bugün

58 yaşındaki israilli likud partisi lideri. 96-99 yılları arasında israil başbakanıydı.
soyadı aşağı yukarı tanrıverdi anlamına gelen, sayaret matkal' dan devşirme, bir zamanların aşırı sağcı israilli devlet başkanı.
http://www.netanyahu.org.il/
verdiği sözleri yerine getirirse, kan gövdeyi götürecek denilesi kişi. para, güç gözünü doyuramamıs, toprak doyursun denilecektir, vazgeçilir, en cok topraga actır. dünyaları verseniz, insanları öldürmek için yine bir sebep bulacaktır.
israil'in kuruluşundan sonra israil'e yerleşen ilk başbakan. zannediyorum polonya doğumlu. ayrıca 180 iq puanına sahiptir, ve bu da kendisini şu anda dünyanın en yüksek iq'lu devlet adamı yapmaktadır.
miloseviçin tek rakibi. hitlerin gayri resmi dölü.
dünya üzerinde masum insanları öldürmeyi en iyi bilen başbakandır, zira kendisi işgal güçlerinde savaşmış bir komutandır, degişik katliamlara katılmıştır. israil de "bile" kendisi faşist olarak anılmaktadır düşünün ne noktada!!!
yan tarafta adını görünce, acaba gebermişmi diyerek başlığa baktığım siyonist, faşist baş belası.
"operasyona tam destek verdim" diyebilen, insanlığın utanç merkezi.

(bkz: israil in yardım konvoyuna operasyonu)
israil adındaki teörist biriliğin terörist lideri. kan emici, hitlerin müridi.
(bkz: neden yahu)
bir gün dönecek devran, sen o zaman göreceksin adam öldürmeyi.
anası belli babası bin yüz elli.
''Adolf'da kim oluyor!! Ben daha fazla insan öldüreceğim'' diyen faşoo
şu ana kadar duymasam 10000 metre maraton koşucusu zannederdim bu isimle.
(bkz: bünyamin)
tipik yahudi ismine sahiptir.
kime gore bana gore tabi. *
israil i teröris ülke yapan başbakan.
geçmişten gelen devlet politikalarını uyguluyor sadece bu adamı eleştirmekle yanlış yaparız yahudi statükosu çok sert.
bazılarının "bünyamin nettin yahu?" olarak anladığı söz.
kendisinden hiç hazmetmediğim politikacı ama kendisinin israil başbakanı olduğunu bilmem politika sınavımda işime yaramıştır.
(bkz: bir an israelsozluk te oldugunu sanmak)*
bizim israil yalakalarının yazılarını göremedigim kişi.
seven şahısların babası olabilme ihtimali yüksek kişi.*
eskiden'de basbakanlik yapan teror devleti israil'in basbakani.
adamın oğlu şu açıklamalarda bulunmuş....

http://haber.mynet.com/de...-geride-mi-birakti/578419