bugün

ucu bucağı olmayan bir konudur. çoğu "en güzel hediye kendi emeğinle yaptığın hediyedir" diye götünü yırtsa da yalandır. alın bakalım bir tane bmw x6, düşmüyor mu dibi.
5 parmağın 5 i bir değil durumudur herkese göre değişir tam tanım verebilmemiz için kızla ilgili ipucu verilmesi gereken doğum günü hediyesi tanımıdır.
şüphesiz manevi değer taşıyanlardır. illa alınacak değil, yapılacak da olabilir yani.
(bkz: dildo)
kendini asması için bir ip. ahahahahassiktir be.
aha bu;
http://www.vatanbilgisaya...aspx?I_ID=58439#allImages

kızı bırakın ya, olm bana alsanıza şunu bi, çok güzel bişey yapıcam alın bi.
eğer sevgilinizi iyi tanıyorsanız hiç zorlanmayacağınız durumdur. eğer tanışalı çok uzun zaman olmamışsa ve neyi sevip neyi sevmediğini anlayamadıysanız biraz gözlemin çok faydası olacaktır. bir kız ayy onu hiç sevmem ayy bayılırım ben ona dediği çok şey vardır. yalnızca dinleyin hediyesini kendisi söylemiş olacak. çekip çıkarın isteklerini konuşmalarından tavrından. bir kız vitrin önünden geçerken gözü bir şeye takıldıysa normalden daha uzun bir süre aynı ürünü incelediyse bilin ki onu almak istiyordur. böyle bir durumda onu hediye olarak cebe atın. onun almamasını sağlayın. yani demek istediğim çok basit aslında. başınız her sıkıştığında parfüme kolyeye küpeye tokaya kaçmayın. yaratıcı olun diyoruz ya kıçınızdan hediye uydurun manasında değil işte o. neyse kime anlatıyorum nato kafa nato mermer. he hee al sen burberry parfümü boşver. hayat sana güzel.
adına yazılmış bir kitap hayatı boyunca unutamayacağı bir hediye olacaktır.
çalıştığı yere çiçek göndermek (ki çok ayrı bir hava sahibi olur doğum günü kızı) ve akşam çıkışta güzel bir yemek.
(bkz: parfüm) fixtir, eskimez hafızada o kokuyu siz olarak kodlamasına neden olur . Hala seviyorsa o kokuyla karşılaştığı heryerde sizi hatırlar, sevgisi dahada artar. Eğer ayrılmışsanız heryerde sizin kokunuzu alır psikolojisi bozulur. işte bu yüzden parfüm
(bkz: limitsiz kredi kartı)
klasik saat .1 yıl oldu haladüşürmem kolumdan.
kızla ilgili anılarınızı yada onunla ilgili düşüncelerinizi ya da söylemek istediklerinizi falan böyle alın bir blog'a günlük gibi yazın. sonra doğum gününde hoş bir zarfın içinde blog'un url'sini yazıp, verin. eğer ki evlenmezseniz bende hiç bir bok bilmiyormuşum derim. çünkü dostum, bayanlar kelimelerden hoşlanır.
kitaptır.
kitap. ilgi alanı olduğu bir konu üzerine.
elinden geliyorsa öncelikle kendin yap. daha anlamlı olur kendi elinle yaptığın birşey.
şuan benim için en önemli kızın yanına gitmek olan hediyedir.
sevgili olduğunu varsayarak cevaplıyorum evlilik yüzüğü.
biri cüzdanınızla değil, kalbinizle bi hediye verin demiş. çok doğru söylemiş.

kadın ya da erkek farketmez eğer gerçekten seviyorsa inanın sizin aldığınız hediyenin maddi kısmının hiç önemi yok. zaten önemli olan o gün sevdiğine değerli olduğunu ve herkesten farklı olduğunu hissettirmek. alınmış orjinal bi parfüm, iphone, tekila falan değil yani saçmalamamak lazım.
at. olabilir.
ayıcık olmamalıdır.
Pahalı olan herhangi bir hediye.
Misal altın kaplama klozet kapağı...
Kızkafası....
saç maşası, zaten kızda bulunma ihtimaline karşı zevklerini biliyorsanız güzel bir elbise olabilir, paten seviyorsa paten alın binsin kaysın. illa pahalı olmak zorunda değil ha bunlar benim istediklerim, kızı bilemicem neyse. banane lan. * *
bana çello, ev arkadaşıma cilt bakım ve makyaj ürünleri.*
kalem, defter ve kitap.