bugün

Berlin'de bulunan bir su parkında görevliler, bikinisinin üst kısmını çıkararak güneşlenen Fransız kadını üstünü örtmesi için uyarınca yüzlerce kadın bu uyarıyı protesto etmek için çıplak bir şekilde bisiklete binerek "Benim bedenim benim kararım" sloganları atarak Berlin caddelerinde dolaştı.

Bunun adı medeniyet filan değildir.Almanya ve diğer ülkeler aynı şeyleri Türkiye'de de yapmak istiyor oyun ne kadar büyük görülmeli.

https://www.haberler.com/...z-oturan-kadini-uyarinca/
Meminto festivali olmuştur.

t: Haklı eylemdir, desteklenmelidir.
haklı bir eylem. Ortadoğu zihniyetli ülkelerde bedenin her yeri cinselleştirilmişken gelişmiş ülkelerde bu algı yıkılmış ve var olan kırıntıları da yıkmaktalar.
Maskeleri çıkarmaları gerekirken takkeleri çıkarmışlar. rezillik.
bak bi de bunları destekleyenler var.
ondan sonra taciz tecavüz ediliyorsunuz.
güzel kardeşim, memelerini açıp güneşlenmek mi istiyorsun?
kalk siktir git sessiz sakin bir plaja istersen götünü aç güneşlen.
nefsin ne demek olduğunu bilmeyen, her insanı bir sanan üper ötesi beyne sahip bu bireylerin nasıl uslanacağı hakkında kimsenin bir fikri yok. edep ya hu! edepsizler.
ahanda din elden gitti tadında hareket.
"oyun Böyük yiğen"ci, böyük resim okuyucular geldi yine.. Yav he he, dünyanın çivisi çıkıyor.

Lan Osmanlınız gırtlağına kadar oğlancılığa batmıştı da dünyanın çivisi çıkmadı, şimdi mi çıkacak?

(bkz: ahlakı batıdan öğrendik)
Türkiye'deki yobazların gözünün içine iki meme sokulması gerek. nefis mefis hikaye geçen söyledim yine söylüyorum, bu ülkede kadınlar her türlü şeyi giydiği için tacize uğradılar ancak tamamen çıplak kadınlar hiçbir şekilde tacize ve tecavüze uğramadılar.