bugün

pes oynarken benzema ile attığım her gol sonrası söylediğim replik.

benzemaaaa benzemez kimse sanaaa.
Abazanların milli kezbanların totolarını arşa çıkardıkları cümlelere benziyor. Ondan sonra sidikliler oluyor sana beyonce.
Müzeyyen senar ın Tarkan la olan düeti Harika olan şarkı.
Muzeyyen senar'dan dinlenmeli baska kimseden degil. Hele hirsiz sezen aksu'dan hic degil.
benzemezz kiiiiiiiiiiiiiiiiiiiimse sana, tavrına hayran olayım
sadece müzeyyen senar'dan dinlenmesi gereken şaheser.
bundan 30 yıl geçse de hala şarkının ismi geçince müzeyyen senar hanımefendinin adı akıllara gelecek olan şarkının ismidir.
Her dinlediğimde kalbimi ağrıtan şarkı.
Aklıma karim benzama ile bana fifa da gol atıp,benzamaaz kimse sana diye bögüren arkadaşım geldi,Teşekkürler.
Makamı beyatî olan bu eser müzeyyen senar'dan dinlenildiğinde kulaklardan başlayarak tüm bedene yayılır. Dinleyenin içine işler. Düalist olsaydım bu şarkıyı kesinlikle ruhumla dinlediğimi söylerdim. Harikulade.
rahmetli müzeyyen senar' ın gevrek sesiyle hatırladığımız şarkı.

sadece naif kadınlar için söylenir.
https://www.youtube.com/watch?v=Mycq2rfovlk
(bkz: artık ne kadar çirkinsen)
öldürseydin daha iyiydi be müzeyyen abla nasıl bir acı bıraktın bende ..
Muzeyyen senarin essiz sesinden dinleyip cok sevdigim bir parca olup bagimlilik yaratir fikrimce. Raki sofrasina da pek yakisir.
müzeyyen senar'la özdeşleşmişken, onun ölümüne yakın tarkan'ın şarkıyı okuması bundan sonra onunla özdeşleşecek şarkıdır. tarkan akıllı adam, hangi şarkıyı okuyacağını bilir.
yayından kaldırılmış. mevzu parasal diyorlar ama mevzu reyting.

http://www.haberler.com/b...diriliyor-6988759-haberi/
makyaj uzmanlarının kendini aştığı program zira hakan ka kadar çirkin bir adamı kerim tekin kadar yakışıklı birine çevirmek sanattır.
Seyfi dursunoğlu için izlenilebilecek format alarak çok keyifli ve vakıf yardımı yaptığı için ayrı bir sempati kazanan yarışma.
izliyor muyum? Hayır. Ama uzun konuşmalar ve başkaları nın eğlencesini -ya da tartışmasını- izlemekten zerre keyif almadığımdan yoksa şarkı söylenirken bakıyorum.
mehmet coşkundeniz adlı yarışmacının kazanacağını düşündüğüm yarışma.

Adam çok güzel yapıyor..
Yeniden başlayacak yarışmadır. Seyfi dursunoğlu kendini özletmişti. Heyecanla bekliyoruz.
işvene kurban olayım...
beste fehmi tokay makam bayati usül aksak tsm eseri. müzeyyen senar ve tarkan düeti dinlenesidir.
--spoiler--
lütfuna ermek için,
söyle perişan olayım.
--spoiler--

dizesini adama inlete inlete söyletir...

çok sevmek lazım.
müzeyyen senar ın söylediği, aşk ı anlatan en iyi sanat müziklerindedendir.

'benzemez kimse sana.tavrına hayran olayım'