bugün

başlığın aslı : bizim memelekette abdullah öcalan'a göt denir.

yaptığı türlü soysuz hareketlerden dolayı türkiyede abdullah öcalan'a göt demektir.

denmelidir.
vatansever türkiye cumhuriyeti vatandaşının sözüdür; demeyen acilen s*ktirsin ve gitsindir.
(bkz: abdullah ocalan a sayın diyen zihniyet)
en çok zararı kürt kökenli vatandaşlarımızla birlikte türkiye cumhuriyetine vermiş bir şahısa söylenen söz.

ne dense azdır yabancı devletlerin oyununa gelip türkiye'de yaşayan insanlar arasına nifak sokmaya çabalamıştır.
abdullah öcalan'a şerefsiz de denir,bebek katili de denir,insan olma vasıflarından herhangi birini taşımadığı da gerçektir ve evet o adama bundan daha iğrenç ibarelerde kullanılabilir.
göt'e hakaret cümlesidir.
kimse kusura kalmasın bende de bi tane bulunduğu için* böyle bi tanımlamayı kabullenemem. en azından bendekinin bir işlevi var* ve sadece bana çalışır. onun gibi ne idiğü belirsiz, kucaktan kucağa dolanıp binlerce ailenin ahını alan bi yaratık için lütfen daha yaratıcı daha orijinal bi tanımlama bulunsun.

post scriptum: lafı götünden anlayanlar için de belirteyim, ha bendekiyle işe çıkıyorum, ekmek teknesi bi bakıma, en azından işi belli, ek iş yapıyo. .........* yapmıyo o mahlukat gibi.
mecburi istikamettir. abd'nin ortadoğu'yu karıştırmak ve türkiye'yi avucunun içinde tutmak için, önce maşa olarak kullandığı glaudio*/mit, ardından da direkt cia/mossad vasıtasıyla kurup desteklediği ve yüzbinlerce vatandaşımızın ve mehmetçiğimizin ölümüne yol açan örgütün çıban başına sayın mı deseydik? bazı ahmaklar saygı duyuyor diye bildiğimiz ineğe prenses muamelesi mi yapmalıyız?