bugün

hijyen takıntısı olan kişinin söylemi. dediğini yaparsa isabetli olur. yoksa o çocuğu kabus bir çocukluk bekliyor demektir.
o zaman çocuğu gora'da dünyaya getir ordan tekrar dünya'ya getir. *
dünyayı kirletmeden önce düşünecektin onu yelloz, diyebilirler adama.
koca bulamadım doğuramıyorum demiyor da. dinyayaçıcıkgetirmekistimiyırım. yersen.
bir kalıp sabun işini görür mü? şeklinde cevap verilir.
her ne kadar biraz küçümsenen, hor görülen, alaycı yaklaşılan bir söz olsa da ciddi ciddi iş bu noktaya doğru gidiyor, çok hızlı şekilde hemde.
Herkes kapısının önünü temizlese o kadar da pis olmayacak olan dünyaya bir evlat bahşetmektir.
Kendisine gelecek açısından refah bir yaşam saglanamıcaksa en azından bir süre ertelenmesi gerekir, 20'li yaşların başında çocuk yapıp çok şirin, sevimli eve huzur getircek şeklinde bakanlara o öyle degil işte diyorum.
sadece sonuc olarak algılanıp olumsuz elestirilmemesi gereken cümledir. sebepler arasından bizim de yaptıklarımızı tespit edip bu hatalardan vazgecerek daha temiz bir dünya icin tek kisi de olsak bir adım atmalıyız. dünya belki kirli kalacak ama bizim dünyamız temizlenecek.
dünya senin Çocuğunu napsın? biraz anan baban torun sevinci yaşasın, ailende güÇlü bi bağ oluşturacak ufak bi haylaz dolaşsın dursun evde.