bugün

kesinlikle abartıldığı kadar iyi olmayan,sanatsal açıdan dahi yaklaşsanız bile iyi gelmeyen vasat film.
son zamanların en iyi yapımlarından bir tanesi.
Natalie Portman'ın her saniye ağlamaklı bi yüzle oynadığı filmdir. Harikadır. Kusursuz bir psikolojik filmdir.
beğeneni çok, ben hiç beğenmedim. ortasında bıraktığım, sonra 1 saatime yazık olmasın diyerek bitirdiğim nadir filmlerdendir ki çok da sabırlıyımdır.
gerçekten harika bir oyunculuk.
iyi. ama bi alex değil.
natalie portman'ı çıkar film olduğunu anlamazsın.
Aronofsky'den beklenmeyecek kadar kötü bir filmdir. evet portmanın oyunculuğu, psikolojik unsurlar bla bla ama bunlar filmi vasatın üzerine çıkarabiliyor en fazla. keşke sonunu tahmin edemeseydik, keşke psikolojik unsurların dışındaki sahneler de iyi doldurulabilseydi, keşke her sahnede ayna kullanıp gözümüze gözümüze sokmasalardı. velhasılı kelam vakit geçirmek için izlenebilir, "eh işte" denebilecek bir filmdir.
Sıkıcı görünmesine rağmen gözümü kırpmadan seyrettiğim ve çok etkilendiğim nadir filmlerden. Ailemle birlikte seyretmiştim. Herkes sıkıldı, ben bayıldım.
2010 yapımlı yabancı bir film..yüz üzerinden 90 lık sinema..mükemmel denilelecek kalitede ses efektleri var olan bir eser..
natalie portman ın başrolde olduğu film.
biraz önce hakkında bahsettiğim kitap. nassim nicholas taleb in bir kitabı.

siyah kuğu: olasılıksız görünenin etkisi.
sırf natalie portman oynadığı için izleyeceğim film. umarım leon'da ki oyunculuğu kadar güzel bir oyunculuk çıkartmıştır.
zaman kaybı filmi tek güzel yapan şey natalie portman.
natalie portman'ın muhteşem oyunculuğunu bir kez daha kanıtladığı güzel film.
insanların her zamanki gibi ödül aldı diye çok beğendikleri ama aslında overrated olan saçma film.
natalie portmanı seviyoruz.
gereksiz seks sahnelerine sahip olduğunu düşündüğüm, insanın en büyük düşmanının kendisi olduğunu gösteren bir filmdir. daha başarılı olmasını beklerdim ancak o seneki filmleri düşünürsek natalie portman oscar'ı haketti diyebilirsiniz.
filmini bilmem de, harika bir megadeth parçasıdır.
yer yer heyacanlı yer yer sıkıcı bir filmdi. oscarı hakketimi orasını bilemem ama bence oscar daha iyi filmlere verilebilirdi.
tek sempatik yahudi olan natalie portman ablamızın başrolünü oynadığı ve hakkını verdiği psikolojik filmdir.
bu tür filmleri sevmeme rağmen natalie portman için izlemeye katlanmıştım. aslında filmin geneline bakarsak bu türdeki diğer filmlere nazaran kendini izlettirebilen bir film. natalie portman fazlasıyla rolünün hakkını vermiştir.
bir aranofsky harikası daha dediğim şahane filmdir. yine bir çok sahneye özgünlük imzası atılmış, gerçekçilikten en uzak ve en gerçek uçlar mis gibi harmanlanmıştır. natalie portman kariyerinde önemli adımdır.
psikolojik bir filmdir ve harikadır.
kesinlikle bir gerilim filmi değildir. ayrıca overrated. cevapsız sorular bırakıyor insanın kafasında ama sadece kim film sonunda nerde gibisinden. yoksa fazla bir düşünceye sevk etmiyor insanı.

10/8.3 biraz abartı. 7 iyidir.