bugün

fanatiği olduğum radyo beni Anıtkabir'e götürmüşlerdi Türkiye'nin en iyi radyosu.
beyazıt öztürk, ceyhun yılmaz, gökhan özen, ferhat göçer gibi bazı ünlü isimlerin ilk gösterilerini yapmış olduğu, kalite sahibi ve yıllardır dinlenilen, dinlenecek olan radyo kanalı.
(bkz: arıza show)*
gün itibariyle 19. yıl özel programı yapılmaktadır. dinleyin, dinlettirin efendim! ayrıca şu an ceyhun yılmaz yayında. yok ben bilmiyordum duymadım olmasın.
uludağ a sözlüğe ilham veren programcıya sahip radyo kanalı.

(bkz: tuvalet arkası yazıları)
futbol spikeri (bkz: ali ferahbot) maç ları naklen yayımlamak radyolarda serbestken (bkz: best fm) de maç anlatıyordu. o zamandan beri radyo aklıma geldikçe dinlerim... güzel müzik tercihleri vardır. ya da benimkiyle uyuşuyordur...
http://www.bestfm.com.tr/radio.htm
sırf ceyhun yılmaz ve serdar gökalp için bile olsa dinlenmeye değer radyo.
ortamı en sıcak, en samimi olan radyodur.
serdar gökalp için haşır neşir olduğum radyo frekansı.
sadece arıza show için bile dinlenmeye deger radyodur.
cem arslan, ceyhun yılmaz, serdar gökalp ve rıza esendemir'in muhabbetleri için dinlenen radyodur.
ne zaman açsam ya biri konuşuyor ya da reklam var, henüz müzik çaldığına denk gelemediğim radyodur.
Sırf arıza ve serdar gökalp için dinlenilen radyodur. Yoksa fasa fisodur efendim.
ceyhun yılmaz'la birlikte dinlemeye başlayıp diğer programlarını da sevdiğim radyo. Ceyhun'un programından sonra, Arıza show, gazoz ağacı da çok iyidir. Vaktim olsa Sabah akşam dinlerim best fm'i.
An itibariyle meşhur ama adını bilmediğim radyocu atatürk dışında tüm liderleri ya arap kültürünü yada batı kültürünü halka dayatmakla sucladi.

sahi sapka kanunu yada kılık kiyafet dayatmasi veya milyonları bir anda cahil eden latin harfi faciasi neyin nesiydi. japonya latin harflerine geçmediği için böyle geri kaldilar zaten. tabi tabi
Bünyesinde 1'den fazla iyi programcı bulunan konuşan bir radyo..
kendi sitesindeki canlı yayın dinleme penceresinden dinlemek isterseniz ses açma-kapama butonu almayan radyo.birden bangır bangır radyo çalmaya başlarsa tırsmayın.
ceyhun yılmaz sayesinde dinlediğim radyo kanalıdır. o değil de abi bütün programlar mı iyi olur bir radyo kanalında.
tele alışveriş kuşağı yüzünden kendisinden tiksindiren, ceyhun yılmaz sayesinde kitlesi fazlasıyla artan radyo kanalı.
türkiye'nin en iyi radyosu.
hükümete aleni olarak laf çarpan yayıncılara sahip radyo. aldıkları reklamlardaki kadın olmasa bütün gün dinlenir.
arıza şov'a az önce bağlanan herif nedeniyle bayım bayım bayan radyo kanalı. fazla uzatmadan şutlayın şu mal dinleyicileri. kanal degistirmemek için zor tuttum kendimi.
şu dogrudan satış boku yüzünden ne kadar dinleyici kaybettiklerini bilmiyor sanırım şu radyolar. best fm de bunların başında gelenlerden. oglum farkında değilsiniz ama insanlar arabalarındaki, telefonlarındaki radyolarından siliyor sizi. siz iki tane sikindirik uydu alıcısı satıcaz mantığıyla hareket ettikçe adınızı hatırlayan kalmayacak. silineceksiniz insanların zihinlerinden. adınız bile kalmayacak. misal ben arabamın radyosundan da telefonumun radyosundan da sildim uzun süre önce. ve muhtemelen 1 sene sonra birisi "best fm" dese, "aa dogru la, öyle de bir radyo kanalı vardı di mi?" diyeceğim.

hadi size bol satışlar...
eski havasını kaybeden radyodur.
Best fm'i best fm yapan ceyhun yilmazdir o adami tek gecerim arkadas.