bugün

Hurma hediyeli 1 litre zemzem suyu 0,99 kuruş.
tabiki de kedi dili. migrosta 12.25'e satılan bu muhteşem ürün, bimde 1.90.
simbat kuruyemiş ürünleri.
Berk çaydır. (bkz: ibneler berk içer)
let's prezervatif. okey'den daha sağlam.
- dost yoğurt ki üzerine yoğurt markası tanımam. tikveşliyi bile sollar o derece.

- abur cubura dair herşey güzel zaten. ucuz ve kaliteli.

- son zamanlarda çeşit çeşit soslar getirmeye başladı. barbeküden balsamik sosa, bindallıdan chili sosa. hepsi birbirinden güzel ve ucuz. bi markette şişenin tanesini 7.50-8 tl arası bi fiyata görmüştüm, bimdeyse 3 lira civarı.

-pringles ın çakması cips var bi de gayet lezzetli.

edit:dörtlü pizzayı unutmuşum. hem doyurucu hem malzemeden kaçılmamış hem de lezzetli. e bi de ucuz daha ne olsun.
casey kakaolu kek.
dushy duş jeli kesinlikle onlardan biridir. evyap bim için üretmektedir. özellikle karanfilli olanını kullanmakta yarar vardır. 2.95 tl al bi dene.
let's hem ucuz hem kaliteli.
(bkz: toblerone) *
Buono Nuts bütün fındıklı ucuz sütlü çikolata. 1.75 denenmesi önerilir.
alternatif markaları düşünmezsek eğer waffle, le cola ve o top şeklindeki cipsleri gerçekten iyidir.
den en başta geleni içe tea dir ondan sonrada gevregi gelir.
Hocaya ve sınıfa proje sunumumuz olduğumuzda götürdüğümüz ürünlerdir.
iron man 3 oyuncağı.
öğrencinin sarellesi peripella, alternatif pringlesı party ve olmazsa olmazımız lipton ice tea'nin yedeği teatone.
kesinlikle (bkz: buono nuts)
olmayan ürünler. bimde satılan bir ürün ne kadar muhteşem olabilir ki lan. bsgçk
bir yanda marka ve kalite anlayışı, bir yanda kapitalist politikaların franchising vesilesi ile damarlarımıza kadar nüfuz eden emeçleri... doğrusu bim de satılan gıda ürünleri iğrençtir, ne oldukları belirsiz, ucuz kalite hammadelerden üretilmişlerdir, üstüne üstlük basit taklitlerdir ve ileride başınıza muhtemel bir problem açması(en azından mide bulantısı, kusma vb.) öngörülesi olan, normal bireylerce tüketilmesi arzulanmayan besinlerdir. gıda güvence gerektirdiğinden, bim'in formatı kaybeder. modern dünya gastronomik olarak aşırı geniş bir yelpaze sunar, nitekim bir insan lüksüdür yemek. biz markalar, restoranlar... seçebilme imkanımızın sonsuzken kafamız karışık olduğu için araştırmayıp güvence kısmını iyimserlikle bastırırız. bu asla diğer gıdaların sağlıklı, tüketilmeye ve sonucunda memnun kalmaya tamamıyla uygun olduklarını göstermez, en azından bim'in yerine tercih edilebilir kılmaya yeter. uzattım fakat ben ülker golden, nutella>peripella demek istiyorum, yeter!
let's kondomdur, kimilerimiz için görüyoruz ki "hayat kurtarmıştır".
Kendileri ucuz ürünler olmalarının yanında pek çok kişinin sıklıkla tükettiği tam manasıyla muhteşem olmasada idare eder ürünlerdir.
Dost süt ürünleri-topi tanem -le cola dudi dondurma vs.
bademli adora dondurmasının yanında magnum halt etmiştir. Centro ve Gof Gof vazgeçilmezdir. Arada bir de buono çikolataları tüketilebilir. Ancak le cola dan uzak durulmalıdır.
(bkz: teatone) özellikle limonlusu. iç iç doymuyorum lan.
Adamlar kendini aşmış, 80 kuruşa toblerone satıyorlar.
Le Cola . hem ucuz hem serinletici . birde let's var *