bugün

hepiniz de sanki erkekler aciz yaratıklarmış gibi espriler yapmışsınız ve haklısınız. aklıma espri gelse ben de yapardım. mesaj kutuma gelen hanımefendilere numaramı atıyorum.
Herhangi ekstra bir çabaya gerek yok iste verir.
Direk iste tcsini bile verir gbtsini çıkarır onu bile verir üstün çabalara gerek yok.
isteyin yeter. Hemen verecektir.
Bir kızın Erkekten telefon numarası almak kolay iştir. Bir erkeğin kızdan telefon numarası almasi zordur.
Kız veya erkek olsun eğer sevdiği ya da sevgilisi yoksa ve egoist hıyar değilse verecektir ha böyle biriyse zaten almaya değmez.
geçen gün bana yapıldı. Gittiğim hukuk bürosundaki kız normal çalışıyordu. Bir sürü dosya vardı. Telefonunu kaybetti o dosyaların arasında. Bana dedi ki bi numara vereceğim ama arayabilir misiniz? Tabi dedim. Söyledi ben çevirdim. Kıza uzatıyorum hala salak gibi... yok yaa numara benim dedi. kızı aramış oldum..
yanına geçip nefes alın evet.
Almayın aq ne gerek var.ewed
Sormak.
Numaramı alan son kız numaranı ver demişti sadece. Evet. Teşekkürler.
Karşı cins iseniz istediğinizde verecek çok erkek var. Uğraşmaya gerek yok.
Selam yazmanız yeterli hemen verecektir.
Düzgünce isterseniz bi manisi yoksa verecektir.. ince ince yol aramaya gerek yok..
Çoğunlukla "Ben senin bildiğin erkeklerden değilim" cevabını alacağınız yöntemlerdir.
Sormak yeter, niye bu kadar yol aranıyor.
Sormak yeter, niye bu kadar yol aranıyor.
Mümkünü yok veremem. Bir daha 0532’li hat nerden bulucam?
Eğer gerçek bir ortamda ise telefonunuzu sessize alın tabii o görmeden sonra ondan aa şarjım bitmiş senden birini arayabilir miyim diyerek kendinizi arayın. Nasıl taktik ama?
Not: Ben denemedim.
ben bunun için sırf kartvizit bastırdım. yerlere atıyorum kızlar arayın mutlu olmak isteyen çaldırsın diye. hatta numaramı sorana telefonumu direk veriyorum kullan işin bitince verirsin diye. yazılanlara bakınca yani abazalar sağolun birgün yine rezil olduk. saçma birşey kız geliyor numaranı verir misin ? al. böbreğini verebilir misin ? al. aha isterken güldü virecek hahaha. ilk benim aklıma dolandırıcı mı diye gelir çekinirim ya da firmacı tanıtım anletçi mi ? ha nedeni ni açıklarsa uygunsa verilebilir yani ama amaç ne o önemli. ama kızlar dan istemekten kolay olur ona hem fikirim yapı gereği midir ? mesela elemanın biri sosyal deney yapıyor. kadınlara yanaşıyor ve birşey sorabilir miyim diyor. kadın körmüsün yüzüğüm var diyor ama adres soracam diyor defolurmusun diyor. başkasına gidiyor o da tersliyor. sarılma testi de yapıyor oğlan ve kız karşı cinse sarılmaya çalışıyor soruyorlar sarılabilir miyiz diye kızlardan çok azı hoş karşılıyor. ama erkekler niye diye soruyorlar yadırgıyorlar ama hepsi sarılıyor. tamam sapıklar yüzünden kızlar korkuyor ama bazı kızlar gerçekten kezo yani herkes onları beğeniyor, herkes onlarla aşk yaşamak istiyor.
isteyin verelim anam.
isteseniz veriyoruz zaten.

Hem numaramizi, hem de gençliğimizi.
- telefon numaranı alabilir miyim?
- tabii.
Bu kadar!
Benden kolay alamazlar bayağı tanımam gerekir bilen bilir.
niye vereyim sebep yokken amk.
orospu muyum ben.