bugün

Fazlalık sebebim bir türlü veremediğim kilolarımın başrol oyuncusu .
özellikle içildiğinde pek keyifli olmayan, aniden dolaptan alınıp içildiğinde, ya da su yerine tüketildiğinde lezzetini katlayan içecektir.
alkollü içecek midir orası muamma. alkollü olsa idi kafa yapardı.
çok fazla tuvaleti getiren az etkili alkollü içecek. göbek de yapıyor üstelik. yine de içilecekse tuborg special ve efes extra fena değil.
an itibari ile her yudumundan sonra oh deyip zikir çektiğim içecek.
yapılmış mı bilmiyorum ama bunun esansından deodorant yapılmalı. o derece güzel bi kokusu var.
içilirken yanında meze olarak hiç bir şey olmasına gerek olmayan kafa yapıcı içecek. lakin rakının yanında esamesi okunma o ayrı.
alkollü arpa suyudur, hamallıktır. Rakının üstüne 2 tane cila amaçlı kullanımı haricini tasvip etmiyoruz.
benim gibi adabıyla içmek istiyorsanız: (bkz: http://www.uzmantv.com/arama/bira/k/0Zddddddddd)
açıkça söylemek gerekirse ve birçok alkolik ile muhabbette söylediklerine göre tam bir amele içeceği. boş mu boş.

içmiyorum da içmeyeceğim de ama içseydim rakı ya da votka içerdim.
midye ile mükemmel giden içecek. işeyene kadar etkisi sürer.
10 ile 20 dakika kafası olan vücudunuza kervansaray muamelesi yapan içki. yanında sigara olmazsa olmazıdır.

dipnot: içilmemesi tavsiye edilir. aga rakı,votka varken yakışık kalmaz ayıp olur.
tadı güzel olmayan alkollü içecek...
amele içicinin can yoldaşı, alkollü manda sidiği.
serin serin iyi giden içecek. yanında patates, köfte veya tuzlu fıstık da iyi gider.
her içişimde aklıma arpa suyu olduğu gelir ve nedense bir tiksinti hissederim.
nedendir bilinmez.
bu sıralar içmemekteyim, istanblue kafidir.
köpüğü sevilmediği halde köpüklü içilmesi gereken içecek.

efendim bardağınızın üstündeki köpük asit kaçmasını engeller. aynı zamanda köpük iyi bir izolasyondur, biranın ısınmasını geciktirir. (evet bunu köpük yapar, biliyorum lan o inşaatlarda kullanılan köpük başka onun adı xps sen ona köpük diyorsun.) tabi ilginç durumlarada sebep olur. 4 arkadaş arabaya binilir en kıyak arkadaşlardan birinin düğünü vardır. araba bira il stoklanmıştır, bira içilir sonra düğüne geçip oynanır zıplanır. bu arada kafalar gıcırdamaya başlar tabiki, arkadaşlardan biri birayı açarken köpürtür ve araç sahibinden kallavi bir iki laf işitir. yine tepinmeye düğüne gidilir, çevreye rahatsızlık verilir akabinde arabaya geçilir arkadaşına mahçup ulu bira köpürtücümüz önlemini alır camı usulca açar kafasını camdan dışarı çıkarıp, birayı yine aracın içinde açar. bira sen nelere kadirsin.
dibi kötü olan içecek.
midyeyle güzel giden.

soğuk içiniz.
hayatın mezesi. yalnızken, arkadaşlar ile muhabbet ederken, mutluyken, hüzünlüyken yani her durumda farklı tat alınan hayat arkadaşı.
(bkz: en ideal içki)
bu gece, şampiyonlar ligi final maçında bolca tüketilecektir.
bir para birimidir.

-maaşlara zam yapcaklarmış hocam.
*Ne kadar artacakmış?
-30 bira parası
*iyi
*iyi iyi *
(bkz: bira kuru)
sahil kenarında içmenin keyfine hiç birşey için değişilmeyecek ürün.
en iyisi sahilde sevgiliyle birlikte içilendir. *
ilk başta kola etkisiyle başlar kafalar ayıktır.

senin saçın niye böyle, makyajın biraz abartı olmamış mı?, neden bu kadar kısa giydin.

ikinci biradan sonra takıntılar ortadan kalkar.

yavv sen gün geçtikçe daha bi güzelleşiyon sanki, geceleri yatmadan önce yüzüne bir şey falan mı sürüyorsun?

dördüncüden sonra iyice yakınlaşılır.

yavv sen nerden çıktın, bu zamana kadar nerelerdeydin sen?(senin ağzını yerim ben)

altıncıdan sonra kontrol sizde değildir.

çok seviyom lan seni alacam çocuklarımın anası yapacam.

mutlu son
Plajda güneşin kavurucu sıcaklarında su gibi içilen o mükemmel içecektir. Amele içkisi diyenlere sözüm rakı, viski, tekila, vodka içtikte noldu ekşi şurup gibi tadları var.