bugün

siyah - beyaz

asalet - şeref

tek bir sorum var.

o kupayı iade edenler değil mi şike şerefsizliğini yapmaya çalışanlar ?

içerdeki beşiktaş lılar başkanlarından habersiz mi yaptılar bu işi.

bu kadar basit olmayın lütfen, böyle tiyatral hareketlere kanmayın.

beşiktaş ın saf taraftarını kandırmaya yönelik yaptığı eylemdir. hepsi de kanmaktadır. yazık...

çürük elmaları istemiyoruz diyenler o çürüklerin başında gelen kişilerdir. mantık hatası bu.

biraz şerefleri varsa istifa etsinler. bu işten mesul olanlar zaten vermek zorunda kalacakları bir metali iade ederek şerefliymiş gibi davranamazlar. bu kadar basit olmamalı.
şikeci başkanlarına sarılan güruhun hazmedemediği tiyaztro(!). o kadar adamsanız bir tiyatroda siz çevirinde iade edin lig kupasını.
çaldığını iade etmek hırsızlık yaptığın gerçeğini değiştirmez.
birde çaldığını bu benim hakkım diyenler vardır, nasıl bir yüzsüzlüktür anlayamadım.
marifet kupa iade etmekte değildir; federasyondan alınan galibiyet primi ve naklen yayın gelirlerini de iade etmektir...
kimilerinin yapmaya götünün yetmeyeceği olayı baltalamaya çamur atmaya çalışan eziklerin sızlantısı.

(bkz: bsgçk platformu)
''show must go on''. kupayı bize verinde sevinelim kaç yıl oldu.
şayet kupa ile birlikte avrupa kupalarına katılma hakkı da iade edildiyse çok ilkeli bir davranış. ha yok kupayı iade edip "götünü yiyemcilik" oynamaya çalışıyorlarsa da şerefsizliktir.
normal bir tiyatro oyunudur. isteyen kızar isteyen kızmaz ama ben bunun samimi bir hareket olduğuna inanmıyorum. sadece hesap işi bunlar.
kötü birşey yaptığınızı kasteden yok, sadece inandırıcı değil. bu şahsi fikrim.
ve bu sürecin bir an önce bitmesini de bir fenerbahçeli olarak acilen istiyorum. hesaplar kesilsin, cezalar verilsin. küme düşmekse küme düşmek ama ne bir eksik ne de bir fazla olsun.
not: marka değeri vardı, onun da a.q. ben! nasıl bir marka değeriyse artık!
28 yıldır kupa görmeyen bünyelerin oldukça şaşırdığı olay.
fenerbahçe'nin de yapması gerek diye kolpa bir delikanlılık örneği sunan tiyatro.

lan 7-8 maç oynamış kupa almışsın 34 maç oynayıp alınan şampiyonluk kupasıyla bunu bir tutuyorsun. gülmezler mi adama?
güzel ülkemde çok tutan popülist hareketlerden biri daha. sanki şikenin ş'sini yapmamış, onurdan ölecekmiş havasındaki tarzın bjk taraftarınca büyük sevinçle karşılanması, gurur kaynağı olması, iki üç gün önce fenerbahçeye söylediklerini dakikasında unutmaları da çok hoş olay doğrusu.
Bugünkü gazetelerde de ibrahim Akın'ın hiç bir itirafta bulunmadığı yazıyordu. Kaldı ki bu adamın bir akrabası ile aynı yerde çalışıyorum ve o da doğruladı. Yarın "pardon" deyip herkesi salarlarsa kıyamet kopacak asıl. Ama bu şikeci, asalet, şeref kelimelerini kullananların zihniyetlerinde bir şeyi değiştirecek mi? Hayır, ne yapsaydı peki? Kupayı iade ediyor diye bir araba laf... iade etmese "yüzsüzlere bak, olaylara nerelere vardı ama seslerini çıkarmıyorlar" diye saldırmayacaklar mıydı?
Burada sorun yapılan hareketin kimsenin aklına gelmeden Beşiktaş yönetiminin aklına gelmesi... Burada eleştirenler bu aklı verselerdi o zaman "asil" bir davranış olarak görünürdü. Suçludur ya da değildir. Suçluysa çeksin cezasını, küme de düşsün ve ne ceza verilecekse verilsin. Ben bir taraftar olarak bunu söylüyorum. Peki ya suçsuzlarsa... O zaman ne olacak? Bu ülkede insanlar yıllardır hapislerde hatta hücrelerde yatıyorlar da daha haklarında verilmiş bir hüküm dahi yok... Böyle bir şey olsa şaşıracak mıyız peki? Bizim insanımızda "ateş olmayan yerden duman çıkmaz" zihniyeti var. Ama bu kadar da basit değil... Bugün bir gazetede Aziz Yıldırım ve Serdal Adalı'nın kazandığı helikopter ihalesinin kaybedeninin başbakana yakınlığı ile bilinen Çalık grubu olmasına işater edilmiş. Tiyatro, asıl böyle bir olay ortaya çıkarsa sahnelecek...
entryi giren 28 yasindan kucuk olmali (28 dedim ironiyi yakala ordan sen). Daha mahkeme sonucu belli olmadan -ki buyuk ihtimal serbest kalicaklar- sirf kiskancliktan yazilmis bir baslik. Gereksiz.
hem arkadaşlarımızın arkasındayız deyip hem kupayı iade etmek; bu kadar komedi olurmu. bi tarafta takımına ne olursa olsun sahip çıkan büyük fenerbahçenin büyük taraftarı, bi tarafta kupa iade eden beşiktaş!!! sizin beşiktaşlı duruşunuzu yiyim ben.
türkiye'de tiyatro sezonu başlamamışken, perdelerini ansızın açan tiyatro.
aman ne şanlı hareket, ne yüce bir davranış.
o kupayı iade ediyorsun da kupayı aldığın için kazandığın paraları niye iade etmiyorsun?
ya da o kupa sayesinde gideceğin avrupa kupası maçlarından niye vazgeçmiyorsun?
biz koskoca uefa kupasını düşürüp kırmış adamlarız. o tenekeyi iade etsen n'olur?
fenerbahçeye tencere kapağı canlandırması...
tiyatro mu, değil mi bilinmez ama serdal adalı'nın o işi yıldırım demirören'den habersiz yapma ihtimali yoktur ondan emin olmak lazım.
komiktir...gülünür
hayır birde olaki bjk yönetimi suçlu bulunurda kupa geri verilmezse ..ooo
evet ben daha çok gülerim.
yaptık ama bi sor niye yaptık demeye getiriyorlar herhalde.
görsel