bugün

Ancak fakirseniz var olan sebeplerdir. Kusura bakmayın ama eğer zenginseniz, çapkın olursunuz, serseri ruhlu, ele avuca sığmaz, gerçekleri saklayan şapşik vs herşey olursunuz ama bir kızı kendinizden soğutamazsınız. En fazla kızın herşeyinizi alttan aldığını görüp sıkılınca kıza tekmeyi basarsınız.
laubali olması.
Boş yapması.
dili süslu, yuregi bos olmasi.
iştahının kaçması, başka erkekleri merak etmesidir.

normaldir.

erkeklerde olabildiği gibi kızlarda da vardır.
benim çüküm var ben istediğimi yaparım muamelesi.
Kadın gözüyle bakmam mümkün değil elbet...modern dünyada şöyle bir realite var lakin:
Ve salt maddiyat olmayabilir...korkar kimileri...iter birileri...anlamayana laf anlatma gafletine düşer birileri...ve soğutan Adem olur...ısıtmak istemez bazen havva gibileri...kerem'den kaçış belki de başka bir sebebi...bilemedim

görsel
bir kadın kendinden nefret eden, kendisiyle konuşmak istemeyen ve bu konuda sürekli bahaneler üreten bir erkekten istemeye istemeye soğur, ne yapacaktı ki başka?
Seni salak yerine koyması başta olmak üzere hislerini yok sayması..
Sakız çiğnemesi,ukala ukala konuşması,umursuyor olup umursamazca davranması,net olmaması.. malesef ki daha çok var.
Beni bir erkekten ışık hızıyla sogutacak en büyük şey çapkınlık veya amiyane tabiriyle gözü dışarda olup surekli başka kızlarla ilgilenmesidir.
O kisi dünyanın en yakışıklı en iyisi bile olsa gözümde bitiyor.
Sürekli kendinden bahsedip övünmesi,
Sevgimi ve ilgimi istismar etmesi,
Sapık olması,
Umursamaz ve sorumsuz olması,
Küfür etmesi.
(bkz: yalan)
(bkz: tutarsız davranış)
(bkz: cimrilik)
deli gibi ilgi gösteren erkekler abi çok fazla ilgi gösterip ilgiyle boğmanız bi kızı çok sevdiğinizi değil abazanlığınızı gösterir ne o öyle hiç kız görmemiş gibi en nefret ettiğim tiplerdir
ha bi de üstünde ne var uyudun mu gibi mesajlar atan tipler.
tek neden dişlerini fırçalamaması olabilir ve hatta bütün doğmuş olan problemlerinde anası bu olabilir.
Kotu kokmasi
Dis fircalamamasi
Kari kizdan baska bir sey konusamamasi
Gevşeklik
Instagramda butun mankenleri takip etmesi (lan zaten ulasamican onlara ne diye hepsini takip edip taliplerini kendinden sogutuyorsun)
Gibi nedenlerdir. Kiyagim olsun. Swh.

Bir cesit sebeplerdir.
nedenleri boşverin, sesimi duysa ürker zaten. bir şarkı söyleyeyim mi ne dersiniz? du bir dakka.
yalnız kalma nedenleridir.

edit: anlamadı bazı yazarlar. belirtmek istediğim şey böyle bir başlığa böyle entry girersen kız senden soğur lan.
başka bir erkekten hoşlanması.

not : erkeğim.
Kaçan kovalanır meselesini abartmasıdır.Beyler , her kaçan kız kovalanmak istemiyordur lütfen bunu anlayın.istemiyorum diyorsa cidden istemiyor olabilir.Gereksiz ısrar hızla soğutur.Dikkat edelim.
iki, üç, çok yüzlü olması.
Önüne gelen her insanı eleştirmesi. O öyle bu böyle. Tabi böyle olmayanları var üstüne alınması gerekenler kendilerini tanır.
referandumda evet oyu verecek olması.
Ağzı açık yemek yemesi.
Her kadının ona asıldığına inanması.
Her kadınla sevgili olabileceğini düşünmesi.
Göt kadar boyu ile gereksiz öz güvene sahip olması.
eşcinsel olması. rahatsız eder beni.