıma çağırıp istanbul ankara arasına bedavaya otoban yaptırıp 100 yıllığına da ücret almayacak şekilde sözleşme imzalatırdım sana. Eee o kadar devletten ihale aldın biraz da halka hizmet et bakalım.
bunu diyen adamın ismi ilahiyat fakültesindeki bir binaya verildi. millet hak ediyor. eskiden ibne dersin kızarda sikersin aldırmaz denilirdi şimdi ibne de yine aldırmıyor.
sözünün eri adamlar; "durmak yok" deyip koyuyorlar nitekim. sıra koyulanlara gelecek elbet.
iyi halt ettiniz. yetmez ama artık hayır.
Bu şerefsizlere oy verenlerin anasını rahatça bence belleyebilirler, oy verenlerin rahatsızlık duyacağına inanmiyorum alışmışlardır çünkü .
yaşar nuri öztürk her zaman yaptığı gibi, bu küfrü eden soysuza çok güzel bir cevap verdi dünkü programda ! ''esas biz sizin amınıza koyacaz'' dedi yaşar hocam bu şeytanın çocuğuna ! her harfine misliyle katılıyorum ! https://youtu.be/aRI4nSGb3YE?t=8455
Dikkat edin de..
(img:#830175)
bu millet onun a... koymasında.
Oyle bir koyuyorlar ki aklimizi basimizdan aldilar. Dusunemez, tavir alamaz, secimde bulunamaz olduk. Tek diyebildigimiz vatan sag olsun, canimiz feda. Onlar bizim bi yerlerimize göz dikdikçe biz daha da akılsız olduk. Sonumuz hayir mi ser mi bilinmez.
Söyleyenin nükleer santral ihalesi verilerek ödüllendirildiği sihirli cümle...
koydular.
daha da mı?, yetmemiş mi?
Kendi kendini yeme seklinin yazim hali.
(bkz: dürüst türk iş adamları sözün duruyor)
(bkz: dünyanın en dürüst iş adamlarının türkiye de olması)
koydukda bakın 90 lara. diye devam etmesi muhtemel cümle.
Yine kurtarır bir şekilde bu millet

(bkz: bekle koyarsın)
Tekrar hatirlatilmasi gereken terbiyesiz ifade. Bunlara oy vermek yerine milletin refahina ve geleceğine yatirim yapan hdp ye oy verin.
akpli yandaş iş adamının akp nin torpilleri sayesinde aldığı ihalenin ardından sevincini milletin anasına avradına söverek kutlaması hadisesidir... yaşar nuri hoca millet adına güzel bir cevap vermiştir bunlara ! ve bu dinciler bu videoları cımbızlarayarak cehapaliler küfür ediyor yayında diye utanmadan reklam yapmışlardır.... https://www.youtube.com/watch?v=QjoSyc2TIBI
bugünden itibaren gerçekleşmesi daha da olasılaşmış meseledir. ama koysunlar, müstehak bu millete amk.
serbest piyasa ekonomisidir. arz talep meselesidir. domalanla düdükleyenin kesiştiği nokta oy oranını belirler.
hayırlı olsun elleriniz dert görmesindir.
1 kasım seçimlerinde istediği sonucu alamayan klasik chp li seçmen terbiyesizliğidir.
millet amınızı param pirçik etti hala am göt muhasebesi yapıyorsunuz.

bu arada amcuğunuza koyayım. beter olun mk.
(bkz: koydu)