bugün

Mekanı cennet olsun inşallah. Allah geride kalanlarına sabır,sağlıklı uzun mutlu ömürler versin.
Allah rahmet eylesin bilge adam.
Şu kısa ömürler Neye yeter ki?
Tüm dünya senin olsa ne değişir ki?
Tanımam, tanımak isterdim bir fatiha hediyesi ile ugurladim. Sen iyi bir adammissin bak tanımadığın halde okuyanin,hatırlayanın var.
allah" dan rahmet dilediğim yazar. huzur içerisinde uyusun. allah ailesine sabır versin.
daha yeni gördüm çok üzüldüm okurken içim cız etti be. allah gani gani rahmet eylesin. geride kalanlara sabır eylesin.
Allah rahmet etsin... Mekanı cennet olsun...
Allah rahmet eylesin.
Sanal alemden o kadar ölüm haberi aldım ama hiç biri bu kadar koymadı.

Mekanı cennet olsun.
Allah rahmet eylesin.
(aramızda).
Allah rahmet eylesin. Bu dunyada aci cekti insallah obur dunyada cennette huzur icinde yasayacak.
allah rahmet eylesin. aramızdan biri gidince, yazdıklarına bakınca... "boğazım düğümlendi" diyoruz ya işte öyle...
tanımak nasip olmadı ama temiz bir kardeşimiz imiş, anlaşılan bu kadar insan iyi dileklerini iletmiş, allah da sevsin yanına yakınına yamacına cennetine alsın..rahmetine alsın.. anacığına ailesine tüm kardeşlere de sabırlar versin..

el-fatiha...(bir fatiha okuyalım kardeşimize haydin..)
allah rahmet eylesin. hiç tanimazdim hatta ilk defa duydum. girdim entrylerine baktım hiç muhabbet sohbetim olmamasına rağmen üzüldüm ya. iyi bir insanmış belli yazdıklarından.
Yahu bu vefatın teyidini alan var mı?

kazada ölen kardeşi irem, sağ kurtulan elif. yazar hastalandığında başında olan gene elif.

ama son entry sinde ölen kardeşi için ''bekle elifim geliyorum'' diyor. ne iş bu?

Hani istiyorum ki büyük bir Trollleme olsun bu.

tekrar soruyorum bir allahın kulu böyle bir vefatın teyidini almış mı? bu yazarın facebook-twitter vs bilen var mı? ailesinden biriyle konuşan var mı?

eger kimse böyle bir teyit almadıysa bu irem-elif mevzusu yüzünden olayın Trollleme çıkacağını düşünüyorum.

yani inşallah öyledir de 18 yaşındaki bir ergen kıs kıs gülüyor olsun bize.

bak bakayım bir daha bu sözlükte yazabilecek misin.
sabah sabah aldığım üzücü haber. allah rahmet eylesin.
Vay be bu kadar basit işte ölüyorsun ve herşey bitiyor. Hayatın tadını çıkarın her saniyesinin acısıyla tatlısıyla yaşamak güzel.Bilge adam salih güle güle kardeşim inşallah varsa eğer cennet orda yaşarsın.
inşallah birileri bizimle kafa buluyordur yazarı. yoksa hiç komik değil. eğer gerçekse, bir anne olarak beni çok hırpaladı hikayesi. canım benim. anladığım kadarıyla teşhis ile vefatı arasında çok uzun sürmedi.
onun için, doğum günü olsun, yeni yıl olsun dileklerime sadece sağlık katıyorum sadece sağlık diliyorum. daha yeni 1 yaşı dolan bebeğime de öyle diledim.
Salih, Allah ailene sabırların en büyüğünü versin, nurlar içinde uyu.
Aglatmistir.uzmeyin birbirinizi hakkimi helal etmem demiş.uzmeyelim birbirimizi. umarım çok mutlusundur şu an oldugun yerde güzel insan. uzmeyelim birbirimizi.
belki de son yazım budur dedikten sonra bir daha yazamaması..

entrylerini okurken boğazıma düğümlendi sanki bir şeyler.

daha 26 yaşında hayatına doyamadan aramızdan ayrılmış, yakınım akrabam ölmüş gibi üzüldüm.

mekanın cennet olsun kardeşim, kimseyi üzmüyoruz hakkını helal et.
En azindan sozlukteki arkadaslarin tarafindan seviliyormussun bilge adam...
sanslisin
seveninin olmasi guzel...
allah rahmet eylesin kardesim...
Son entrysini daha bu hafta girmiş. Daha yeniymiş.
Allah rahmet eylesin:(
Inşallah şimdi rahattır.
Babam da kanserdi benim. Aynı kanserden. Lenf kanseri.

Tanımadığım, etmediğim bir adamın acısını en dip yerimde yaşıyorum şu anda.

Aynı acıları, aynı dertleri babam da çekti. Burada amacım ajitasyon yapmak değil...

Ey güzel insan, keşke baslamasaydin. Keşke o acıları cekmeseydin...

Hiç tanımadığım bir kardeşimi kaybettim bu gün...

Toprağın bol olsun, ışıklar içinde uyu kardeşim, abim...
(#)https://m.uludagsozluk.com/e/29845074/
Su entrysiyle insani huzne bogmus , Allah gani gani rahmet eylesin mekani cennet olsun. Bu hayatta hic mutlu olamamis ,hep aci cekmis insallah obur dunyada mutlu olur.zaten iyiler hep erkenden gider...
adam göz göre göre gitmiş ya lan. hay ben bu dünyanın adaletinin anasını avradını...
sabah öğrendim girdilerini okudum boğazım düğümlendi, akşama kadar aklımdan çıkmadı. oysa mahlasını bile ilk defa duydum nedense yakınımmış gibi hissettim. sosyal medyadan bir sürü ölüm haberi aldım ama hiç biri bu kadar koymamıştı. bu sözlük hayatımızın bir parçası olmuş demek. bu yüzden varsa yanlışım, kalbini kırdığım bir yazar özür dilerim.

allah gani gani rahmet eylesin, mekanı cennet olsun. bu pis dünyadan kurtulmuş, elif'e de, yaradanına da kavuşmuştur inşaallah.
kendisini tanımıyordum fakat haberi almamla beraber derin bir boşluğa düştüm, mekanı cennet olsun.

dualarımız seninle

edit : yaptığın komik bi şey değil, umarım kalırsın bu tezle amk.