bugün

kaydının ilk gününde yazar olarak mutlulukta zirve yapmış yazardır. ismi yanıtabilir fakat hiç de boş gelmemiştir.
kendi nick altını kendi dolduran yazardır.

adettendir, hoş geldin harun abi.

şaka lan şaka.
hoş gelmiş on birinci nesil yazar. memelerini hoplata hoplata koştursun efenim sözlükte.
Boş gelmiş yazar. inşallah zamanla kendini doldurur ve akp li olur.
11. nesil yazarların gücüne güç katmaya gelmiş yazar. hoşgelmiş safa gelmiş.pişmaniye getir de yiyelim.
kendi mi yoksa elimi diye soracağım yazardır.
yazarlık konusunda acemi olmayan yazar. tüm nesillere selam ile gelmiştir.
boş mu gelmiş dolu mu gelmiş henüz karar verilemeyen yazar. şimdilik gayet güzel yazıyo. hoş gelmiş.
Seks hayatinda basarilar diledigim hos gelmis yazar. Erkekse gec bosalmasi temennimiz.
Kimin feyki acep yazari.
ilginç temennilerle karşılaşmış yazar.
(#23614996)
(bkz: entry nick uyumu)
bu kafayla senin oyun çobanın oyu ile bir olamaz.
Boş değil oldukça hoş gelmiş yazardır. inşallah akp li olur.
günün ilk entrylerine giren yazar.
bence akapeli yazarımsısı...
akapeli olmayan yazar. ne akapeli ne cehapeli ne mehapeli illede tekape illede tekape.
oksijen israfı bir yazar. başka yazarların nick altına küfür edebilecek kadar kalitesiz bir mikroorganizma. gerçi faşistlerin hangisi kaliteli ki. hepsi koç maşallah.
bir pkk köpeği tarafından eleştirilen yazar. herkesin eleştirisini takarımda sen yoluna be teneke.
teneke diyen ama kafası boş tenekeden farksız olan. küfür etmeden konuşmayı bilmeyen insan benzeri mahlukat. bordo klavyelidir kendisi. kafasını pencereden çıkarsa araba egzozundan çıkat pat sesinden kafasını yorganın altına koyan faşistlerin familyasındandır. klavye faşistidir. faşistliğinde bi şerefi vardı anasını satayım.
yüzsüz biri tarafından nick altı pisletilmeye devam edilen yazar. lan olum güzel memleketimi pisletmeye kalktığınız yetmedi buraya da mı başladınız? size birinin insanlık kurallarını öğretmesi gerek, idolünüz olanlar dağ ayısı olunca sonuç böyle oluyor.

kürt türk ayrımı yapan biri değilim.
pkk türk ayrımı yaparım.
Faşistse başımızın üstünde yeri olan yazar. Hoşgelmiş efendim. Koştursun atını sözlükte.
nickaltının pisletilmesinden muzdarip olan ama başka yazarların nick altına küfür edebilecek kadar kendisiyle çelişen tipik 11. nesil yazarı. insanlık kurallarını küfür ederekmi öğretecek çok merak ettiriyor kendini. kendisinin idollerinin şehir ayısı olduğundan sağda solda küfür etme hakkını kendinde bulan yazarımsı.
küfürü hak edene eden yazar.

hayır anlamadığım zaten düşünce yapısıyla pisliğin içinde olan bir insan nasıl olurda küfüre takılır şaşılası bi durum.
he umrumda mı? hayır. yine olsa yine ederim. sen bi düşün bakayım küfür hak edicek ne yaptım ben... dur ben soyliyeyim vatana ihanet eden basit bir insanımsısın daha ötesi yok!
daha fazla da yazma buraya sinir attırmaktan başka işe yaramıyosun.
takip ettiğim bir yazar ama sanırım sevgilisine çok sadık. umarım mutlu olursunuz.
Milliyetçiyse basimizin üstünde yeri var. Hoşgelmiş tekrar tekrar.