bugün

Hoş gelmiş on birinci nesil Yazar. iyi yazmalar diliyoruz. *
Yaralarımı deşmiş yazar. Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun. Allah sabır versin ona ve tüm yakınlarına.

Akşam akşam ağlattın kardeş.
oldukça yardımsever bir yazar. teşekkürler.
On birinci nesil yazar. Aramızda.

Bu arada a+ kan lazım olursa haber ver. Gerçi en son kan verdiğim adam ölmüştü ama boşver onu sen.

Herşey bir yana geçmiş olsun kardeşim. Muhakkak sen de araştırıyorsun da hastalığın, hastaların büyük bölümü tedavi edilebiliyor. Bir doktora bağlı kalma, araştırmalara devam et.
Yazılarını okudum. Içim parçalandı. Şuan çaylağım yazdığımı okuyamıyorsun direkt mesaj da atamıyorum. Ama umarım sağlığın yerinde olur da görürsün kardeşim. Her gün duamda olucaksın rabbimin sayısız mucizesi var pankreas kanseri de en kötüsü evet ama ümit kesilmez be. Allahım senin ve ailenin yar ve yardımcısı olsun. Moralini yüksek tut.
Sözlük sizinde allah belanızi versin. Anca meme , göt başlığına yazin.

Tn: caylak olduğum icin cevap dahi yazamadıgim yazardi.
Lan bi Hayır duasi edin işsizsiniz o kadar . Bi işe yarayalim.
Allah acil sifalar versin insallah.
Lann orantisiz zeka denen beyin yoksunu.

Allah bildiği gibi yapsin seni ruhsuz , duygusuz.

Bir yazar.
umarım en kısa sürede sağlığına kavuşursun dostum.

zor bir durum, her şeyden önce güçlü olmak lazım.
Akşam akşam hayatın o iğrenç yüzünü hatırlatan yazar. Okurken boğazım düğümlendi. Keşke her şey daha farklı olsaydı.
allah şifa versin demek isterdim ama inançsızım. umarım acıların tez vakitte son bulur acıların ve sağlığına kavuşursun.

acının, hastalığın dini dili rengi yok.

çok geçmiş olsun dostum.
hiç tanımıyorum. eğer doğruysa son söylediği cümle beni gerçekten etkilemiştir. sonsuz uzaklardaki birine kavuşmak istemenin nasıl bir şey olduğunu çok iyi biliyorum. tanımadığım bir insan için şu an sanki hiç sorunum yokmuş gibi sebepsizce hüzünlendim.
yaşamak zorunda olan yazar, önünde nice güzel yıllar var, belki bir kızın var, belki daha nur topu gibi bir oğlun olacak, onları bırakma, seni seven insanları bırakma, lütfen diren.sıkıca tutun hayata.bak bizler de buradayız.iyileşip güzelce yazmanı dört gözle bekliyorum.allaha emanet ol.
Geçmiş olsun umarım tekrar sağlığına kavuşur ve uzun,sağlıklı bir hayat yaşar.
tez zamanda şifa bulup tekrar aramıza dönmen dileğiyle selam ve dua ile kardeşim.
Taniyan bir kişi bile yok mu icimizde.

Habet verecek birisi , birileri.
Birakilmiyor numara malesef.

Çaylak olduğum için cevap verememistim kahretsin.
hâlâ sesi çıkmayan adam.umarım iyisindir.
yalnız bi tutarsızlık farkettim. (bkz: #29871810) bu entryde yazdığına göre, ailesinin yaptığı kazada vefat edenler; babası ve kardeşi irem, hayatta kalanlar ise; diğer kardeşi elif ve annesi.

(bkz: #30476077)son entrysinde ise "bekle beni elifim geliyorum yanina" yazmış.

her neyse. anlattığı durum gerçek ise allah şifa versin kendisine.

ha eğer ilgi çekmek için yapılmış ise yine allah şifa versin.
hatırladıkça dualarımda yer alan yazar. inşallah durumu iyidir.
bilen gören duyan varsa da bilgilendirmesini rica edelim.
--spoiler--
Tedaviyi sonlandırma kararı aldı doktor bey. Tümörde küçülme olmadığı gibi pankreasa sirayet etmiş. Krizlerimin sebebi buymuş. Keşke hiç başlasamaydık şu işe en azından acısız ölürdük. Belki de son yazım bu. Hakkınızı helal edin dostlar. Üzmeyin birbirinizi yoksa ben hakkimi helal etmem.

Bekle beni elifim geliyorum yanina.

--spoiler--

son entrysi bu. yazarı sol framede görünce yeni öğrendim.

son entrydeki final cümlesinde yüzüm öyle bir şekil aldı ki tokat yemiş gibi oldum. ooff... oooof!
sanırım hakkın rahmetine kavuşmuş. allah rahmet eylesin. mekanı cennet olsun ne diyelim.
allahin rahmetine kavustuysa allahin taksiratlarini insallah affedecegini diledigim yazar.amin.
inşallah iyileştiğine dair bir entry yazmıştır diyerek merakla açtım bildirim gelince. Ancak okuduktan sonra umudum soldu ve üzüldüm. Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun inşallah.