bugün

19 tl 5,000 Sms ; 250 dk ; 500 mb internet hem de her yöne. Daha ne olsun!
bimdeki kasiyerlerin kendisinin de kullandığını iddia ederek müşterilere tavsiye ettiği operatörümsü.
saatlerce telefonda tuvalette sıçarken büzüğünün aldığı şekle kadar konuşan ergen ve ergen ruhlulara uygun olmayan operatör.

siz gidin beyin kanseri tedavisi için şimdiden para biriktirin. bu kadar çok konuşmaya devam ederseniz olacağı o.
sanırım uğruna turkcell ile olan 11 yıllık ilişkimi bitereceğim operatör. bir nevi avea tarifesi. yok arkadaş yeterse yeter, burama geldi turkcell'in soktuğu kazıklar. lan 30 tl yüklüyorsun, her yöne hiçbir hediye vermiyor. önceden veriyorlardı, onu da kestiler. bir mesaj paketi yapacaksın, 50 tane paket var. yok nar paketi yok ben yaptım paketi yok zart paketi zort paketi. eeh bu ne lan? düz adamım oğlum ben. bak bimcell'e. 30 lira yüklesem 2 ay konuşurum lan ben o bakiyeyle. zaten turkcell'de hangi kampanyadan faydalanırsan faydalan, her yöne konuşma ve mesajlaşmak için en az aylık 25 tl'yi gözden çıkarmak gerekiyor.

özet: kullanan varsa görüşlerinizi bekliyorum. turkcell'in kazıklarından yıldım artık.
uygun fiyat ve hıza sınırsız internet paketi çıkarmasını istediğim operatör.
Bir kaç güne ciddi ciddi geçmeyi düşündüğüm hattır. Yada tarifedir. Artık her ne derseniz *
Başta Turkcell olmak üzere diğer hatların itelemeleri artık tak etti.

Hayırlısı artık *
son zamanlarda çoğu kişiden 'acaba ben de mi geçsem lan' diye bahsettiğini duyduğum operatör.
abone sayısının artması durumunda da bu ucuz fiyatları bize sunacak mı diye düşündüren cell..
(bkz: le telefon kartı)
bimin celli. cuma günü uzaydan bile çekiyomuş diyolar.
hat ücretleri ile ilgili bilgiye ulaşamadığım muhtemelen geçiş yapacağım avea hizmeti.
birkaç gün içinde üyesi olacağım operatördür. 6 sn 1 kr.
bugün geçtiğim operatör. 19 TL'lik genç paketi nasıl olacak meraklıyım. Şu an en hesaplısı. *
ilk gördüğümde şaka sanmıştım. Gerçekmii lo aslında şöyle abi. Mesela turkcel genç tarife 15 dk 50 kurrş bu 6 saniye 1 kuruş dakikası 10 Kuruş yani 5 dakikası 50 kuruş.
üçlü paketi ile coşturan operatör.19 tl ye konuşma mesaj internet var, avea altyapısını kullandığı için sıkıntısı da avea kadardir zannımca.
güzel özelliklere sahip paketleri olan bir gsm operatörü. avea altyapısını kullanmaktadır. ancak bu operatörü kullanmaya başladıktan sonra bim'deki ürünler hakkında hergün sms alma korkusu nedeniyle geçilmesi bir hayli zordur.
kapsama alanı hakkında bilgiye ihtiyaç duyduğum operatördür. *
geçmeyi düşündüğüm operatör.
faturalı hattı olsa on numara olacak operatör. faturasız tarifeleri çok ucuz lan. faturalısı olsa düşünmeden geçerdim.
çalarken dinlet için kullanılan müziklerin hepsi ilahi olan operatör.
yobazlık yapıp körü körüne saldırmak yerine avantajlarını konuşmanın daha mantıklı olduğunu düşündüğüm operatördür. başlarda pek sıcak bakmadığım fakat sonra aveanın alt yapısını kullandığını öğrendikten sonra olabilir lan dediğim daha sonrasında ise her yöne 10 liraya 250 dakika, 9 liraya 5000 sms artı 500 mb tarifesini duyduktan sonra sempatiyle baktığımdır. bana yeter diyip geçmeyi düşünüyorum.
kendisiyle alakalı gerzekçe espriler bir yana,diğer operatörden * geçtiğimden beri memnun olduğum, avea altyapısını kullanan sanal operatör. telefonla konuşmanın bokunu çıkarmıyorsanız cidden çok avantajlı. 20 tl yükledim, 9 lirasına her yöne 2000 sms aldım. kalan 11 lirayı bitiremiyorum lan. bildiğin bitmiyor. görüşmelerimin çoğunun ortalama 30 sn - 1 dk arası sürmesinin de bunda etkisi büyük tabi. önemli görüşmeler telefonla, geyikler de sms'le yapılınca gayet hesaplı efendim. çekmeme sıkıntısı olur mu diye tereddütte olanlar varmış. avea'dan memnunsanız, avea'nın çektiği her yerde çekiyor.

edit: eksileyen arkadaşım, tamam bi dahakine 19 liralık 3lü paketten alırım. her yöne 250 dk, 5000 sms ve 500 mb internet. gerzek kısmına takıldıysan o sözümün arkasındayım. komik değilsiniz oğlum zorlamayın işte.
50 liraya hissesini aldığın bim mağazasının telofandaki 5 kuruşla 30 sn konuşturacak kadar cömert bir o kadar da cazip operatörüdür. yakında tüm aç liseli tayfanın bu operatöre geçmesi beklenmektedir.
söylenenin aksine çekme sıkıntısı olmayan operatör. ne de olsa avea altyapısı. 2 gün önce geçtim ve çok memnun oldugumu söyleyebilirim. üçlü paketi 19 liraya çok uygun.
(bkz: çağın icadı)