bugün

Birinden hoşlandığımda bu entrymi editleyeceğim.

-reserved-
Mantıken hoşlandığım kişiyi doğru bulmuyorsam anlaşamayacağımı düşünüyorsam uzaklaşıyorum.
" 'seni seviyorum' de uleeen" diyorum. "Seni seviyorum" derse, "yalan söylüyorsun" diyerek tokat atıyorum.
Oldukça fazla stalk , sonra birtakım aptalca haller geliyor ardından daha fazlalaşıyor ...
Takılıyorum benden gıcık oluyor çoğu zaten gıcık olmayan hayatımın kadını olur.
Değirmenden gelirim beygirim yüklü şu kızı görenin deli olur aklı
onbeş yaşında kırkbeş belikli
O yar bana emmi dedi neyleyim hafız.
görsel
sırıtırım. böyle tatlı utangaç gülümseme değil bildiğin sırıtmak. konuşurken de sesim tizleşir. öyle bir tizleşme ki sadece köpekler, yarasalar duyar.

utanç verici. hoşlandırtmayın beni.
müdür naptın ya derim. işte ondan sonra saçmalamalar saçmalamalar.
saçını çekerim. hay allah ne yapıyorduk?
karnımda kelebekler uçuşuyor, işte onları ağzımdan kaçırmamaya çalışıyorum.
çiftleşme dansı.
en son birinden hoşlandığımda birşeyler yapabildiğim zamanlar 2008 senesi falandı. 2009 senesinde düzenli ilişkiye başlayıp aynı kişi ile 2017 ekimde evlendim.

ama o ilk heyecanlar güzeldir, heyecanınızı kaybetmeyin!
doğal davranmaya çalısıp en kısa zamanda yakasına yapışıyorum. bakın dudaklarına demiyorum.
Pompalamak için altyapı çalışmalarına girişiyorum. Sonra da direkt kızın kendisine girişiyorum.
hoşlanmamaya çalışıyoum.
Bir yere oturup geçmesini bekliyorum. Geçmiyosa gidip başka bir yere oturuyorum.
Tüylerimi kabartıp dişlerimi birbirine değdirerek koklarım.
direk sikiyorum.
Gereğinden fazla sahiplenip önemsiyorum. Yapma birader diyorum kendime ama dinleyen kim.
görsel

Dizinin birinden öğrendiğim taktik var kafamdan 232 yi 13 e bölüyorum. Maksat durumdan kurtulmak.
hoşlanmayı bırakıyorum.
Saklayamıyorum. Hemen böyle belli ediyorum. Şekilde görüldüğü gibi: https://twitter.com/04_se...status/994614432176263168
ağzını burnunu kırıyorum. sonra sevecek bir yanı kalmıyor zaten, soğuyorum.
Ona bakamiyorum.