bugün

''evde tek'' frekansı oruç bozdurur yeminle. fena müzikler dönüyor.
yeni keşfettiğim güzel şey. içtiğiniz biralarla doğru orantılı olarak bulanıklaşma oranıda artıyor. noluyo tepkisi vermeniz doğalmış yani.
çok hoş bi fmdir görünüş olsun şarkıları olsun.
ramazan nedeniyle bira bardağı boş olan radyo. tekel bayiilerindeki gibi, bardağın oraya beyaz bi çarşaf da çekebilirlerdi. daha bizden olurdu.

şaka bi yana arşivimden şarkı dinlemez oldum bu radyo çıktı çıkalı.
playlist'inin acilen kaldırılması gereken fm. güzeldir, yeni şarkılar öğretir.
evde tek başına modunda insanı intihara sürükleyebilecek kadar güzel parçalar çalar.
hele birde hava kapalıysa ölümün dayanılmaz çekiciliğine kapılabilirsiniz.
an itibari ile bira bardağının boş olduğu radyodur.
edit: bardağı dolurmak için button yapmışlar efendim.
bir gece uyandınız, moraliniz bozuk. evde aileniz var bira içemezsiniz, keyif yapamazsınız. sonra bira fm çıkar karşınıza ve sanal radyo, sanal bira eşliğinde uygun moda göre şarkılarla uçarsınız... keyif yalnız gitmezdir, doğrudur efenim.
radyonun üstünde beyaz bi adam var. istediğiniz gibi hareket ettirebiliyorsunuz. yalnız elinizden kaçarsa bir daha görünmüyor.

edit: astronotmuş lan o.
ekrandaki biranın yanında bir de çerez kasesi olsaymış, tadından yenmeyecek bir site halini alacakmış.
evde tek başına frekansı dinlenmeye değerdir!
candır, candan ötedir, mp3 arşivini unutturandır.
harika oluşum, kim düşündüyse aklına sağlık ancak o kadar dinleyip bir kere bile frank sinatra şarkısına denk gelememek beni ziyadesiyle üzdü. listeleri hazırlayan arkadaşlar bu entryi okuyorsanız gözünüzü seveyim frank sinatra ekleyin listelere.
bayram nedeniyle, dinleyicilerine şeker ikram eden radyo. yalnız birayla şeker olmaz be, napsak.
ramazan sırasında boş olan ve isteğe bağlı doldurulan bira bardağına, bayram nedeniyle kolonya doldurmuşlardır. yanında da bayram şekeri. oh mis.
103 radyosuyla ağzıma sıçmıştır gece gece.
çok iyi bir playliste sahip olmasının yanında beni şaşırtan çok fazla detay var. en fazlası da devirilen bira sayısı arttıkca ekranın buğulanması.
biraları yuvarladıkça görüntünün bulanıklaştığı radyo efendim.***
ayrıca saat altıya çift tıkladığınızda bişeyler var. uyandırıyım *
biraya olan özlemimi farkettiren radyodur. * güzeldir. şu an da u2'nun one çalmakta mesela.
birasız gecelerde, eşlik eden. sayfasındaki dolan, taşan, köpüren birayla gönlü hoş eden.
çok başarılı bulduğum site. o maymun nedir ya öyle? oturup insanın yarım saat izleyesi geliyor. hele o çalan şarkılar on numara beş yıldız tanımına birebir uyuyor resmen. ayrıca sekizinci biradan onuncu biraya geçiş sürecinde ki ekranın bulanıklaşmasının yirminci biradan sonra tavan yapması da bir ayrı güzelliği. kısaca sevilesi bir yerdir, önerilir.
opera'nın yakınlaştırma özelliği sayesinde son 30 şarkısını görebildiğim, en çok 100 ve 105inci frekanslarını sevdiğim, sık güncellenen harika site.
çok, çok iyi düşünülmüş site. bira içtikçe bulanıklaşan görüntüden, seçilen müziklere. her şeyiyle güzel. huzur veren.
yeni eklentisi çatlak patlak mısırla bira keyfinin yalnız gitmeyeceğini bir kez daha göstermiştir efendim. mısırının tuzuna sağlık denilesi site.
güzeldir, ne tarz dinlemek isterseniz onu dinlersiniz..