bugün

iki ateist yazar bluevelve ve hbbia'nın aynı kişi olması durumudur.

umarım bu entryi sevgili trollsever modlar dikkate alırda bu iki yazarı siler, ikisini geçtim sadece birini silseler yeter.

evet nerden vardım diye soracaktır bir çok kişi bu sonuca.

şurdan ki bu iki yazar arasında inanılmaz benzerlikler vardı ilk başlarda. ikiside dini kötüleyen dini yok sayan entryler giriyordu. tabi biri ironi yaparak dini kötülüyordu.

amaçları popüler olmaktı tabi ki.

şimdi de birbileri hakkında atıp tutuyorlar sözde, yok o ona ayar veriyor o ona. halbuki ikiside aynı insan. nick altlarına girdikleri entrylerinin zamanlarından belli kim oldukları. sürekli entry girme vakitleri uyuşuyor.

detay aradan aranıldıgında iki yazarın entry gün saat vs özellikleri her zaman uyuşuyor. yani biri temmuz ayının cumartesi entry giriyorsa diger yazarda aynı günde giriyor.

bu adamların tek çakışan entrysi yok. yani hiç bir zaman aynı saat diliminde veya aynı dakika diliminde destan gibi entry girmiyorlar. muhakkak aynı gün oluyor ama aynı dakika veya dakikalar olmuyor.

burdan sevgili moderasyona şunu söylemek istiyorum;

eger bunun farkındaysanız ve bilerekli yapıyorsanız bunu kanıtlamak için elimden geleni yaparım, bu kanıtlanırsa sözlük bu kadar popüler olmaz isyan çıkar haberiniz olsun.

ayagınızı denk alın.
sözlük yazarlarının bile inanmak istemedigi hadisedir.

abi şaka gibi lan bu kadar mal olabilir mi insanlar. allahım neler okuyorum. yok yok yarın okullar tatil anlaşılan en iyisi kanıtlamak.
olasılık dahilindedir fakat bu olasılık devenin zikindeki virüsün devenin tamamına oranı kadardır. len adamlar taşı atıyor kalabalığın içine, sonra da kıs kıs gülerekten taşın nerden geldiğini anlamaya çalışanları izliyorlar. yapmayın böyle..
al birini vur ötekinedir.
aynı kişi olduguna inanmayan yazarcıklara küçük bir öneri ya da yapılması gerekenler listesi ;

uludag sözlük iki sekmede açılır.

birinde bluevelve digerinde hbbia detay ara butonundan aranır.

ve bakılır bu adamların çakışmayan kaç entrysi var.

aynı saat diliminde ikiside ne zaman uzun entry yazmış.
aslında bluevelve ve hbbia bu adamlar, evet bu adamların ikiside benim. 1 adım yaklaşarak yazıyor ve haykırıyorum. evet o benim. aslında bende moonlight sonata' yım . bi şekilde geyik yapıp zaman geçirmeliydim. tüm gün sözlükte canım sıkılıyor lan. kafam güzel diye yazıyorum bu gerçeği, yarın inkar ederim o ayrı, elma kurdu ve salça'' yazma yazma '' diye kolumu çekeşledikleri halde yazıyorum.. yeter be off be.. 2 side benim lan oynuyorum sizle, o yüzden bu nickide kukla koydum... dikkatinizi çekmiyor mu lan. arada bir ortalığı kızıştırıyorum... eyvahhhh zall geliyor... şşşşttt.

(bkz: ispiyon edeni silik yaparım)
kişilik bölünmesi durumudur. dikkat çekme çabasıdır ki daha önce bu bahse konu eleman ölmeye çalışarak aynı tazgahı atmıştır sözlüğe.
valla ikisi aynı insan mı bilmiyorum ama içlerinden bir tanesi ateist olmamdan dolayı acayip utanç duymama neden oluyor. onun gibiler yüzünden aklı başında, kendi halinde, misyonerlik derdi olmayan ateistlerde zan altında kalıyor. birşey mi başardığını düşünüyor bilimyorum ama birşeyleri saldırı olmadan sürekli savunmaya veya yüceltmeye çalışmak tepki doğuruyor ve onun bu salak hareketlerinin oluşturduğu tepkinin ceremesini diğer ateist arkadaşlar da çekiyor. ölmemesine sevindim ama artık harbiden bu sözlükten intihar etse sanırım mücadelesini verdiği kavramlarada en büyük iyiliği yapmış olcak.
benim gibi yeni nesil yazarların "bluevelve ile hbbia'da kim amk." dedikleri durumdur.
konunun ciddiyetinin farkına varılmaması yüzünden amacından saptırılan hededir aynı zamanda.

abi bir yazar diyorum iki nickle diyorum, adamlar dalga geçiyorlar. ne yapmaya çalışıyorum ben dikkat çekmeye mi? amacım bu adaletsizligin bir an önce ortadan kaldırılması.
doğruluğu belirtilen yöntemle 1 olan önerme. ayrıca bu mottoyu kullanmayı istemiyorum ama adam haklı beyler.
ikisinin de aynı kişi olduğunu kanıtlamaya gerek yoktur. her ikisi de sözlükten atılmalıdır!
ikisininde canı cehenneme.
dün ortaya atılan bu iddiaya hbbia dogrudan mesaj yoluyla ve başlıga entry girerek, bluevelve de başlıga sadece entry girerek cevap vermeye kalkıştılar.

nitekim yüzlerce entrysi olan bluevelve hayatında hiç yapmadıgı bi'şeyi yapmış ve sıradan bir yazarın başlıgının altına entry girmişti. tabi dakikalar sonra bunu şahsım dile getirince hemen siliverdi, çünü gerçek apaçık ortaya çıkıyordu.

tabi o entryi mal gibi capsını almayıp sadece spolier vererek bu başlık altına giren ben dakikalar sonra yazdıgım entryinin silinmesiyle karşı karşıya kaldım. entry silinme sebebi; " üsteki entryi referre ediyor " cevap niteligindeymiş yani.

madem ortada öyle bir entry kalmadı o zaman ben silinem entryimdeki bluevelve'nin sözlerini tekrar yazayım da sözlük ahalisi aydınlansın;
--spoiler--
bunun ıp numarası var güzel kardeşim. sen modları salak mı sanıyorsun. eğer aynı kişi isek biz ıp numaramızdan anlaşılırdı bu. modlar bu ayrıntıyı bilemeyecek kadar cahil değil.

ben de sazan gibi ciddi ciddi bu, üzerimden prim yapmaya çalışana cevap veriyorum ya, sazanım la ben de sanırsam.
--spoiler--
evet bluevelve'nin bu başlıga yazıp sildigi entry tam olarak böyle bi'şey.

şimdi ben soruyoum sözlük yazarlarına; bir insan suçlandıgı bir konuda gerçekten masumsa dogru düzgün cevap mı verir, yoksa siklemeyip suçlamayı alaya mı alır.

eger bluevelve gerçekten suçsuz olsa bu iddia hakkında, kesinlikle benimle taşak geçer, yaran entryler falan derdi veya hbbia.
karamurat benim...
tam bir gün olmasına ragmen ne hbbia hakkında ne de bluevelve hakkında kimsenin kuşku duymuyor olması aslında bu sözlükte ne kadar mal ne kadar saf insanların var oldugunu gösterir bizlere.

kimi dalga geçiyor kimi inanmak istemiyor kimi takdir ediyor.
bir insanın canını yakmanın en etkili yolu onu yok saymaktır. biz ne neyse ne, zaten okumuyoruz bakmıyoruz ki başlıklarına entrylerine.
(bkz: beyza nın kadınları)*
(bkz: hepimiz bluevelve iz)
(bkz: hepimiz hbbia yız)
sanmıyorum ama eğer öyleyse söylenecek tek şey;
"he has no life."
(bkz: south park)
yazar burada kafayı bluevelvele ve hbbia ile bozmuş.

diyelim ki aynı kişi ikisi de, herkes vaveyla şeytmek zorunda mı? benim umrumda değil mesela.
eğer tek kişilerse şutlansınlar, yok değillerse tombala çekip birini gönderelim.
önü erkek arkası kadın olmaktır.
yazarı tarafından memleket meselesi haline getirilmeye çalışılan mevzu. habire yazıyor adam, yeter yahu! koyun, moyun, çoban.

kimse sklemiyor işte, yazıp durma artık.
farketmeyen durumdur zira ikisi de babadan oğula nesildir
(bkz: bluevelve nin babadan oğula nesil olması)
http://www.swfcabin.com/swf-files/1288033921.swf