bugün

az önce moonlight sonata'nın gelişmeler bölümünden yaptığı duyuruda nam-ı diğer s.kişen dedeler için kullandığı tanımdır, yarmıştır.
(bkz: dedelerin kardeşliği)
moderatör moonlight sonata'nın agzından çıkıp klavyesine dökülen cümle. söz konusu dedelerin inci sözlüktekiler oldugunu varsayarsak ortaya ilginç bir tablo çıkıyor sayın moonlight .

şimdi benimde dedem var , e haliyle arkadaşları var şimdi benim dedemin diger dedelerle yaptıgına arkadaşlık deniyor . kuşkulanmaya başladım acaba bu arkadaşlık senin dedigin gibi bir arkadaşlık mı?

(bkz: dedenin 70 in den sonra azması)
Merak edip araştırdığım * * ardından bulup tıkladığım ve kapatmak için iki saat uğraştığım videodur kendisi. Sonra arkadaşa msn den linki attım o küfür ettikçe ben güldüm ben güldükçe o küfür etti. Özellikle videoyu kapatmaya çalışırken someone f.cked you ya da benzer bir söz çok çarpıcıydı. Tabi sonra arkadaşa bu uyarı mesajını attım * beraber güldük . Neyse hayırlısı...
(bkz: dedelere gelmek)
(bkz: voltran)
(bkz: açmayın beyler dedeler var)
moonlight kardeşimiz aslında tam olarak birkaç dedenin arkadaşlığını konu alan bir link diye nitelemiş. linki kapatana kadar da ömründen ömür gittiğini belirtmiş. aynı linki ben aile ortamında açmıştım.

izah edene kadar 10 yıl birden yaşlanıp orta yaşı teğet geçtim. ''orta yaş krizine girmemişin işte ne var'' demeyin, toslarım.
(bkz: sikişen dedeler)
sıkıntıdan gelişmeler bölümünü geriye dönük bir şekilde kurcalarken gördüğüm, gülmekten yerlere yatmama sebebiyet veren tanım.
zamanında karşımıza referandum anketi olarak da çıkmış linktir.
ayrıca sıkıntıdan şükela butonunu aşındırırken gördüğüm, gülmekten sandalyeden düşmeme sebebiyet veren tanımdır. sandalyade oturmamama* rağmen...
bu sene ramazan ayında arkadaşımın msn'den göndermiş olduğu ve "şuna bir bak süper muhabbet ya" dediği "nobrain.dk" - orucumun bozulmasına sebebiyet veren linktir...
işin kötü en kötü yanı ise aileden olan hatun bir kişinin de dedelerin ekranda olduğu anda dedelerle sürpriz tanışmasıdır.
aradan o kadar zaman geçmesine rağmen hala beni güldürmeyi başaran ifade. Torunlara dahi anlatılır o derece unutulmaz.
dedelerin en muhteşem tanımı.
gülmekten yarıldığım, o video ya yapılan en güzel yorum...

çok yaşa moonlight...
(bkz: açmayın dedeler)
bu link açıldığında çalan şarkı ibb maçları öncesinde ve arasında stat hoparlörlerinden çalınmıştır.
(bkz: nobrain dk)
açmayın dedeler ! Diye çığlık attıran linktir muhtelemen.