bugün

dudaklarını ısırdığı andır.
adonis kasinın göründüğü andır.
karnını yavaş yavaş kaşıdığı andır.
sizin için endişelenmesine sebep olacak bir şey yaptığınızda, sinirden gözünün döndüğü an.
başlığı baştan sona okuyup, ortaya karışık hale girdiği an. yani, kaslarıyla kendinden emin gitar çalıp, araba tamir ederken bir yandan da öpüşüp, seviştiği haldir.**
kesinlikle araba sürdüğü andır. * *
girilen entry açısından (bkz: bir kadının en seksi olduğu an)dan daha fazla seksi olduğu tespit edildiği an. *
(bkz: zam an zam an)
Şahın Ka her zaman seksi * . Erkekten erkeğe değişir.
(#2138122).
sakallarını okşadığı andr.
serbest atış esnasında topu yere vurduktan sonra derin derin nefes alıp, potaya şöyle bir bakış attığı andır.
sinirden kudurduğu an bağırıyor çağırıyor sonunda kuzu kesiliyor.
mutfakta yemek yaptıgı zaman...
pür dikkat bişeyle meşgul olduğu an.
aslında bu erkeğine ve ona duyulan sevgiye göre değişir.
anne ben anket doldurdum *
kendine güvendiği zaman.
omuzunuza yatıp gözlerini kapadıgı andır.
araba kullandığı andır kanımca.ha arabasına göre değişir mi diyorsanız orası ayrı mevzu. *
kadının libidosunun en yüksek olduğu andır...
isteklerini ve hissettiklerini açık açık söyledikleri andır.
yalvardığı andır.
hangi ortamda ne durumda oLursa olsun(kavga ediyor olabilirsiniz, dans ediyor olabilirsiniz, gülüyor olabilirsiniz), tek bir bakışıyla size onun olduğunuzu hissettirdiği andır. Henüz tenleriniz birleşmemiş olsa bile...*
içine su katılmadan "sek" rakı gibi olduğu andır. *
burnunu karıştırırken. hele suratın aldığı o ifade, "ulan hap yapıcam ama burun kılı da geldi sümükle beraber, canım yanıyor aneyy" bakışı yok mu? bitiyorum orda. özellikle araba kullanırlarken.
girilen bunca entry gösteriyor ki, kadınların pek de ayrımını yapamadığı anlardır.
entry'lerin çoğunda seksapel, masumiyet, şefkat birbirine karışmış.
neymiş, demek ki kadın için bir erkekte önemli olan şey seksapel değil sevgi, ilgiymiş..
(madem anket yaptınız, alın size gerçekler. seksapeli filan boşverin, adam gibi adam olun yeter!)