bugün

cumartesi akşamları iyi gidendir, bir de terasınız varsa.
Her gece zıkkımlanıyoruz bir espirisi yokta ciddden ülkemde lüks oldu amk.

Hadi sen ben içiyoruz bir şekilde dar gelirli nasıl alsın lan bunu ?

11 lira çok kardeşim asgari ücret 2000 lira lan bu ülkede.

Bu işin bu hale gelmesinde en buyuk pay sahibi siyasilerdir Yatacak yeriniz amk bu insanlar bu topraklar bu tarih sizleri affetmez hainsiniz.
Bi türlü kafa yapmayan, ama bağımlılık yapan içecek.
kubban olurum ben ona ya..
Gereksiz hamallıktır.

Yine klişenin dibine vurdum amk.
yazın ayrı bi tatlı olan içecek. (bkz: arpasuyu)
Çok özlediğimdir. Buz gibi carlsberg şişe, yanına patlamış mısır, tuzlu fıstık, baharatlı elma dilim patates ve barbekü sos, hardal, mayonez of of of of...
eskiden sevmezdim, simdi tadı daha güzel geliyor galiba ayyaş olacam..
yol üstündeki marketi arayıp 2 tuborg şişe at dondurma dolabına 45 dakika sonra ordayım dedim.

iple çekiyorum.

z.e: iki tane yolluktur. 3-4 tane alıp sıcak sıcak içmeye gerek yok.

z.e2: ucuz dediğimiz şey, 5 bira karşılığının 35 lik bir viski şişesine de tekabül ettiğini unutmayalım. ayrıca bu gavur amı gününde başka da bir şey içilmez.
Tunus ta all-inclusive otelimde tura verdiğim bütün parayı çıkarana kadar içtiğim şey. Hayat bana güzel amk.)
(bkz: likit ekmek)

benim için tek anlamı budur.
Sabah sabah iyi gittiğini düşünüyorum..

Evet takılıyoruz birlikte ve yakışıyoruz sanırım..

Ben bildiğiniz erkeklerden değilim, içki içmek zanaat ve sanatkar bir ruh gerektirir. içip içip üvey baba gibi dolaşmayacaksın ne dışarıda ne evde. Daha adil ve asil olacaksın..

Faydalı olacaksın o zaman olmuşsundur demektir..

Eh,

(bkz: adab).
bardağa 45 derece ile yavaş yavaş dökülmelidir. ne direkt, bardağı eğmeden dökün, ne de yatay dökün.
Bu yaz aylarınada dibine dibine vuraaım gelen buz gibi olmak kaydıyla içilebilen tatlı ama sert içeçektir.
Standart günlerde Kahvaltıdan sonra bir adet guinness ile güne başlar,akşam yemeğinden sonra da bir adet budweiser içerim..Bira candır, stout daha da candır..
Bira ile Suudi Arabistan da tanıştım. Evet. Holsten bira vardı, alkolsüz saf malt içecek. Deli gibi içerdim.

Bugün Amsterdam navigator aldım, bu navigator modeli mi bilmiyorum üzerinde öyle yazıyor.
Tadı, kokusu aynı.

Bira içince Suudi Arabistan ı hatırlıyorum.
Alkolden ziyade susuzluğu giderici bir içecek olarak duran alkollü içecek. Evet.
başlığını gördüğüm için şimdi içeceğim şey.

şu hafif yaz esintili geceye arjantin bardakta soğuk bir bira gitmez mi sence de?

isteyen varsa verebilirim. dolapta dünden aldığım biralar var. demek ki bugün içilmek için beklemişler.
yaklaşık iki sene sonra damla olarak dil altına damlatacağımız alkollü içecek.
türkiyede fiyatı 5 tl olan içki.
(bkz: eau de vie)
Bir kaç saat içinde kavuşacağım sevgilim.
görsel
kafası güzel olsa da acısına katlanamadığım. alışamadım gitti.
en sevdiğim, kullandığım ilaçlar yüzünden epeydir tüketemediğim alkollü içecek. fıstıkla bir başka güzel olur, nette biraz araştırma sonucunda aparatlarını sipariş vererek evdede yapabilirsiniz.. almanların sudan çok bira içtikleri söyleniyor bu arada almancası bier, ingilizcesi beer, rusçası piva dır...