bugün

dokuzuncu nesil yazar. bitlerini etrafa saçmaz umarım. *
vay hoşgelmiş. Dokuzuncu nesil yazar. Ama eğer çok çalışır bol bol sözlükte takılırsa 6.nesil de olabilir. (bkz: şaka şaka) yok öyle bir system.
hayvansever nesildaş yazar. * hoş gelmiş.

dokuzlar örgütü
zirvenin yakışıklı yazarı. * * kendisi ile son ana kadar mekandan kalkmadık. herkes gittiğinde sarıldık ağladık biraz. zirvelerden bahsettik. türk lirasının değer kaybetmesinden falan... her şey düzelecek dedim ben en tok sesimle. o da en cılız sesiyle inşallah karşiiimm dedi. seviyoruz seni. her zirvede yerini alacak bir yazar ayrıca. selam ederim.
saygılı, efendi insan.
ekürim.
o bir heykır. * zirveye beraber gittiğim yazar. Adam gibi adam. Edebiyatçıdır. Ama parçalayanlardan değil.
21 06 2012 uludağ sözlük izmir zirvesi ekspres sona erdiğinde sabahın 5:30'uydu. metroya doğru beraber yol almıştık. alsancak-bornova sokağında önümüzde iki tane travesti vardı. şimdi bu iki travesti ile geçen diyalogları deşifre ediyorum.

trv: gençler merhaba
bitlibitirim: merhabaaaa..
trv: kalçalar da güzelmiş.
bitlibitirim: hangimizin ki daha güzel? (beni de kastederek)
trv: onun ki daha güzel. (beni kastederek)
bitlibitirim: hadi canım! siz maldan anlamıyorsunuz.
trv: ama sen daha rahat alırsın.
gece uykusu: puhahahaha! (o an iyi güldüm hakikaten)
bitlibitirim: hahaha.

bu diyalog tarihe geçmeliydi panpa. selam ederim *
#15925831 söz konusu diyalog sonrası izmir travestiler derneği tarafından travestileri zevksizlikle suçladığı gerekçesiyle tepkiler alan yazar.
Muhabbeti çok çok iyi olan edebiyatci yazar.
Ama çok küseğen ya.
(bkz: tc kimlik no sundaki rakamların toplamı/#16527100)

--spoiler--
56. 179 çıktı. sanırım matematik dehasıyım.
--spoiler--

matematiği çok kötü olan yazardır.
99 üstü olması mümkün olmayan bir durumda 179 nasıl bir deha ile karşı karşıya olduğumuzu açıkça kanıtlıyor. ironi yapacaksan da makul ölçülerde olsun en azından olasılıkları düşünmek lazım.
boş zamanlarında ironi, mizah, kara mizah dersleri veren, tüm olasılıkları düşünerek makul ölçülerde ironik yorumlar ortaya koyan, türk diş hekimlerinin tavsiye ettiği yazar.