bugün

görsel

Sosyal medya hesabından üstünün çıplak ve boyalı olduğu pozları paylaşan ünlü model Berrak Tüzünataç, takipçilerinden çok sayıda beğeni aldı. Paylaşımının sanatsal bir çalışma olduğunu söyleyen Tüzünataç'ın vücudundaki 'Bla' yazısı dikkatlerden kaçmadı.

https://www.haberler.com/...iplak-ve-13798409-haberi/
Kıskanmış.
kadın doymadı çıplaklıklara..

yeter be kadın. şahsen bıktım senden. oyunculuğunu da beğenmiyorum.
" ne çıplağı be yaaa " dedirtti. koşa koşa geldik bir de !
Bu hatun kişisi sahiden garip biri, delidir ne yapsa yeridir denebilecek bir kıvamı var.
Konuşmaları, donuk bakışları, sanki, " az evvel bali çektim, beni raat bırakın" havasında.
berrak tüzünataç kim amk?
hemde 'sanat çalışması' imiş. vay anasını.
sanata bak.
biz sanat diye soyunsak sapık, tacizci, deli oluruz, ama bunlar 'sanatçı' oluyor.
Bedenini teşhir ederek gündeme gelmeye çalışan insanlar bence gündeme gelebilecek çok az şeye sahipler
Sanat tam olarak neresinde merak ettim. Sözlüğe atılan fotoğraflar bile bundan daha profesyonel. Millette ciddi bir sorun var.
ülkeyi abd ve avrupa özentiliği bitirecek.bakın söylüyorum. sözde müslüman ülke he he yersen.
Bla bla car reklamı gibi olmuş...
Şair bu şiirinde Kadın bedenini üzerinden yapılan yorumlara artık tahammül edemediğini, gereksiz gereksiz konuşulduğunu anlatmaya çalışmış sanırım. Ben öyle anladım yani.
Feminist protestocuları hatırlatmış fotoğraftır. Çok kötü bir poz gerçekten.
yok be oğlum ne cinsel objesi, hepimiz feminiğiz. tabi deli misin.
bu çalışmayı beraber yaptığı kişinin çizimlerinden/tasarımlarından bla bla bla... ona istinaden de modellik yapmış sanırım. neyse, arka planında kendilerince farklı bir metin var.