bugün

age of empires ya da yüzüklerin efendisi oyununa gel kuşatma nasıl olur ben sana göstereyim.
evladım, büyük roma generali (cumhuriyet ordusu) sezar galya-alesia savaşı zaferinde bunu uygulayıp gelmiş geçmiş en büyük askeri deha ve komutan olduğunu ispatlamıştı..
jül sezar bol tanrılı dine inanırdı, jüpiterci idi, oradan buradan kopyalayıp bilip bilmeden yazma, aslı var.

bak senin anlatımın anında çöp oldu , bol tanrı dini esasmış mı diyeceğiz şimdi.

jüpiter seni kutsasın evladım,amen.

arkadaşa allah'ın akıl fikir ihsan eylemesini için dua edelim, sonu kötü yoksa.
750000111 salağı belli değil mi yazdıklarından cahil.
yazdıklarında elle tutulur hiç bir şey yok ,0 müspet bir bilgi yok.

allah'ın manyağı farkında değil misin herkes senle dalga geçiyor,
hadi evladım naş... konyalı mı isin nesin,
Ya çok merak ediyorum.

Siz şimdi bu insanlara neyi anlatmaya çalışıyorsunuz mq.

Neye inanırsa inansın. Kime ne ? Bize ne ?.

Her koyun kendi bacağından asılır demiş atalarımız. O yüzden bize düşmez laf anlatmak.

Hayır yani. Doğruyu anlatınca cenneti mi garantilicen mq. Ödül mü verecek sana Allah?.

Bir insan neden başkasına bir şeyi anlatma, kanıtlama derdine düşer ki?. Ne gerek var. Amaç ne ?.

Boş iş kısacasi. Herkes kendi hayatına baksın!!.
Yıl olmuş 2023 kuşatma mı kaldı aq.
hun tarhanası -çorbacı'da gelmiş buraya, bu salağın yazdığına inanmıyor ama sırf bana ibne demek için hamama giriyor.
çok sıcak uğraşamam ..

dinci salakta yakında tekerlek olacak devir, çevir, dön, sonu yok evladım kötü yolu düşersin, kuzu gibi çevirirler seni.

bu arada bu salakları ciddiye alan yok,boş zamanlarda kafa yapmak için yazıyorum.
arkadaşlar bu salağın yazdıklarından anlayan varsa lütfen yazsın, ben baştan yazdım bu salağın başlıklarından birine , devrim dedi ben revolution yazdım, ikisi de benzer kelime dedim.

hun tarhanası salağı ile bu salak gülme efekti yapıp , devrim fransızca mı diye salk sal salaklaştılar.

neyse anlayan yazsın lütfen bende anlayayım.

ne diyor kuran'ımı ispatlamaya çalışıyor yoksa başka bir şey mi.

evladım tekerlekle uğraşma tekerlek olursun,çok tehlikeli.
nasıl mükemmel ve eksiksiz bilimsel açıklamalar bunlar böyle. Ben şahsen ikna oldum.

bu ezik yazar da birileri başlığına entry giriyor diye artık mutlu oluyordur umarım! yoksa durduramayacaktık...
Kuş atma dersi vermek istedi.

Biz müslümanlar kaotik değiliz evelallah.