bugün

uyumaya çalışmak'a benzer. uğraştıkça beceremezsin.
-senin acını çekmek bile güzel

çok sevilen unutulmaz.
Belli bi süre süren eylem. Sonrada çatır çatır unutursunuz..
salaklıktır. çünkü unutmadığınız o kişi sizi çoktan unuttu bile. hala avutun kendinizi unutmadı diye.
mal olduğunuzu gösterir. evet.
Unutmak istememekten kaynaklanıyor çoğu zaman. Güzel anılar, verilen emekler unutulmak istenmiyor. Belki diyorsun tekrar olursa. Olmayacak.
Unutulamayacak kimse yoktur. Birini unutmak istememek vardır.
sabır, zaman diye diye 6-7 ay oldu. her yolu denedim. köpek gibi içtiğim de oldu, kendimi düzeltmeye çalışıp antideprasanlar kullandığım da oldu. sonuç olarak nerde miyim ? ilk başladığım yerde değilim elbet. ancak yine de unutamadım. insan her gün gördüğü birini unutabilir mi ? hala görüyorum, konuşmak da istiyor ancak ben istemiyorum artık. hala seviyorum ama onunla olmak istemiyorum. garip değil mi ? beni bu hale o getirdi. intikam almak istiyorum belki de. ancak kılına zarar gelse yine de ilk ben koşarım. düşünün nasıl bir psikoloji. sil dedim beni her yerden engelle dedim bugün yine. silmiyor da engellemiyor da. benim yapmaya cesaretim yok o yapsa kabul ederim. çok garip şeyler yaşıyorum. her şeyin hayırlısı.
(bkz: oğlun olur kızın olur unutursun mihribanım)
etkisi parmağında gezinen bir karınca gibi olduğu içinmi burda bize bunu açıklıyosun, bizene bundan sjsj.. kötü bir hödüdür şüphesiz..
Bazen insan uzun yıllar geçse bile unutamıyor. Onu hatırlatan ufacık şey görse bile tüm anıları yeniden canlanıyor. Bu büyük bir haksızlık.

Ve bildiğim bir şey. unutamadığınız biri varsa eğer kesinlikle yeni bir ilişkiye başlamayın. Bu karşınızdaki insana büyük bir saygısızlıktır.
eğer sizle bu hayatı paylaşmıyorsa unutun ve geleceğe bakın.
sırtınıza yüklediğiniz bu yük bir başka kişinin sizle olan hayalini zedeleyebilir.