bugün

(bkz: boş sözlük yazarları)
cumhuriyet alan laikçi çağdaş amca, akşama maklube yapacak badem bıyıklı şakirt, seviglinin memesine şaplak atmak benzeri gereksiz ve boş başlıkları açan bazı troller yüzünden sıkça yaşanan durumdur. yazarlarımızda anlık duygulara kapılıp bu tür başlıklara entry girmeye başlıyorlar ve bilgi içerikli entryler, başlıklar hiç okunmadan sol framede yavaş yavaş kayboluyor.
son zamanlarda bilgi içeren başlık açılmamasıyla doğru orantlı ilerleyen bir durumdur.
talebe göre arz, vatandaş ne yemek isterse o servis edilir, prim yapan tercih edildiği için bu tarz entryler de prim etmediği için olsa gerek.
ya hiç entry girilmiyor ya da daha vahimi bilgi içeren entry eksileniyor . bu yüzdendir ki insanlarınbir şey bulmak istediklerinde ilk olarak bakacakları adres herzaman ekşisözlük oluyor . içlenmemek elde değil bu duruma .
(bkz: işiniz gücünüz geyik anasını satayım)
(bkz: sözlükten ayrılma nedenleri)
Entry girilmese de emek sarfedenlere tarafımca + oy verilmektedir. Bu da bir teşvik unsuru olarak görülebilir.
am
sik
göt
meme
yarak
vajina
ergen

varken neden girsinler ki şeklinde sorulması gerekendir. sözlük sözlükten çıktı, forum gibi oldu. formatın amına zaten koyuldu. ne bekleniyor ki?!
uludağ sözlük'ün ne kadar boktan olduğunu gösteren durum.
(bkz: bilgi içeren başlıklar niye açmıyonnuz lağn)
bilgi içeren yazarların bulunmamasının sonucudur.
geyik yapılmadığı için, saçmalanmadığı için az entry girilmesidir. yanlıştır. sözlüğün asıl amacı bilgi vermektir.
(bkz: ece kscg yi arıyorum gözlerim kapalı)*
"doğru söze ne hacet, sen hevesini kırma devam et" denilesi durumdur.
soyal medyalığını sekste bulan sözlük olduğundandır.
sözlüğün yaşlanması sonucu başlığı açılmamış, bilgi girilmemiş konu kalmadığı için düşülen durumdur. bir nesne hakkında bilmem kaçıncı entrynin, onu düz cümlelerle tanımlamak için girilmesi hem yazarı hem okuru sıkar. ayrıca okuru sıkmamak için bir de tematik modumuz mevcut, durum o kadar da vahim olmayabilir.
bilgiyi veren yazarın karşısında başka bir şey diyememe durumundan kaynaklanır normaldir. yazar çok bilimsel bir başlık girer ve ardından açıklamasını yapar, hemen herkes yazarın yazdığı konudan bi haber olduğu için kimse fikir beyan edemez.
(bkz: rickenbacker)
tüm sözlüklerin ortak sorunu olan durumdur. değişir mi? umudum yok, var mı yoksa? ne bileyim ben.
ne gerek var ota boka yazmak varken, ne yapıcaz bilgiyi falan. tamam tamamm sakinim!
türk insanının geyiği sevmesi. nerde geyik var iki eli kanda da olsa koşar gelir konuşmasa bile dinler. Bunun sözlükde olmasıda onun için bir nimettir.
bilgi içeren başlıklara hiç entry girilmezken, bundan yakınan başlığa pek çok entry girilmesi ilginçtir.
"dokunan yanar" misali bir haldir. ben gittim umberto nobile başlığına uzunca bir entry girdim. densizin biri -muhtemelen hiçbir yerini okumadan- anında eksiledi. eğer kıymeti bu kadarcık biliniyorsa haliyle şevk kırılıyor.
konuşmak için bilgi sahibi olmak gerekmediği düşüncesinin doğal sonucudur. siyasette, eğitimde, yönetimde, sokakta ve evlerde aynı anlayış tarafından şekillendirilen yaşamın boşluğu ve anlamsızlığı üzerine yazılıp çizilenler yeterli olduğundan aynı şeyleri tekrarlamak istemiyorum ama sözlükteki adam da sokaktaki adam da aynı adam. ister istemez soruyorum bunu kendine dert edinen duyarlı arkadaşlara; (bkz: ya ne olacağıdı yarraam)