bugün

aktüel kısmında çok ucuza bulunabilecek teknolojik aletleri olduğu sürece bim öğrenci dostudur demekten başka bir çare kalmıyor.
bimcell'e 100tl yüklemesini bilmeyen akıllı(!) çalışanları olan bakkal.

Çözüm bizden gelmiştir: 3 adet 30tl, 1 adet 10tl
not: bimcell'e en fazla 30tl yüklenmektedir
(bkz: anatech)
le kolaya olan bağımlılığımı azalttığımdan beri içecek reyonundan uzak durduğum biricik marketim.

yeniden başlamak ve o illete yeniden bulaşmak istemiyorum ama malum bimler küçük oluyo. gözlerimi kapayıp ilerliyorum o daracık reyon aralarında.

fakat dün akşam gözüme birşey çarptı. önce uzaktan biraz baktım sonra dayanamayıp yaklaştım. bu icetea ydi. evet evet icetea. gözlerime inanamadım

nasıl olurda bu kadar ucuz olurdu ve burada ne işi vardı. derken yazının üzerinde ki başka bi yazıya baktım ve gerçeklerle yüzleştim. bu icetea değil

arkadaşımın çay bahçesinde bize icetea diye yutturulan teatone'ndu. almadım. hüzünle marketten çıktım. alamazdım çünkü soğuk çay konusunda değişmezim

fusetea'ydi. icetea ye de hayır demem ama ilk tercihim fusetea olurdu.

yalnız bende para kalmadı. ben gene de bi uğrasam mı sadık yarim bim'e.
anlatılanların aksine (bkz: birleşik islam marketleri) değildir. %88lik hissesi yahudilere aittir ve türk gıda sektöründe açık ara 1 numaradır. ucuzlukta tek rakibi asıl şakirtlerin olan a101'dir. (kamplara gitmiştim bi ara oradan biliyorum)
bir le bira yapamamıştır ya yazıklar olsundur.
10 tl ile dükkanı boşaltabileceğiniz uygun fiyatlı mağaza şeysi.
emre aydının soğuk odalar dediği yer bim lan. oh mis püfür püfür esiyo valla.
genelde duyulmamış markaların ürünlerini piyasanın altındaki fiyatlara satan marketler zinciri. en küçük ilçelerde bile var. ankara'da bir cadde üzerinde 3 tane şubeleri olduğuna bile şahit oldum.
piyasada 1,50 liradan satılan toblerone çikolatayı 80 kuruşa satan mağaza zinciridir.
Bim kendi marketleri için üretim yapan fabrikalar açmış , 20 liraya abur cuburla , hazır kıdayla öğrenci evini bir hafta idare edebilen markettir .
fair gold kaymaklı- çikolatalı dondurması, türkiye topraklarındaki en iyisidir.
hemen yerde aÇılmış marketler zinciri. utanmasalar bizim evin salonuna da aÇacaklar.
nick the chopper nickli yazarın daimi adresi. adam gözlemlemek için alışveriş yapmasada bim den çıkmıyor. *
bim gibisi yok. cidden. ne kadar abudik kubudik urun varsa alayi burda satililir. bi de en kotu yani da bazen mecbur kalip aliyosun da.
Lisedeykene vazgeçilmezimiz olan marketler zinciridir. Le cola bagımlılık bile yapmıştı bi dönem.
ülkemizde köyünden kasabasına her yerde rastlayabileceğimiz markettir. ürünleri kaliteli olmamakla birlikte le cola diye sattıkları içecek insanı hayattan soğutacak niteliktedir.
gidilen bütün şehirlerde bilmem ne merkez cami altına konuşlanmış market zinciri.
çok stratejik yerlere dükkan açan marketler zinciri. hatta rekabetten kaçmıyorlar. sanırsam her bir bölgeye çok üst düzey ekonomistler karar veriyor.
ucuzluk diyarı.
çikolatalı suflesi görünüş olarak 10/10 tat olarak 10/2.

öyle bi görüntüden o tat nasıl çıkar yahu.
görsel
ürünlerinin fiyat-performans oranı tartışılabilir ki bence çok iyidir; bim in asıl efsane özelliği insanları kandırmaya çalışmaması, müşteriyi asla salak yerine koymaması, bim kart gibi bir saçmalık işine girmemesidir.
ürün isimleri konusunda ciddi sorunlar yaşayan markettir.
sayılarının bu Kadar artması şaşırtıcı. bir de kardeşi mevcut bunun turkuaz renkli. almanya'da bu marketlerin muadilleri var; Aldi, lidl, penny gibi. bu marketlerden alışveriş yapanların yüzde doksanı göçmen. yüzde onu da penner. (Pena-evsiz,barksız,alkolik)

şöyle eli yüzü Düzgün bir tane alman yok bu marketlerde. onların marketleri farklı. hatta oralara girince "senin ne işin burada lan kara kafa" bakışı atıyorlar. enteresan şeyler bunlar.