bugün

timsah yürüyüşünden yeni ayrılmış bazı yazarlar tarafından zavallı ilan edilmiş yazar. zaten sen deyince zavallı olduk mına koyim. karşı tribün çocuklarına gereken dersleri her platformda verir. burada da vermekten çekinmez.

aslolan hayattır, hayat da beşiktaş, gerisi traş.
siyah ulan.
sözlüğün en iyilerinden biri.
açtığı başlık ile çaylaklığı yaşamış bünye. moderatör de ne hızlıymış, şaşırdık yani.
daha önce de çaylak olduğunu bir önceki sayfadan anladık. demek ki terbiyesizlik ruhuna işlemiş. başbakan da olsa küfredemezsiniz bayım.
başbakana sövmediğini düşünüyorum bir ironi olmuş olabilir, lakin moderasyon yine taraflı davranmıştır.

kılıçdaroğluna yanar döner dönek diyenleri atamayanlar kahrolsun.
beşiktaşlı olması bile yeterlidir.
neden çaylak olduğunu görmedim, ama eminim ki haklıdır.
gözü kapalı güvenebileceğin kişiliktedir.
sözlükteki akp yalağı tiplemelerin anında başına üşüştüğü yazar.

iyi laf sokuyor demek ki bu kadar çabuk organize olduklarına göre. msn'deki gruplarında hemen " koşun şakirtler biri peygamberimiz hoca efendi tayyip erdoğan hazretlerine sövmüş. nicki bu, saldırın. " şeklinde birbirlerini bilgilendirip gelmişler.

işin garibi hakaret yüzünden çaylak olan bu arkadaşımıza, yine de nickiyle hakaret edenler mevcut.
--alıntı--
Kahpe sıfatını hakketmek için elinden geleni yapan kişi.
--alıntı--
bunu şakirt elaman değil de, normal biri o şakirt'e yapsaydı muhtemelen çaylak olmuştu. zira bunlar seri olarak entry gammazlayıp, moderasyonun yaptığı otomatik çaylak etme hadisesinden de bir güzel yararlanıyorlar.

ki bu adamın çaylak edilmesinde ben moderatörlerin işi olmadığını, sadece moderasyonun kendi saçma hatasının olduğunu düşünmekteyim. he belki yanılıyorumdur, her daim provakasyon yapan tipleri görmeyip en sonunda çileden çıkmış adamı çat diye çaylak etmeleri hatadır.

eğer ki " yok gerekliydi. " diyeceklerse de, önce arı kovanına elini sokan lalezarları cezalandırıp, ardından bu arkadaşı çaylak yapabilirlerdi. fakat nasıl askerde mantık aranmaz, moderasyonun yaptığı işlerde de mantık aranmamalı. askerde yazmayan kalem mahkmeye verilir, burda da terör propagandası yapan, atatürk'e hakaret eden dalyaraklar* hiç kendilerine zeval gelmeden, bir kere uyarı bile almadan yazmalarına, bok atmalarına, hakaret etmelerine, provakasyon yapmalarına devam ederler.

tebrikler moderasyon, akp gençlik kolları size minnettar. yakında bir nissan infiniti jeep sürerken görmezsem küserim size. kia sorento'da olur fark etmez. ne de olsa cemaatçi kasa, türkiye'deki gariban halkı söğüşleyip, kendi müritlerine dağıtıyorlar. size de verirler 3-4 tane, sıkıntı olmaz.
bizans imparatoru kahpe antuan'ın yancısı da gelmiş. onun kadar bizanslı mıdır acaba? diğer sorunun cevabını aldık zaten.
şahsı nezdinde moderasyona yazılası yazar.
levet kırca anlatmıştı bir programda; sergilenecek bir oyun için sansür komisyonundan oyunun geçmeme sebebi komisyondakilerden birinin isminin salak karakterlerden birinin adı olmasıymış.
şu yazdığım bile moderasyona çok ama ne açtığı başlıkta ne de yazdığı içerikte hiçbirşey olmayan yazar bir anda çaylak yapılıveriyor. sadece küfür geçtiği için yapıldıysa mesele yok "onun yazdığı şey belli nereye gönderiği de belli" deyip o yüzden yapıldıysa da sorun yok. verin cezayı gitsin.
ama öyle değilse bazı şeyleri gözden geçirmeye başlamalı sevgili moderasyonumuz.
şuan küfür yazan -bakın an diyorum- 1000 tane başlık buluveririm size.
öyle yada böyle gidişiniz gidiş değil benden uyarması.
dinlemek yada dinlememek size kalır.
örnek arayan netsözlük adresini ziyaret ediverir.
bu adamı çaylak yapan mod atatürk'e sövenleri kolluyor ya ne ilginç değil mi ulu sözlük.
recep tayyip erdoğan sevdalısı gençlerin saldırısına uğradık, çaylak olduk. sağlık olsun moderasyon yine tarafında.
kral adamdır.
çok değerli bir arkadaştır, candır.
ben senin kancık kelleni ödlek bedeninden ayırmaya geldim.
(bkz: beşiktaş taraftarının uçak kiralama fikri/#9557848)

helal yazarı.
(bkz: beşiktaş taraftarının uçak kiralama fikri)

gülmekten koparmış yazarı.
f5 lilere ayar vermekten imtina etmeyen büyük beşiktaşk taraftarı. çok değerlidir.
türkiye'de interaktif sözlükçülük tarihinin görüp görebileceği en iyi yazardır.
severiz kendisini nede olsa beşiktaşlıdır.. ( bir oku bakalım adamın nicki neymiş ! )
takımı gibi 3. sınıf şahsiyet.

ayar verdiğini sanıyor bir de, allah ın kamili. *
diğer başlıklarda verdiği ayarlardan dolayı hemen nickaltına sıçılan yazardır. çaresizliğin resmi olsa gerek...
düşüncelerini doğru düzgün savunmayı bilen yazarlardan biridir.. ayar vermesi suç değildir, ayar sözlüğün vazgeçilmezlerindendir..
bağırmayacaktın antuan !!! repliğinden etkilendiğini düşündüğüm yazar.
(#9661305) nolu entrysinde Ermeni yalakalığı yapmasıyla entry nick uyumunun nasıl bir şey olduğunu tekrar gösteren yazar.