bugün

balım,
pıtırcığım,
gülüm benim gibisinden.
Memelerin dimdik tam göze hitap ediyor. Hiç el değmemiş gibi.
ayaklarina kadar dokulen dalga dalga, gunesin isiltisinin sariliginda ve parlakliginda saclar, badem seklinde iri ve cok hafif cekik, icinde yakamozlar yanip sonen turkuaz gozler, ufak, bicimli bir burun, bicimli, iri, yumusak kivrimli dudaklar, oval bir yuz, belli belirsiz elmacik kemikleri, ince bir boyun, yuvarlak dolgun gogusler, ince bir bel, yuvarlak, bicimli kalcalar, uzun ve bicimli bacaklar, kusursuz yumusaklikta bir ten, zarif el ve ayaklar, ince bilekler ve hepsinden onemlisi dehsetli bir bakis icerir. o kadar guzeldir ki bu bakis, o muhtesem gozlerden basinizi cevirip baska yone bakamazsiniz, baksaniz dahi baska bir sey goremezsiniz.
uy amını yediğim.
gözümün kökü dediğim hatun götüme tekmeyi basmış ne güzel sözü, ne iltifatı bu saatten sonra amk. yoktur öyle bi iltifat.
sende sanatla anlatılamayacak bir güzellik var..
memeler bir harika.
Lafla degil icten davranislarla yapilir.
Cok guzel koktugunu soyleyen her soz iyidir.
Cok guzel koktugunu soyleyen her soz iyidir.
en güzel cümleyi bulmak için kendimizi zorlamaya gerek yok. insanca davranmak kafi.

yumurta kırdığında, çorba pişirdiğinde yemekten sonra ''eline sağlık demek'' yeterli.
kilo mu verdin sen?
Sil ağzının kenarını, yine gülüşünden cennet akıyor.
(bkz: nice ass)
O kadina kendini degerli hissettirin kafi.
Lafla peynir gemisi yurumez.
şarap gibisin olmalıdır.
Sevgiyi seninle öğrenirken aşık oldum güzel yüzüne seninle aşkı öğrenirken sensiz kalmaktan korktum gülüm.
sen başıma gelen en güzel şeysin.
Bakışından süzülen işvene kurban olayım .
cbv: pardon, saat kaç acaba ?
hatun: 13:15
cbv: bu saatten sonra benimsin.

iltifat işte daha ne !
''uçağı amsterdam'a mı indirdin yanlışlıkla, toprak uzerinde mi yuruyorsun yoksa bulutlarda mı ''....

adam harbiden zekiymiş, içimin yağlarını eritti yoldan belli belirsiz gecip giderken...egom tavan yaptı...

edit: orjinali bu imiş...
kardes payından
''Kızım sen ne yaptın ya Ekmek kırıntısı üstünde tango mu yaptın ? Hacca giden uçağı kaçırıp Amsterdam'a mı indirdin ? Yoksa bi yakınız vefat ettide mevlüdünde Dj Tiesto'yu mu çaldırdın ? Anana babana el mi kaldırdın kız TAŞ olmuşsun Allah seni TAŞ etmiş ''
kazıt o güzelim saçlarını... yıllarca makyaj yapma, oje sürme. ben senin o güzel yüzüne değil ruhuna tapıyorum. nokta.
Başın sıkışırsa beni ara lütfen.
"yolunu kaybedip dünyaya düşmüş bir meleksin.." de gerisi gelir zaten.
"Sen nasıl bir meleksin" bir tek kanatların eksik.