bugün

akp nin yanlis bilgi iceren secim temasi. neyi beraber basardik sayin erdogan? galataportu mu ? istanbulun ortasina yaptirmak istediginiz dubai kulelerini mi? cocuguna aldigin "yat"i mi? gerizekali politikalariniz nedeniyle hortlayan teror olaylari ve sehit edilen askerler, avrupa birligine girecegiz diye verdiginiz odunler, disarda itibari eksi nin altinda olan turkiye, hizli tren diye bindirdiginiz yolcular ve daha sonrasinda olan kaza ve olen yolcular, emekliye verilen zam (gunde 50 kurus), yaptiginiz yolsuzluklar ve dahasi... bunlari millete yuklemeyin, hepsi sizin sucunuz... simdi neden sizinle yola devam edelim?
reklam panolarında gördüğümüz ak parti secim mottosudur. tam yanında sayın basbakan elini kaldırmıs ileriye doğru bakmaktadır.
geldiğimizde olmayan terör şimdi zirvede.
sıfır olan dış açığı rekor seviyeye çıkardık.
ülkenin olmazsa olmaz kurumlarını dışarıya sattık.
lübnana 1 milyar dolar için asker yollamayı kabul ettik.
kuzey ırak'a amerika korkusundan asker yollayamadık.
umutsuz işsizlerin sayısını artırdık.
ekonomiyi düzelttik ama nedense suç oranlarında rekor katlanmalara sebep olduk.(kapkaç, gasp)
35 milyon dolara genel merkez yaptırdık.

beraber başardık yarım bırakma...
akp'nin yüzsüzlük göstergesi. lan neyi başardık? birşey yaptık da benim mi haberim yok? ha kendi icraatlarını söylüyorsan beraber yapmadık onları.

özelleştirmeden, kofti ihalelerden paraları götürdün bana zırnık vermedin, ırak'ın kuzeyi'ne sattığın ucuz elektirikten aldığın 4 cent/kw farktan da bana pay vermedin, ben abd ile imzalanan ırak'a girmeme anlaşmasını daha yeni deniz baykal'dan duydum ordan da para almadım, yani uzun lafın kısası sen birşeyleri birileri ile başardın ama onlar biz değiliz. sen en iyisi git sam amca'nın yanına ona yalvar "bu ülkeyi yozlaştırmayı, parça parça satmayı, ayrılıklar çıkarmayı, laikliğe karşı çamur atmayı beraber başardık yarım bırakma, yap bi katakulli seçtir tekrar beni" diye. o seni sever, yapar bir babalık.
-daha yapacak çok işimiz var satılmadık vatan toprağı , çiftçiye edilmedik hakaret, özelleştirilmedik firma bırakmayacağız nereye ? diye devam etmesi olası cümle.
akp'nin özünde doğruluk payı yüksek olan önerme.
evet akp'ye verilen oylar sayesinde birlikte başarıldı türkiye'nin getirildiği kargaşa ortamı. el birliği ile kutuplara ayrıldı insanlar. hep birlikte insanların milli değerleri aşağılanarak koruma iç güdüsü ortaya çıkarıldı ve insanlar daha da bir koptu birbirinden. o verilen oylar sayesinde birlikte satıldı ülkenin ekonomik değerleri yok pahasına. bazı ihaleler bu birlikteliğe inat "iptal" edildiyse de yenileri eklendi hep beraber.
birliktelik sonucu basıldı ilk ve orta öğretim kitapları ve içeriğinden mis gibi çıkarıldı inkılap tarihinin en önemli anektodları. tüm müfredat birlikte düzenlendi, beraberce değiştirmek istendi tüm ortaöğretim kurumları, hepsi imam hatip yapılsın istendi. sonra bu projeyi uygulamak yemeyince, en azından müfredatı benzetildi imam hatiplere.
o verilen oylarla birlikte şahlandı terör yeniden, bu da birlikte başarıldı. o terörün yutup bitirdiği gençler yan gelip yatmaya gitmişti zaten askere, oh olsundu. birlikte sulandırıldı tüm değerler birer birer. yıllardır dünya'ya örnek olan çocuk bayramı haftası "kutlu doğum" a döndü birden, tüm yılda başka hafta kalmamışcasına aşağılandı milli duygular.
el birliğiyle kazık kadar bıyıklı imamlar 23 nisan'da çocuk kostümüyle meclise yollandı. milletin iradesinden doğan mecliste milletin haysiyetiyle oynandı.
verilen oylar sayesinde birlikten kuvvet doğdu, başbakan halka indi. indiği halk derdini anlatınca anasıyla birlikte evine gönderildi.
birlite bir tramvay inşa edildi, adı demokrasi koyuldu. inilecek durak yakındır, o durağa kadar gelinirse trenden de birlikte inilir. o demokrasi treni de jilet yapılmak üzere hurdaya gönderilir...
meclisin, demokrasi yoksunu siyaseti dedikodu sanan bir sürü gereksiz insanla dolu olduğu kabul edilirse, süper bir laftır.
beni kendimden şüphe ettiren slogandır.lan dedim ben vatan haini mi oldum yoksa neyi başardık biz bu adamla.