bugün

seviştikten sonra hala çekici geliyorsa o kız güzeldir. daha karşıma çıkmadı öyle biri.
Muhtemelen kızın düşünülerek zaman geçirilmeye başlandığı andır. iş işten geçmiş olabilir. Tek tavsiyem

Ey 3 yaşından beri filozoflar düşünce gücüyle hareket eden tek şey çüktür düşünmeyiniz dir * Dimi ama...
(bkz: güzellik başa bela) *
ağzıyla birlikte gözlerinin de gülümsediği andır.
saçlarını savurduğu an. kadının saçları onun zaferidir.
agzının acıldıgı an
tekrar bağlamak için saçlarını açıp bir edayla karıştırdığı andır.*
aşk sevgilinin çarpık bacaklarını düz görmektir.
anlaşılması için beklemek gereken güzelliğe güzellik degil tesadüf denir. güzel her zaman,her haliyle güzeldir. ha asıl güzellik dış güzellik midir, iç güzellik midir? kişiye göre degişir.ikisi de lazım.

-ya başka kız mı bulamadın bu çok çirkin bea!
+bekliyoruz bakalım, sonradan anlaşılır belki güzelliği.
karanlik odada, yatakta ufacik bir isigin vucuduna degdigi andir. goz kamastiran bir guzellik gorebiliyorsaniz, o kiz guzeldir. dokunmak ile sadece izleyip o ani akliniza, kalbinize, ruhunuza kazimak arasinda celi$kiye du$ersiniz. istemeseniz bile o goruntu kazinir bir yerlere.
ilk gördüğünüz andır. her gördüğünüzde yeniden anlarsınız.
normal şartlar altında(0 santigrat derece, 1 atm basınç), uygun bir uzaklıkta(arada en fazla yetişkin bir kobra yılanı uzunluğunda mesâfe var iken), ilk görüldüğü Ândır. sonradan fikir değiştirenlerin sayısının az olduğu söylenir.

ardından şiirler yazılır, "ben nickini kalbime yazdım" diye başlar, "inadı bırak da zall nikahımızı kıysın" diye biter.
gazozuna ilac atildiği zamanlar.

nuri alco *
kız kişisinin fiziksel özelliklerinin yanı sıra zekasının da farkına varıldığı an.
(bkz: kızda güzellik zekadır)
(bkz: gerisinden hepsinde var)
gözyaşlarının yanağından damla damla süzülerek koynuna düştüğü andır... eğer hatun kişi ağlarken bile güzel kalabiliyorsa gerçekten güzeldir...*
(bkz: bir kıza en çok yakışan duruş)
yalan söylediği an...*
dördüncü biradan sonraki an.
gözleri gözlerinizi okşadığı andır.
nü oldugu andır.

zamanın otesinden gelen edit:gercekler acı degil mi kızlar..
zamanın otesinden gelen edit 2:bu entrynin anında zamanın otesinde zirveye oynaması beni okuyanların hepsinin bayan oldugunu göstermi$tir..hepsine selam ederim..
ağladığı andır.
dalıp gitmiş bulunduğu andır.
hani şöyle ufak bir bakışından sonra sana *, kafasını geri önüne döndürdüğünde ki ufak tebessümü var ya, hani bir de sana gamzesi görünür ya, o an işte o an.
size borç para verdiği andır.

aditleme ihtiyacı - küçükler için: kızın paraya ehemmiyet vermediği, karşısındaki kişiye paradan daha fazla kıymet verdiği manasında.

edit notu: pek çok miktarda eksi görüş belirtildiğinden yazıda bir sakatlık aradım ve buldum. aslında bu da önemli değil de mühim olan insanlık.

edit notunun notu: 10 üzerinden 7

edit notunun notunun notu: şimarma artık otur 0
her şeyinizi kaybettiğinizde; yanınızda sadece, sadece o kaldığında yüzünüze bakıp gülümsediği andır.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar