bugün

gece 4 arkadaş aynı evde kalıp sabaha kadar içip hiç uyumadan okula gitmiştik geceden kalanları da motorun altına bıraktık okulda devam ederiz diye devam da ettik millete sarmaya başlayınca anlaşıldı uzaklaştırdılar atamadılar amk kolejde okuyoruz para çok.
Gay olduğu düşünülen kişinin bir kiza-bana-cikma teklifi etmesi.
okul başkanı olup kopya çekme gerekçesiyle disipline gitmek.
Imamhatip lisesinde kızlar tuvaletinde öpüşürken yakalanan iki kız.
yatılı okuldayız e doğal olarak banyoya gidiyoruz. birgün gene banyoya gittiğimiz zaman duvarda kocaman bir bülent ersoy posteri vardı. tamam hani gazete kupürleri görmeye alıştık ama, bülent ersoy nedir lan ? o nasıl bir tercih ?
kimse kıpırdamasın arama yapıcaz diye bir anda ders ortasında sınıfa dalıp bulunan cep telefonlarına el koymak.
(bkz: gerizekalı lise müdürü)

zö edit: hocam siz misiniz?
- sınıfın en dalga geçilen çocuğunun dil anlatım dersinde bacağına kara fatma kaçmasından mütevellit mübarek arkadaşın annskim diye haykırarak ayaklanıp ayakkabısını fırlatması tepinerek kara fatmayı çıkarmaya çalışması, bacaktan fırlayan kara fatmanın korkuyla sınıftan kıçını yamulta yamulta kaçması.
- sınıfın 2 numaralı dalga geçilen çocuğunun dil anlatım dersinde okuma metninde bulunan "amanın" kelimesini kekelemesi sonucu " ama anan ın am ının" şeklinde okuması.
boka basıp sınıfa gelmek. bir kış günü sınıftayken bütün sınıfı kaplayan iğrenç bir koku vardı. hatta bu koku benim oturduğum taraftan geliyordu. sonra önümdeki arkadaş bacak bacak üstüne attı ve botunun altında bok kalmıştı. bütün sınıf çocukla dalga geçmişti çok rezil bi olaydı çocuk için.
ders coğrafya hoca rüzgarları anlatıyor.

+lodos güneybatıdan, karayel kuzeybatıdan, poyraz kuzeydoğudan eser.
-hocam hasret rüzgarları?
+ ooo, onlar müslüm baba tarafından esiyor.
( hoca müslümcü çıktı )
hoca arkandayken farketmeden arkandaki hocaya yardirmaktir. sanirsam ondan birakti pezo.
yaşlı hocanın aşırı sinirli ve herkesi sus pus ettiği bir zamanda arkadaşın defterine "hoca menapoza girmiş galiba lan" diye yazıp hocanın bunu fark edip ne yapıyosun orada sen diye şiddetle geldiği ve defteri aldığı zamandır.
bu kadar gerildiğimi hatırlamıyorum.. hoca gelene kadar aniden birazını silgiyle silip kağıdı elime alsam da hocanın ver onu diye ısrarla istemesi, lakin yazıyı tam okuyamaması. allahtan kötü bir yazım vardı amq.
hocadan zar zor tuvalet izni alarak arkadaşla birlikte dışarı çıkmak.okuldaki tuvaletlerin o gün tadilatta olduğunu fark etmek ve öğretmenler tuvaletine koşup ihtiyacı orada gidermek.giderirken de kabinlerin üstünden "oğlum şimdi bi hoca ya da müdür girse asıl o zaman sıçarız ehihih" tarzı muhabbetler döndürmek,diğer arkadaşın müdürün sesini taklit ederek "oğlum sıçacak yer mi bulamadınız" demesi,kahkahalarla gülmek,kapıyı açmak ve akabinde bir süredir orada olduğu ve muhabbetimize kulak misafiri olduğu belli olan müdürü tuvaletin kapısında görmek. dumura uğramak ve salak gibi boyunları büküp kuzu kuzu ona doğru yürürken müdürün sakince "geçin önce ellerinizi yıkayın çocuklar" diyerek durumu hatırlatması,ellerin yıkanması,tuvaletin kapısından dışarı adım atılır atılmaz müdürün çıldırarak "allah belanızı versin sizin be" demesi ve devamında efsanevi bir azara maruz kalmak.
nasılsa evleniriz teminatıyla seks yapılan kızın hamile kalması, ailesinin durumu öğrenmesinden sonra kızın öldürülmesi, kızın isim vermemesiyle götü kurtarmak ve evlilikten paçayı kurtararak yola devam etmek.
Daha önce sınava girmeyen arkadaşın fizik dersinde başka sınıfta sınava girmesi,Whatsappdan soruları çekip bize atması aklı bi karış havada olan bizim soruları çözemememiz ve ödüllü soru vaadiyle fizikçiye çözdürmemiz sırasında geometricinin elinde telefonla sınıfa girmesi akabinde gelişen olaylar...
matematik sınavı yapılmıştır ve sonuçlar açıklanmaktadır. sınav bok gibi geçmiştir zaten benim de pek beklentim yoktur.hoca notumu okur:
drogo 31.
tabi notumu duyan önümde oturan arkadaş anırarak gülmeye başlar.ben lan tamam oğlum gülüp durma derken hoca arkadaşın da notunu okur:
onur 31.

arkadaşın yüzündeki gülümseme buhar olup uçtu. gülme sırası bendeydi artık.onur sonra hocaya itiraz etmesine rağmen notu değişmedi.hatta en son "hocam 1 puan silin 30 olsun bari" diyordu.

ee ne demişler: alma mazlumun ahını çıkar aheste aheste.
25 tane kızı çıplak görmek.
nasıl mı oldu anlatayım. lisede beden dersi için erkekler okulun bahçesinde soyunma odasın da kızlar da sınıfta üstünü değiştiriyordu. ben eşofman takımımı sınıfta unutmuştum ve almak için sınıfa gitmiştim. kapıyı açtığımda o çığlık sesini unutmam amk. kapıyı bir açtım karşımda 25 tane sütyenli külotlu kızlar, bazılarında sütyen bile yoktu. ama baya baktım ha. sonra ne mi oldu amk? çığlık sesine bütün sınıfların kapıları açıldı, öğretmenler, müdür ve yardımcıları geldi. müdürden sağlam tokat yemiştim hiç unutmam ama tokat umrumda değildi. tokata değerdi yani.
okulda tatbikat yapılacaktı. sivil savunma alanına önem veren bir hocamız olduğu için tatbikatlar ciddiye alınırdı, itfaiye ve ambulans falan gelmişti.
sınıflara geçildi, bir sonraki derste rastgele bir anda siren çalacak dendi. tabi ne zaman çalınacağı bilinmiyor. sınıftayız, hoca gerekli uyarıları yapıyor. bir anda herkes dışarı koşuşmaya başladı, ne siren var ne başka bir şey. tahliye tamamlandıktan sonra hocaya sorduk, okulun sireni bozukmuş. varan bir bu oldu.
bir sonraki aşama üçüncü kattan mindere atlama ve güvenlik ekipmanı ile aşağı inmekti. hoca ve bir itfaiye eri üçüncü kattan kayışlarla aşağı indi, mindere atlama faslına geçildi. ilk atlayan itfaiye eri minderin ortasında durdu. ikinci itfaiye eri ise oturur pozisyonda atlamaktansa çivileme atlamayı tercih etmesi sonucu minderden sekip yere düşmesi varan iki oldu.
en son aşamada yangın söndürme vardı. itfaiye erleri yangın söndürücüyü yüzeye değil de kaynağa sıkın diye uyarmasına rağmen kimya hocası alevlerin ucuna sıktı. varan üç bu oldu.
güler misin ağlar mısın derken rüzgarın etkisiyle üstümüze gelen yangın söndürücü nedeniyle boğuluyorduk, bu da varan dört oldu.
lise 4.ygs den sonra nisan ayında bir biyoloji dersi öncesi yaşanmış bir olaydır.olayın baş kişisi benim.olaylar şöyle gelişmiştir.

sabah okula erken gelmiştim ve hangi sıra daha güzel diye bütün sınıfları gezip çok güzel bir sırayı kendime çeke çeke getirmiştim.öğlen tenefüsü iki arkadaşım benim sırayı çok beğenip hacılamışlar.ben de bunu farkedince sıranın bütün vidalarını sökmüştüm.tabi bunu farketmeleri çok geç olmadı çünkü sıra zangır zangır sallanıyordu.neyse efendim öğlen tenefüsü ben tek karşımda iki arkadaşım bunun dövüşü yapılırken(şaka içerikli,düşmanlıktan değil) birden kalabalıklaştık.bi baktım bütün sınıf dövüşüyor sadece 2 erkek dövüşmüyor olayları seyrediyordu.ellerinde de gayet iri bir tahta(muhtemelen bir sıradan sökülmüş) vardı.öğle tenefüsünün bitmesine 5 dakka kadar süre var ben koşuyorum çünkü o 2 kişi 4 kişi oldu benim müttefikler sınıfı terketti tek başıma boğuşuyorum vidaları vermemek için.bana kenarda oturan o 2 kişi buna ihtiyacın olur diye tahtayı uzattılar.tabi bana bi gaz geldi nasıl dövüyorum bunları.iyice dövdükten sonra baktım sandalye çektiler sınıftan kaçiyim dedim.elimde tahta, kapıya doğru koşarken biyolojici girdi.bir anlık sessizlik ardından otuz kişi aynı anda kahkayı bastı.tabi hocada şaşkınlık içinde bana bakıp gülüyo çünkü benden beklenmeyecek bir şey gayet sakin bir insanım.ardından şöyle bir diyalog geçer.

Biyolojici:(gülerek) ne yaptınız bu çocuğa ?
az önce dayak yiyenler:(sırıtarak,4-5 kişi birden)hocam arkadaşımız test çözmekten manyadı bize saldırıyo.
biyolojici:(yine gülerek)hadi sen bugün dinlen.

tabi bundan sonra test çözdürmedi.sonra erken bırakmıştı zaten.sağolsun çok iyi hocaydı.
bokunuzun gelmesi amk daha dumur bir olay mı var ne zor iş o eğilmeli tuvaletlerde sıçmak hayatımda 2 kere sıçtıysam sıçtım 50 lira verseler yine sıçmam yoksa yoksa sıçar mıyım bak düşünmem lazım iyi teklif.
göte tebeşir sokup, okulun koridorlarında öyle koşmak.

yaşanabilecek denmiş.
okul mikrofonlarından bir hocaya ilan-ı aşk.
sag sol kavgasidir.
kedi bokuna basıp programlama dersine girmek.2 ders sınıfa girememiştik.sınıfı tek başına temizlemiştim.
o zamanlar lise 2'deyim biz anadolulular 7 saat düz liseler 6 saat ders görüyorlardı.

o sıralar recep diye bir arkadaşımın lise sonlardan bi çocukla arası bozuktu, 6.ders -volpecis60 kavga var gel gardaş dedi bende tabi delikanlı adamız +tabi gardaş gidelim kıralım bebeleri dedim.

tüm lise 4'ler okulun çıkış kapısında biz 6-7 kişilik bir grupda hızla onlara doğru ilerliyoruz ama lise sonların olaydan haberi yok öyle gidiyoruz sandılar , onlara tam yaklaşmışken recep elindeki sopayı çıkarıp çocuğun kafaya tüm gücüyle vurmasın mı ?! lan senin neyine 200 tane lise sonlunun içinde adama durup dururken saldırmak gavat , zaten zebellah gibi adamlar .

lan önce bi herkes dumur oldu , kısa süreli bi sessizliğin üzerinden 'öldürün p*çleri!!!' diye savaş narasına benzer bi ses duydum ve tüm lise 4'ler kafamıza çullandılar.

bizden yere düşenler ağzı burnu dağılıyo , allahtan ben götü okul servisine dayadım gelene sallıyorum gelen bana sallıyo ama yere düşsem pertimi çıkarıcaklar zaten kalabalıklar. sonra okul güvenliği gelip ortalığı dağıtıcaktı ama hayatımda yediğim en sağlam dayak olacaktı bu .

ama tabi olay sonrası gruptaki hastaneye kaldırılmayan tek adam ben olunca okulda da bi forsumuz olmuştu.

güzel zamanlardı beee.
tuvalette sıçarken üstten bakılması.