bugün

izmir'in en büyük kaybı. bu insanlar kendilerini hiç düşünmüyor mu acaba? bari çocuklarınızı düşünün.
izmire bir çok faydası dokunabileceği halde seçilmeyen geçtiğimiz yerel seçimlerin belediye başkan adayıdır. izmirliler bu adamı seçmeyerek büyük yanılgıya düşmüşlerdir. ama acımayınız zira izmire müstahak.
alt tarafı bi' seçim kaybetmiştir. ses tonundaki uyuşukluk sinir bozucudur. o ses tonuyla simitçi olması gerekirken yıllarca bakanlık yapmıştır. hayat çok enteresan. nam-ı diğer milyonali.
Gönlümdeki Başbakandir. Ama yapmazlar.
22 ağustostaki basın toplanstısında içten içe başbakan olmak istediğini belli etmiştir. yaptığı marmaraya falan değindi, bakanım dedi ki bakan değil. bakanlığı özlemiş durumda abdullah gülle beraber boştalar. ıvıdı vıdıdı danışmanı şu anda.
yaptığı hizmetler hiç bir zaman unutulmayacak heykeli dikilmesi gereken türkiyenin yüz akı siyasetçilerinden.

ayrıca babam olsa daha fazla sevemezdim dediğim kişilerden biri.
izmirde hüsrana uğramış akpli eski bakan.
Reyizdir kendileri.
şu seçimlerde akp %1-2 oy kaybetsin diye el ovuşturan kişi.
zira davutoğlundan sonra yeni kuklanın kendi olacağına pek bi hevesli.
görsel

Atatürk'ten zarre haz etmeyen, atatürk'ü sevdikleri için izmirlileri eleştiren ama izmir'den millet vekili olmak isteyen garip ve yalancı siyasetçi!
yüze vurur ifadesi iktidarız bitanesi videosu çeken bakanımızdır. Allah zeval versin yani bu ne asdhgsjfk
1 Kasım seçiminin mimarı Erdoğan'dır diye yıkama yağlamaya devam eden zat. önümüzdeki senelerde belki bana da bir makam düşer diye uğraşıyor hor görmemek lazım 1000aliyi.

http://www.haberturk.com/...ciminin-mimari-erdogandir
Tekrar iş yeleği, bareti giyip meydanlara çıkan eski ulaştırma şimdi yeni ulaştırma bakanı. Şu istanbul'a yatırım yapacağınıza istanbul'un nüfusunu nasıl azaltırızın da planlaması yapsanız. hızlı tren yaptınız ama biletler öğrenci ve dar gelir grubuna hitap etmiyor. otoyollar yapılıyor ama o yolda gidecek millette kaliteli araç yok. akaryakıt dünyanın en pahalısı. havaalanında biraz rahatlama oldu ama onda da bilet bulmak zor.
dunyanin en komik adamlarindan olabilir. daha cok calismamiz lazim

https://www.facebook.com/...937813457609/?pnref=story
nam-ı diğer "milyon ali", binlerle falan artık işi olmaz. badem bıyığını ve boş bakışlarını gördüğümde beni bir gülme alıyor. türkiye bir fırsatlar ülkesi, sıfıra yakın iq ile bakan olabiliyorsun...
30 tane gemisi olan hacı yatmazın babası ...
ingilizcesi ride the lightning dir.

edit: yok lan ingilizcesi "ali: the lightning rider." oluyor.
Adamsa ekşi sözlüğü temizler. Ama nirde anca bizim gibi zararsız insanlarla uğraşırlar.
adamın kralıdır.
izmir'i rüyasında bile göremeyecek olan Tayyip'in uşağı.
Akpli koyunların güzel izmir'ime musallat etmek istedikleri ama Başaramadıkları için köpek gibi kudurdukları adam.

Neyse ki sıkıntı yok. Tayyip gelse yine seçim kazanamaz. izmir sizin neyinize ya?
Gelmiş geçmiş en vasıfsız bakandır.
fikri sorulacak ya da danışılacak kişi değildir. çok basit.

yani türkiye de teknolojik bir gelişme ya da olay olduğunda sorulacak kişi değildir. çünkü kendisi de bilmiyor. bu adamın kapasitesi o kadar düzki, kahvehanelerde her gün dolup taşan kişilerden farkı olmadığı gibi vasfı da onlardan daha az. aciz. acınası. benden katmerlerce düşük zeka ve vasfa sahip bir kişinin ya da sadece ben değil benim gibi milyonlarcası rahatlıkla diyebilirim, birinin teknolojik gelişmelerde adının öne geçmesi ülke için acınasıdır...
Bu adamın konuşmasında cidden bir problem var.
demiş ki: Köprüyü pahalı bulan geçmesin, Körfezi dolaşsın. tamam dolaşalım sayın bakanım, dolaşalım dolaşmasına ama bu köprüden ben geçemeyince diğer pahalı bulanlar geçemeyince, köprüyü yapan şirket yıllık hedeflenen ciroyu elde edemezse parasını devlet ödeyecekmiş. ee devlet para basıp mı ödeyecek bakanım ? tabi ki hayır. peki bakanım bu ödenecek paralar gene benim cebimden çıkacak. bu ne perhiz bu ne lahana turşusu bakanım. hayır desen ki merak etme hhka benim oğlana kumar oynatır kazanır öyle öderiz diyorsan sıkıntı yok.