bugün

beyler yatın kalkın bayern'in 2013'teki halinin size deni gelmediğine şükredin amk yine iyisiniz bence ahahahahah.
Her yıl renkli gazeteleri siyah beyaza boyayan türkiyenin tek büyük kulübü.
Bayern eşleşmesini renklileri Vardar osterdjfnfnfjf vs bağlamından çıkartarak değerlendirmekte fayda var. Beşiktaş neredeyse 4 yıldır baş ve baş altı takimlara karşı maçlar oynadı ve bu dört yıl içerisinde dinamo Kiev maçı hariç ezildigimiz ya da bizleri umutsuzluğa düşüren bir oyun oynamadı. bu eşleşmeye bu noktadan baktığımızda umitvar olmamızın önünde bir engel yok. takımlar bir günde oluşmaz süreç oldukça zorlu ve uzundur Beşiktaş sonuç ne olursa olsun son dört yılda Avrupa'nın top class takımları arasına giremese de baş altı takımlarından biri haline gelmiştir. bir zamanların lyon'u, psv'si şimdinin shaktar'ı... bu örnekler uzar. velhasıl ayakların titreşim Beşiktaşlı korkudan değil ama heyecandan bekle Mart ayında byernle oynayacağız sonuç ne olur bilinmez ama onları korkutacagiz.
son on yılda avrupa kupalarında kazandığı ülke puanı açısından sarıkızlara baya bir takmış olan tek ask. bayern eşleşmesini renklileri vardar osterdjfnfnfjf vs bağlamından çıkartarak değerlendirmekte fayda var. renklilere cevap dahi vermeyin bu ivme böyle giderse makas daha çok açılacak.beşiktaş neredeyse 4 yıldır baş ve baş altı takimlara karşı maçlar oynadı ve bu dört yıl içerisinde dinamo kiev maçı hariç ezildigimiz ya da bizleri umutsuzluğa düşüren bir oyun oynamadı. bu eşleşmeye bu noktadan baktığımızda umitvar olmamızın önünde bir engel yok. takımlar bir günde oluşmaz süreç oldukça zorlu ve uzundur beşiktaş sonuç ne olursa olsun son dört yılda avrupa'nın top class takımları arasına giremese de baş altı takımlarından biri haline gelmiştir. bir zamanların lyon'u, psv'si şimdinin shaktar'ı... bu örnekler uzar. velhasıl ayakların titresin beşiktaşlı korkudan değil ama heyecandan bekle mart ayında byernle oynayacağız sonuç ne olur bilinmez ama onları korkutacagiz.
Şampiyonlar liginde bayern münihi saf dışı bırakacak, başarılarına başarı ekleyecek türkiye nin en köklü ve en büyük kulübü.. umarım her iki müsabakayıda icine ali palabıyık kacmamış hakem yönetir, ha birde umarım münih katı defans yapmaz.
görsel
Bayern münih nasıl mağlup olur bunu beşiktaş gösterecek sonraki nesiller de bunu nasıl yapmışlar acaba diye şekildeki gibi aratacak.
renkli eziklerde büyük travmalar yaratan efsanevi takım. önce beşiktaş'ın seviyesine gelin sonra dalga geçmeye çalışırsınız vardar fatihleri açık ve net.
En buyuk efsanesi demiroren'in avrupa'da nufuzu olmadigi icin asiri farkli elenecek takim.

Oyle her mac rakibe kirmizi, bjk'ye penaltiyla ligde 6. Olmaya benzemiyor.

Almanya'daki macta 7+ gol secenegine iddaa firmasi tarihi bir oran verecektir. 1.20 civari olur diye tahmin ediyorum.
tarihinde ilk kez gerçek anlamda bir şampiyonlar Ligi takımıyla oynayacak şike beyi..

leipzig
porto kim lan bunlar.
Arsenal'in ikinci turda Bayern çekme cünüplüğünü bu sene biz devraldık çok şükür.
(bkz: #38406944)

hakkında şampiyonlar liginde sıfır çekmeyi başarmış tek sarılı kulübün taraftarının entry girdiği takım,bunu yaparken de diğer sarılı kankasına yanlamadan duramamış.

bu takıma laf çakarken kendi takımının şampiyonlar ligi ile ilgili bilgileri özellikle girmedi herhalde, diğer kankasının başarıları daha hoşuna gitti sanırsam?

seviyorsan git konuş bence...
görsel
Özet gibi özet.
görsel
Gs türkiyenin en başarılı kulübüdür. Bunu herkes kabul ediyor zaten. Ama sürekli geçmişe takılip kalmak dogru degil.
Bayern'e sürpriz yapabilecek takımdır.

Ben bjk nin bu turu geçeceğine gönülden inanıyorum.

Fenerspor: not.
bayern'e elenir veya elenmez o ayrı konu ama galatasaray'ı karısı yapmıştır.
Yine en çok konuşulan türk takımı.

Aferin böyle devam.
Renklileri yine konuşturan takımım, sevdam. Gelmiş geçmiş en başarılı şampiyonlar ligi sezonunu geçiren türk takımıdır.
Atiba artık yorgun.
Quaresma lâkayıt.
Oğuzhan düzensiz.

içerideki osmanlı maçında negredo, medel ve lens ilk on bir başlamalı.
son 3 senedir başarısını gittikçe yükselten takımdır.

bir taraftar olarak mutluyum. beşiktaş kendini çok geliştirdi. gs ve fb nin arasından çıkıp 2 sene şampiyon oldu, bu iki takım avrupaya dahi gidemezken avrupada türkiyeyi en iyi şekilde temsil etti.

şampiyonlar liginde lider olarak gruptan çıktık. bazılarına göre o çok kolay o gruptan mağlubiyet dahi almadan çıktık. bayern münih gibi zor bir takımla eşleştik ki bizim bu kurada galip gelme şansımız çok düşük.

buna rağmen oynayacağımız maç beşiktaşa büyük bir tecrübe olacak cinsten bir maç. inanıyorum ki takımımız türkiyeyi en iyi şekilde temsil edecektir. şimdiye kadar ettiği gibi.

futbol böyle bir oyun işte. yıllar önce avrupa kupasını kaldıran takımın taraftarı şimdi beşiktaşın son 16 da oynayacağı bayern münih maçını izleyecek. birazcık milli duygular içinde olmaya davet ediyorum sizleri. bir beşiktaşlı olarak avrupada oynayan tüm türk takımlarının başarılı olması beni gururlandırır.

biz ingiltere gibi bir futbol ülkesi değiliz. avrupa kupalarına gönderdiğimiz takımlardan 4-5 tanesi birden gruptan çıkmıyor. 1 takım çıkıyor çıka çıka. o takımı da desteklemek bizim görevimizdir diye düşünüyorum.
takım yorgun. bir bitkinlik hali var. doymuşluk la doymamışlık arası bir şey.
Muhtemelen onumuzdeki 10 sene biyunca oynayacaklari 2 şl maci kalmis olan takim.

Almany'da 10'dan fazla yemezler umarim. Istanbul'da 5'ten fazla yiyeceklerini sanmam acikcasi.

Zaten bu sene ligi ilk 5'te bitiremeyecekler gibi.

Daha da 8-10 sene sampiyonlar ligi goremezler.

Cok uzucu.
O sene bu sene bundan sonra her sene sloganını şiar edinmiş, önümüzdeki 10 yıl boyunca şampiyonluklara ambargo koyacak, bu şampiyonluklara ambargo koyduğu yıllar avrupadan en az iki kupa getirecek dünyanın en iyi 2,3 türkiyenin ise tek büyük takımıdır.
7-8 yıl yaşadım Beşiktaş'ın oldukça güzel sayılabilecek bir semtinde. Beşiktaş, farklı bir yere sahiptir benim için.Bakırköy'de falan o tadı bulamam misal. Üsküdar'da da...özlediğimi fark ettim.