bugün

insan kötü oluyor lan bi de güzel bir kesim olmamışsa verdiğin 10 kağıt sanki böyle bir yerlerine kaçmış gibi oluyor. bir de bu devirde güzel kesim yapan berber bulmak çok zor ben sırf bu yüzden saç uzatıyorum.
dışarıda hava soğuksa kafaya gelen ilk rüzgarda kestirmesemiydim lan acaba halidir.
sürtünme dolayısı ile aşırı elektriklenilmiş olabilir.*
(bkz: sürtük)
özgüveniniz yerindedir. çıkışta bütün dükkanların camında saçlarınıza bakarsınız.
tabi berber yanlış bir makas attıysa işler değişir. yüzünüz yerde, kalabalıktan ırak doğru evin yolunu tutarsınız ve saçlarınızın uzamasını beklersiniz.
- o değil de çok kısaldı ben biliyordum gerçi kısalacağını of ya kim bilir ne zor uzar.
+ bu kadar da koşullanılmaz ki fön çektirdin lan saçına makas değmedi.
gibi diyaloglara neden olan ruh halidir.
abi bir güzel kesiyor bir kötü kesiyor sinirim bozuluyor bu berbere deyip, bir daha ki sefere yine aynı berbere gitmektir.
kışın bozulmayan ruh halidir. bere kafanızı örtecektir. lakin yazın saçlar normale dönene kadar berberde işe başlayıp haftalarca orda yatıp kalkmayı isteyecek kadar kötüdür.
yaşa göre değişen ruh halidir. küçükken, "cici oldum", gençlikte "yakışıklı oldum", yaşlılıkta ise, "keçi gibi oldum" gibi düşüncelere uygun duygular yaratabilir.
kelden berber mi olur lan tribinin ruh haline yayılmış şeklidir.
en yakın zamanda eve ulaşmaya çabalamaktır.
benim gibi uzun aralıklarla saç traşı olanlar iyi bilir , kafanın üzerindeki ağırlığın hafiflemesiyle huzurlu bir haldir .
''herkes neden bana bakıyor?'' , ''kötü mü oldu lan yoksa?'', ''keşke biraz daha uzun kestirseydim'' laflarıyla muhattap ediyor beni. artık kendi saçımı kendim kesiyorum. vuruyorum makinaya, vuruyorum 3 numaraya kral benim.
görsel
görsel
bir acaba halidir.
görsel
bi dükkan camlarından kendimi keserim yakışmış mı diye, bir de hatunlara bakarım beni kesiyorlar mı diye.
görsel