bugün

Hay bu başlığın biçimine dedirten beyandır.
kıymeti bilinmesi, kişinin götünün kalkmaması gereken bir durumdur. demek ki birşeyleri iyi yaptığınızın göstergesidir ve yolunuza devam etmenizi işaret eder.
Lisedeyken 9 lar hep bana aşık olurdu hiç biriyle muhatap olmadım. zaten ona geçince unutuyolardı.
(bkz: aşık bulunmak)
Aşık Olduğunu bana söyleyemeyip öğrenmen aracılığı ile öğrenmiştim. ilk başlarda biraz şaşkınlık oluyor sonra geçiyor. Sonuç olarak Sevmediğim bir insanla sevgili olamıcam için arkadaş olarak yolumuza devam ettik.
izmir' de gerçekleşme şansı yüksek olan olaydır. çünkü izmir kadınları karşı cins ile rahatça diyalog kurabilecek öz güvene, sıcaklığa, mantığa sahiptir. tabuların hayatlarını ve ilişkilerini sürekli olarak etkilemesine izin vermezler.
eğer izmirli bir kadın sizi beğenmişse ve tanımak istiyorsa yanınıza gelir ve sizinle konuşur. saati sormak için yaklaştığınızda kaçmaya başlayanlar gibi koşmaya hazırlanmaz.

edit: elbette diğer tüm şehirlerimizde de erkeklerin tamamını sapık olarak görmeyen, tabuları yıkmış kadınlarımız var ve onlarla rahatlıkla diyalog kurabiliyoruz. ancak izmir' de insanların bu konuda daha rahat ve özgür olduğunu söylemek yanlış olmaz.
sıkıntılıdır doğru. nasıl kibarca kalbini kırmadan reddetsem diye düşünürsünüz. birkaç gün takılır size açıldığında ise hayır diyerek dumur edersiniz.

edit: size aşık olmasa teklif ettiğinizde kabul etmez zaten. mantığımızı sikeyim.
edilgenliğin zirve yaptığı durum. muhtemelen gönlünüz yok o halde.
Kıymeti bilinesi kızdır, her kız gerçekten sevmez, bazısı cüzdanı sever bazısı tipini, ama kız gerçekten asiksa kalbini seviyordur.
Kızlar sevdiğini söyleyemedikleri için baya sorun oluyor kızın yanına gidip sen beni seviyosun galibada diyemiyosun zor bir durum ama bazıları bir yerden sonra dayanamayıp döküyor içini.
iyi bir durum gibi gözüksede hiç iyi değildir.
(bkz: ay olabilir mi öyle bişey lütfen olsun çünkü)

anlamsızdır, çünkü asla sevdiğiniz güzel kız değildir o.
(bkz: 1 90lık sixpacklileri pistten alalım)