bugün

son iki yıldır iki kez başıma gelen durumdur. fen edebiyat fakültesinde edebiyat okuyorsanız öğrenim hayatınızda başınıza gelme olasılığı %78dir çünkü sınav sistemi fizik, kimya, biyoloji gibi bölümlere göre oluşturulur bu bölümlerde 5-6 ders olduğundan 1 hafta içinde bütün sınavları rahat rahat olmak mümkündür fakat edebiyat bölümünde 10 ders vardır ve de alttan dersler varsa sıçtığınızın resmidir allah kolaylık versindir.
rollerin değişmesine hazır olmak demektir. bir sınava girersin iki sınava girersin sonra sınav sana ... neyse.
beynin sünger gibi olmasına sebebiyet verebilecek durumdur. tehlikelidir. sadece ve sadece profesyonel öğrenciler tam anlamıyla yapabilir. layıkı ile yapabilen yazarlardan birine örnek:

(bkz: ilqim)
hatta beş sınava girmek.
(bkz: iolp)
kimin kime girdiginin tespitini yapamadigimiz olaylar silsilesidir.
vazelinle sıvanmış baseball sopasının üzerine oturmaya benzer bir eylemdir.
4. sınıftan sonra kendini matriks filmi çekiyor gibi hissedersin. herşey ağır ağır hareket eder ve hiçbirşey gerçek değildir gibi gelir. telefona gidip tank beni al diyesi gelir adamın..
box ringinde 4 boksöre karşı dövüşmek gibi bir olaydır.
sikilmiş keçiye dönersiniz. tecavüze uğramış hissedersiniz kendinizi, saç baş dağılır.

bir sınava sabah girdim, geri kalan 3 sınav ise aynı saatteydi.
bu ne demek? 3 sınava aynı anda gireceksin demek.
asıl tecavüz gibi gelen odur zaten.
önüne bir deste kağıt koyuyorlar insanın.
onları öyle bir hızla yazıyorsunuz ki, sınavdan çıkınca "hoca yazımı okuyamazsa" korkusu bastırıyor.

gözetmen de diyor ki; "şu x dersinin kağıdını daha önce çıkart hoca eve gidecekmiş".
bu ne lan pide fırını mıyım ben kıymalıyı önden istiyorsun?
beynine
tecavüz edilmek deyiminin karşılığıdır.
sınavlardan birkaçının kişiye girmesi ile sonuçlanır.
aöf de okumaktır.
bir günde 4 sınavın bize girmesi durumudur.
Gözetmenlerin işidir.
bir günde 4 sınavın aslında sana girmesidir.
10 gün sonra yaşayacağım durumdur. sabah 8'den akşam 7'ye kadar sınav var. hepsi de ikişer saatlik. kafa mı? o başka bahar dönemine.
borçlar genel-ticaret hukuku ve ceza usul hukuku kombinasyonu ile hat-trick yapmayı başarmış benim bile hayret ettiğim durum.

allah aklını korusun.