bugün

seviyordur birader gerçek seviyordur senin onu sevdiğinden daha fazla seviyodur seni.
sekste tam bir harika olduğunuzun farkına varıp kaybetmek istemeyen sevgilidir.
Bir daha başka bir insanı sevebileceğine inanmayan sevgilidir. Hayatını sadece o kişiye ayırmıştır ,onsuz yaşamak istemez.
Afedersiniz ama aptal sevgilidir. Bu devirde de boyle birsey yoktur zaten.
Salaktır. Allahtan gücü yetmemiştir de tüm yaşadıkları evlenmeden son bulmuştur. Gerizekalı salak Bana teyze dediler.
Kötülükten kasıt ne herkese göre değişir yalan ve aldatma yoksa bırakmaması normal laf olsun diye seviyorsan bana neden aşkım demiyor ama ben ona diyorum diye de bırakabilirsin herkes sevdiğini sanar fakat bi yere kadar işte o yerde sevmeye devam ediyorsan onun adı aşık olmak oluyor.
stockholm sendromu yaşamaktadır.
bırakılması gereken sevgilidir.
1. insan sevdiğine neden birçok kötülük yapsın?
2. hadi bilmeden yap anladım da neden bile bile yapsın?
3. ilişki neden canın yandığı halde devam etsin?
4. allahın hakkı üçtür diye eskiler boşa mı söylemiş?

iki taraftan herhangi biri düzenli olarak zarar vermeye başladığında -sağlıklı bir ilişkiden söz ediyorsak- bitmesi gerekir. bakın düzenli olarak diyorum.
(bkz: her çağırdığınızda gelen kız)
boşluktaki sırtına yer arıyordur. birgün mutlaka fişini çekecektir.
Pek çok olasılıktan biri de aniden bırakmasıdır. Hani bazı insanlar trip atmaz, kavga etmez, kolay affeder ama içlerinde bir şey her kötülüğünüzde yavaş yavaş biter. Ve siz son saniye olana kadar fark etmezsiniz. Bu insanlar başlıktaki insanların alt Kümeleridir işte.
kendini bağlayan bir menfaat yoksa gerçekten seven insandır. yaptıklarınıza rağmen affeder ,ama içlerinde yavaş yavaş birşeyler tükenir.
maldır arkadaşım. sizi çok seviyordur falan hikaye. aşkmış cart curt. maldır.
ciddi anlamda sizi bir bok sanıyordur. başka bir açıklaması olamaz. kendi hayatında boşluğa düşmüş ve bu ilişkiye tutunmuştur. sevmek filan değildir bunun cevabı. gerçekten seven ama mantıklı bir insan, sevdiği kişinin hayatında istenmeyen biri olmaktansa terk edecek güce sahip insandır.
aşk belli bir süre insanı sarhoş ediyor. marx'ın da dediği gibi aşk toplumların afyonudur.
bu sarhoşluk geçtikten sonra mantık devreye giriyor, ilkel benliğinden sıyrılan insan egosu ve süper egosu arasında bir çatışmaya giriyor. sonunda bu kötülüklerin birikip birikip dağ gibi olduğunu fark ediyor. artık geçmişle de hesaplaşıyor, her yaptığınız ve söylediklerinizle de çatışıyor.
sonunda ben neler yaşamışım yaa... deme noktasına gelindiğinde o ilişkinin de fişi çekiliyor.
siktiğiniz sürece yaranıyorsunuzdur, bu da sizi çekici ve vazgeçilmez yapar.

4s kuralının mağduru sevgili idir.
kimse kusra bakmasın ama net gerizekalıdır.
karşılıksız aşk diye bir şey yoktur zira.
en azından insanlar için geçerli bu.
birine yapılan kötülükler o kişiyi sizden soğutur.hele hele sevgiliye olsa bile. bu bence hastalıklı bir durumdur, normal değildir.
ne yaptığını o bile bilmiyordur.
taparcasına sevmiştir.
sağ elimdir sol ile aldattığım halde beni terketmedi.*
sabırlıdır. bu insanda güven yaratır. ve sonra bir gün elbet bırakır. o zaman yaşanacak çöküntü koca bir binanın tepenize yıkılmasıyla eşdeğer seviyede olur.
(bkz: sevgili tarafından yontulup terkedilmek)
Hastalıklı bir bağlılıktır.

Yalnızlıktan veya manevi güçsüzlükten gitmeyi kafasında Yaşatsa da gerçeği buna engel olmuştur.
Zamanla bitecektir, bu bağlamdaki kişilerin biraz daha uzun süreye ihtiyacı var.
Sarhoşluktan etrafı pembe görmektedir, gün gelipte ayıldığında o sizi bırakacaktır.