bugün

aboneliğim olmadığı halde hala mis gibi kullanabildiğim bir uygulama. işin garibi devam etmeyeceğini düşünürken cumartesinden beri 7-8 dizi bitirdim -ki bu ortalama 50-60 bölüm ediyor- 2 de film izledim.. Teşekkür ederiz. Bugün devam eder diye düşünüyorum.
Behzat ç. Yı yayınlanmasını umdugumuz platform. Bu ayı atlatinca masum için ilk uyeligimizi almayı bekliyoruz. Dilerim daha iyi yerlere gelir ve kaliteli yapımlar yayınlarlar.
cuma Bim’de halk günüymüş. Sanki diğer günler kraliyet ailesi alışveriş yapıyor.
görsel
Eğer bu arkadaşların birilerine yaranma amacı ile hizmeti bedava yapmasından ötürü para ödediğim hizmetin karşılığını alamaz isem kendilerine müşteri memnuniyeti anlamında dünyayı cehenneme cevirmek adına elimden geleni ardıma koymayacağım.
Bedavacılar çöktüğü için hata verip üyeliğimiz olmasına rağmen hafta sonu izleyemediğimiz platform.
mahrumlar ve masum dışında kendi ürettikleri işler baya kötü.
netflix'im var, bunu da 1 aylık deneme sürümüyle kullanayım dedim.

tecrübelerim şu şekilde:

1- netflix gibi 3 ayrı abonelik modeli yok. tek bir standart üyelik var ve 9.90tl.
2- görüntü kalitesi hızınıza göre değişiyor lakin en hızlı halinde bile netflix kadar iyi bir ses ve görüntü kalitesi göremedim malesef.
3- arayüz neredeyse netflix'in aynısı.
4- kendinize özel listeler hazırlayabilir, istediğiniz zaman izleyebilirsiniz. bir yerinde bıraktığınız film ya da diziyi daha sonra aynı yerden devam ederek izleyebiliyorsunuz
4- yerli bir platform olması açısından başlangıç için ümit vaad ediyor ama henüz içerik açısından çok zengin değil. diziler çok sınırlı ama film konusunda daha geniş bir yelpaze sunuyor. şimdilik tatmin edici.
5- netflix'den ayrılan yönü yerel ve uluslararası bazı tv kanallarının yayınlarını takip etme şansı veriyor.

şimdilik düşüncelerim bu şekilde.

denemek isteyenler için ilk ay ücretsiz. eğer memnun kalmazsanız istediğiniz zaman üyelik iptali gerçekleştirebiliyorsunuz.
sıfır bir dizisini izlemek için abone olduk an itibariyle site çöktü.
hbo'nun yayın haklarının bir kısmını alıp güçlenen platform.
kullanıcısı değilim ancak güzel bir hareket olarak görüyorum.

https://twitter.com/BluTV/status/1265629510541737984
Harika filmlerin yayınlandığı bir platform. Distopik filmlerden hoşlananlar için bina adlı filmi de yayınlamışlar. Favori filmim: insanlar ikiye ayrılır. Blu tv özel yapımı bir psikolojik film.

https://www.teknoburada.n...silmisin-cok-disinda/amp/
Bir yığın eski diziyi kaldıran platform. Sen onları kaldırdıysan ben de seni kaldırıyorum uygulamalardan.
şurada alt tarafı 2 gün ücretsiz olacak, ne abartmışlar öyle yav. para verenler enayi miymiş de, niye para vermiyorlarmış da....sanki 1 ay ücretsiz yapmışlar.
Netflix'in Paketlerine yaptığı %31 ile %50 arasındaki zamdan sonra, düşürdüğü fiyatlarıyla öne çıkmaktadır.

Netflix
Tek cihaz, SD: 27 tl
2 cihaz, HD: 41 tl
4 cihaz, UHD: 55 tl

Blutv
Tek oturum: 20 tl (üniv. öğrencilerine 18 tl)
(yıllık taahhütle, aylık 10 tl'ye geliyor)

Amazon Prime video
Tek oturum: 8 tl
(6 cihaza yüklenebilir, 3'ünde aynı anda izlenebilir)

Exxen
Reklamlı 10 tl, Reklamsız 20 tl

Youtube premium (music ve originals içerir)
Tek kişi: 17 tl, aile (5 kişi): 26 tl
Öğrenci: 10 tl
Sadece müzik: tek: 14 tl, aile: 21 tl

Puhu tv
Ücretsiz

Gain
Ücretsiz
başarılı bulduğum platform. ülkemizde böylesi bir platformun olması sevindirici. umarım gelişir ve üstüne koyarak devam eder.
aylık 7 tl ücret cidden fazla bir şey değil. özellikle belgesel kanalları için üye oldum. umarım canlı kanal sayısı artar.

ayrıca dizi konusunda da bazı dizlerin eski sezonları yok. birader koymuşsun bari tüm sezonları koy.
dediğim gibi, zamanla arşivinin ve kalitesinin artması dileği ile.