bugün

bikini giyen kızın asıl amacı kaslı bir erkek eşliğinde erotizm yaşamaktır efendim. yoksa neden vücudunun yüzde 98'ini teşhir etsin ki bir insan. hatta bazıları üstünüde çıkarıyor neymiş efendim güneşlensinmiş iz olmasınmış. tamam kabul güneşleniyosun ama ne için güneşleniyosun? güzelleşmek için. daha seksi olmak için. bakın nereye geldik. seks evet. bikini giyen kız penis arzulayan kızdır gerisi yalandır.
çok basittir:

- denize ya da havuza girmek.
(bkz: slip mayo giyen erkeğin asıl amacı)
millete göstermektir...
Mahremiyetini gizlemek icin.
yüzmek ya da güneşlenmek için.
güneşlenirken bedeninin mümkün olan her yerinin güneş almasıdır. zaten deniz ve güneşlenme dışında bikiniyle pek gezilmez yani ben sokakta bikiniyle gezen kızlar görmüyorum.
güneşlenmektir.
bikini giyme amacı o an itibariyle penis isteği değildir. ama o an sonrasında olabilir de yani.
güneş görmeyen yerlerini azaltmak için. düşünmesi bile güzel
yazın gelmesi serinlemek istemesidir.
--spoiler--
kaslı bir erkek eşliğinde erotizm yaşamak
--spoiler--

- artık nasıl oluyorsa!
bu kardeşimizin amacı bikini giyerek "orospuluğunu" ilan etmektir. sahildeki tüm erkeklere "hadi gelin herkese veriyorum" mesajı iletmektedir. hele ki bikiniyle denize giriyorsa "uzaklaşıyorum gözden ırak daha rahat ederiz" demektedir. evet amacı budur. tamam mı herkes gerçek amacı öğrendiyse (bkz: dağılın şimdi)

(bkz: başlık sıçmak)
casusluktur. evet efendim, çümkü bikini sokakta giyilir; dikkat çekilir yanına yaklaşan ve dik dik bakanlardan el kaide ve radikal örgüt üyesi varsa bunları devlete rapor etmektir. yani bikini giyen kızın denize girmek gibi bir niyeti yoktur. *
Çıplaklar pilajında değilse giymediğinde görevlilerce uyarı alabilir, etrafı da fazlaca uyarabilir. Bu nedenle bikini giyerler. Çıplaklar pilajında giymezler.
sevgili erkek yazarlar;

sizlere bu başlık altından bu hayatta yaptığımız şeylerin '' asıl amaçlarını '' kendi naçizane gözlemlerimle anlatıyorum ki bir daha kafanızı meşgul etmesin.

* öncelikle bikini giyen bir kızın amacı kesinlikle teşhirciliktir. biz bikini giyiyoruz ki mükemmel vücutlarımızla siz erkekleri tahrik edelim. hem de bunu yanımızda ailemiz - özellikle babamız- varken yapıyoruz. o kadar azdık yani anlayın. bunu yapan bir kız gördüğünüzde direkt saldırın, hakketmiştir.

* makyaj yapan kızın asıl amacı, vücudu güzel olmadığı için bari yüzümü güzelleştireyim de erkekler bana hasta olsun, benimle yatmak istesin ben de egomu tatmin edeyimdir. çünkü bir kız sadece kendini iyi hissettiği için makyaj yapamaz. bizim hareketlerimizin temelinde siz erkeklerimize doğrudan ya da dolaylı hizmet etmek vardır.

* denize giren kızın asıl amacı, normal şartlarda tatmin olamadığından bari denizde bir erkek bana bedensel temasta bulunsun, ne bileym efendim ben arkamı dönmüşken gelsin birden bana sarılsın *, benim de gözüm gönlüm açılsındır.

* denizden sonra duş alırken suyun aniden çok soğuk gelmesiyle ağzından bir '' ahh'' çıkan kızın asıl amacı, çok basittir. yan kabinde duş alan sevgili erkeğimizi o anda sesimizle tatmin etmek istiyoruzdur. her şey sizin için beyler.

* sözlüğe gece giren kızın asıl amacı, sanal alemde vermektir efendim. çünkü biz bayan sözlük yazarları, her zaman her platformda olduğu gibi, erkek yazarlarımızı memnun etmek için varız. eğer ki erimiz gece sözlükteyken canı bi şeyler isterse, nickimizi görsün de rahatlasın diye özellikle gece giriyoruz.

sevgili arkadaşlarım dilerim ki sizlerin kafalarındaki soruları biraz da olsa azaltmışımdır. bir bayan olarak bunu yazmamın asıl amacını anlayanlara selam ederim efendim.
http://www.agnostik.org/2...ek-gunah-diyenler-61.html
asıl amaçları çıplak kalmamaktır. bu yüzden bikini giyiyorlar galiba emin değilim.
çıplaklar kampında olmadıklarından dolayı giymek mecburiyetinde olduklarını hissettiklerinden dolayıdır. ha, çıplaklar kampından bikiniyle dolaşıyorsa her hangi bir şakirtin sevgilisi ya da karısıdır.
sandelyedir, lavabodur, istediği üniversiteye yerleşmektir, ailesidir aynı zamanda sevgilisinin bikini giymesine içerlenen bir yazar başlığıdır.
mayo giyip göbek kısmının ıslak kalmasını istemiyordur. zor kurur ve karın ağrısı yapar insanda. tabi bronzlaşmak için de olabilir.
atomu parçalamaktır.* *
kot pantolon ve t-shirt ile denize girince bikiniyi neden giydiğini anlayacak kişi söylemidir.
nedir bilmem ama şakirtleri kızdırdığı kesin. sanane amk haşemayla girse mutlu olup şükretcek miydin? kim ne istiyorsa yapsın sen kendi işine bak bre cahil!
doğru düzgün bronzlaşmaktır.