bugün

Bir kızı kendine aşık etmenin altın kuralı; önce kendini sürekli göstermek sonra geri çekilmektir. Kızın dikkatini çektiniz mi ister istemez kız görmek isteyecektir. Kaçarı yok mutlaka etrafında arayacaktır. Bir müddet ortadan kaybolduktan sonra tekrar ortaya çıktığınız zaman zaten olaylar istenen kıvama gelmiş demektir. Geri kalanı sizin yeteneğinize, kızları tanımanıza ve gerçekten kızın istediği gibi bir insan olmanıza bağlıdır.
çok ilgi göstermek ve birdenbire ilgiyi kesmek kural 28.
ona sürekli kendinden bahsedin.
hiç bir şey yapmamak kendi kendilerine geliyorlar.
gözlerinin icine bakmak.
esasında belirli kuralları olmayan kurallardır. hatta gereksizdir aşık etme yok bilmem ne, amaç ne arkadaş, hatun kişiyi kendine çekip çekip yarım bırakmak mı. olamaz. * kendin ol yeter, çekilecek bir nedenin varsa kendiliğinden çekimine kapılacaktır zaten hede si.
umut satmaktır. mutlaka umut olmalıdır o ilişkide. bunu yapacağız şunu yapacağız şuraya gideceğiz şunu yiyeceğiz. şöyle çocuklarımız olacak şununla grup yapacağız vesaire.
iyi bir pazarlamacı olun ve umut satın. abartmadan, yedire yedire.
Yakışıklı olmak.
zeka seksidir.
Güven vermek.
kizlar tipten once karaktere bakiyorlar, oncelikle su erkeksi dusunceyi kafadan atmak gerek. yani siz erkekler bir kiza tas gozuyle bakarsiniz ama kizlar ‘tip var ama soguk nevale‘ diyerek aninda bir erkekten soguyabilirler.
bu sebepten en buyuk kural sempatik olmanizdir. sunu acikca soyleyebilirim, sempatik, sicakkanli, esprili erkekler kizlarin cok ilgisini ceker. yani dikkatini cekmek istediginiz kiz o ortamdaysa arkadaslarinizla konusmalariniz, yuzunuzun gulmesi falan size arti puan kazandirir.
bu ifadelerimden kendinize bakmamaniz gerektigini cikarmayin, temiz olusunuz tip yoksa dahi hos gozukur.
bunlar pek cok kiz arkadasimla birlikte benim de ortak dusuncelerimdir. simdilik esen kalin efenim.
iyi bir insan olmanın gereği olan asgari bileşenleri bünyenizde barındırmaya gayret edin.

Seksi amaç olarak görmeyin. Sekse aşkın ödüldür.
Sabırlı olun bu dünyada sizi sevecek en az 1 kişinin bulunduğunu aklınızdan çıkarmayın.

Aşkı aramayın aşkı bulmak için kendinizi farklı gösterme çabasına girmeyin.

Siz yolunuza bakın sadece yürüyün elbet bu yolda size eşlik edecek birisi mutlaka önünüze çıkacaktır.
sıkıntılardan bahsetmemek.
yakınlarındaysanız çok kolay olan şeydir şöyle ki;

hanım kızımıza sıradan biriymiş gibi davranın abazan gibi her fırsatta yavşamayın.

-bilgi birikiminiz olsun hemen her konuda edecek lafınızın olması onları etkiler.

-para pul muhabbetlerine çok girmeyin paranız varsada görgüsüzlük yapmayın çünkü adınız anında mala çıkabilir.

- iyi bir müzik zevkinizin olması artı puan kazandıracaktır.

- umursamaz takılın çok büyük avantaj sağlarsınız.

-diyaloğa girerken aman ne düsünür demeden korkusuzca konusun kasmaya basladığınız an kaybedersiniz yapmayın.

- son olarak yakışıklı olmasanızda temiz-düzgün giyinin ve güzel kokulu bir parfüm alın.

not: bu söylediklerimden en az ikisini yaptığınız takdirde etrafınızda top class hatunlar dışında ayarlayamayacağınız kimse yok tecrübe konusuyor.
Aşık etmek mi ? Ceplerinizi nakit 200 tl ile doldurun zaten kokusu kızları size aşık edicektir.
yakışıklı olmak yeterlidir. Diğer sayılan herşey yakışıklılığı tamamlayan şeylerdir.
Para + ıphone + marlboro + yakışıklılık.
samimi ve güvenilir bi yaklaşım.
rakı + roka + balık + müzeyyen senar + zippo + tekel 2001.

sonuncuyu dikkate almayın benim tercihim camel soft ve başarılı oldum.
yolu yöntemi yoktur.

Aşk kaçmaktan çok

kovalamayı sever

Görmekten çok özlemeyi

Dokunmaktan çok düşlemeyi

Ve aşk öyle haindir ki

Nerde imkânsız varsa onu sever.

Özdemir Asaf
her şeyden önce insan olmak.
sizi görüp de aşık olmayan kadın için zorlamayın. yolu yoktur. sizi gördüğü zaman aşık olmalıydı. olmadıysa en fazla sever sizi. aşık olmaz. he illa bi yolunu arıyorsanız sırayla yazıyorum iyi not alın;

(bkz: €)
(bkz: $)
(bkz: tl)
-ayşe bak kafamı bacaklarımın arasından dolaştırıp götümden geçirerek ağzımla kuş tuttum!
+hüüff =s..
-...
Eğer buluşma ayarladiysaniz, bütün buluşma boyunca kıza bakın. Özellikle gözlerine. Kız sinir olup ne bakıyorsun bakma derse, " bakılacak daha güzel bir şey göremiyorum senden başka" deyin. Sonra şiir okuyun. En son kızla ayrılırken, otobüse falan bindirecekken, sarılın. Ardından uzun uzun bakın.

Yiyoruz bu halleri.
günlük gelen 200 mesaja karşılık verin. değilse arkadaş bile olmaz söyleyeyim.