bugün

bir erkek ismi, anlamı;
1) sağlam yapılı
2) ayışığı gibi parlak olan
3) Ay ışığı
4) Güçlü ay
bir kız arkadaşımın adı ilginçtir fakat unisex bir isimdir.
(bkz: erkek adları)
şimşekli gecede görülen ay anlamına gelen isimdir.
kütahya merkez'de bir halı saha ismi.
dedektif sanlı'nın yardımcısı, çırağı.
o dünyanın en tatlı, en eğlenceli adamıdır. sabahlara kadar seninle beraber içer, dans eder şarkı söyler. kötü gün dostudur, hep yanındadır. kocaman gülerek bakar ay gibi parlayan gözbebekleriyle...kollarını açar kocaman kucağı vardır. güvenebilirsin, yarı yolda bırakmaz seni. sever de, sevgi adamıdır. ama çok sıkıya da gelemez, özgür bırakacaksın ki daha çok bağlansın. rahattır, huzur verir, o bitanedir ve adı berkaydır.
gökyüzünde ki şimşek gibi parlak ay anlamına gelmektedir.
bir adet kendini şarkıcı sanan insanın adı.

(bkz: o ne biçim manita otuz beşinde lolita)
şarkılarının, son dönemin en tavan yapmış parçalarının sahibi (bkz: soner sarıkabadayı)'nın elinden çıktığına inanmanın zor olduğu sanatçı..

(bkz: sen gelmeden olamam ki taburcu)
(bkz: o ne biçim manita otuz beşinde lolita)
Dikili, Baby Beach' te çıkardı kendisi önceden. Gecelerimizi şenlendirdiği vardır. Sahnedeyken, şarkı içlerine '' Berkay'' ismine katmaya bayılırdı, gerçek isminin '' Mehmet'' olduğunu unutaraktan.Bir de sahneden '' viskim nerde?'' diye bağırırdı şahsına münhasır şarkıcımız. 2005 yılları falandı o zaman, albüm çıkarıcam estanteneleri ta o zaman dönerdi; neyse duydum şarkısını rahatladım; hayırlı olsundur kendisine.En son Hande Yener konserinde kuliste görülmüş, sonra birden kendini sahneye atmıştır. Söyledi bir şeyler, şarkılar ama hatırlamıyorum bile. Başarılarının devamını dileriz.
dejavu isimli parçasıyla olayı bitirmiş gönüllere taht kurmuş, sesi yanık yorumu şahane adam.
(bkz: ömrümün geri kalanı)
gece rüyalarıma girip beni o lanet olası yüzüyle korkutan adamdır sevgili sözlük.*
günün birinde bu isimde dedeleri de görecek miyiz acaba, merak ediyor insan.
herşeyiyle soner sarıkabadayı kopyası sanatçı bozması.
(bkz: berkecan)
(bkz: potansiyel piç erkek isimleri)

edit: beyler koşun berkay burda.
son derece fanatik bir galatasaray taraftarıdır.
sanatçımsı.başka da bir şey değil.

o ne biçim manita 35 inde lolita neyin kafasını yaşamaktır, ne içtikten sonra şarkı sözü yazmaktır bilinmez.

rıdvan dilmen reyiz olsaydı bu adam hakkında bir serdar ortaç değil derdi.

edit:şarkı sözü mithatcan adında birine aitmiş ulan.ben de ayar verdim hihihi deyu sevinmiştim mnskym.
Bu adam iyidir. Bayramın ilk günü Baby Beach Club Dikili' de sahne almıştır. Gidemesem de ses yazlık sitelere kadar geldiği için, gece 3' e doğru Berkay' ın '' Ömrümünnn geri kalanııı'' yla uyanıp vayy be ne etkileyici, ne içten söylüyor dedim;albüm çıkarmadan defalarca canlı dinlemişliğim vardır ve de burdan Berkay' a sesleniyorum slowları çok çok daha güzel ve içten söylüyorsun.
bir tür şarkıcı.
(bkz: lolita) adlı parçasıyla kulakların pasını silen sanatçı. aman tanrım.
soner sarıkabadayı'nın dayısının oğlu olan şarkıcı berkay.
gülüm ve dejavu şarkısıyla kendini beğendiren bir pop'cu.

çal bir gülüm ordan.
uyuz herif ama ses var;

http://www.youtube.com/watch?v=YyLio7tQrcc&feature=related