bugün

yağlı gevrek tabii ki. hem ucuz, hem lezzetli, hem bitmek bilmez, hem tok tutar.

artık yemiyorum tabii ki, eskiden çok yerdim. artık daha ziyade cihangir'de takılıyorum. gouda peyniri, şarap falan, bilirsin...
yağlı gevrek

tahinli çörek.
ürünlerin konduğu bim torbasının içinde değer kazanan ürünlerdir...
tabii ki centro.
dost meyveli yoğurt, patito, le-mandy.
bir zamanlar twix hala var mı bilmiyorum baktım geçen yoktu.
sinbad çerezler. yağlı gevrek.
ogaş kuş lokumu
kutusu bile çok şirin. ıvır zıvır koymak için kullanılabilir.

görsel
topitanem. nasıl bir çikolataysa kokusu eve siniyor işin garibi çikolata gibi kokmuyor.
daha önce Isparta'daki bimde gördüğüm tamı tamına 500gramlık dost meyveli yoğurt bunlardan biridir. ne güzel ki artık istanbulda da satışa sunulmuştur. (bkz: dost meyveli yoğurt)
Yagli gevrek.
anneme göre çiçek için toprak. oğlum çıkarmayın toprak falan. karı durmuyor menekşe menekşe yedi lan bizi. bimin toprağında çok güzel yetişiyormuş. sevgili bim yöneticileri burada size sesleniyorum. ne olur şu toprağı üretmeyin. evimizde akşamlar yaklaşık 30-40 saksı bizimle beraber solunum yapıyor. nefes alamıyoruz. lütfen sesimi duyun. yaşamak istiyorum.
dost yoğurt.
14 Haziran için amatör bir bot gelmiştir ki eğlenilebilecek kadar yeterli kalitededir.
(bkz: top stars)

içi türkiye'nin en iyi üzüm kuruları, dışı nefis çikolata. mmm!!!*
(bkz: reklamları dinlediniz)

tanım: hem ucuz hem de kaliteli ürünlerdir.
buono antep fıstıklı çikolata hea bide şekerlemesi var içinde badem olan ürünlerdir.
karayel kolonyası. aldım eve gelince tersten okudum. okumaz olaydım. elim ayağım titredi.
Bimde muhteşem ürüne rastlamadım ama ögrenci dostu ucuz şeylerden bolca var.
osmanoğlu tatlıları, holland caramel waffles ve tabiki yuva pizza (bkz: aşkım).
Le porta.
Topi tanem.
Dost yoğurt.
Daphne puding.
Teatone limon.
mr. bee lavabo aç.
dost ayran mükemmel ötesidir. en son üretimden kalktığını öğrendiğim domates soslu ton balığı vardı bide. memomu neydi. o da şükela bi lezzet idi.
simbat kuruyemişleri.

kabak çekirdeği süper.
(bkz: simbat hurma)
osmanoğulları kazandibi.