bugün

beddua mı dua mı olduğunu anlayamadığım cümledir.
tesellidir, yalandır, seni istemiyorum demenin kibar forma sokulmuş halidir.
tr. sen sevilmeyi hak eden birisin. buna nail olamadığım için üzgünüm. ama hiçbir zaman sana a$ık olmadım, sadece sevmeye çalı$tım. beceremedim. mutlaka sevgini hakedecek biri çıkacaktır. en azından benden iyisi.
büyük ihtimalle gösteren ama elletmeyen eski sevgilidir.
teselli ikramiyesi gibi cümledir.
senden iyisini bulmuş sevgili gazıdır.
hikaye anlatarak karşısındakini yemeye çalışan eski sevgilidir.
erkeklerin tipik terk etme cümlesidir.
"sorun sende değil, sorun bende" diyerek ayrılan eski sevgilidir.
+ benden iyisini bulacaksın...
- peki. arkadaşın ece vardı. onu ayarlar mısın?
+ !?
+ tamam numarasını ver bari. sana sorarsa 'bozulmam kuzu ben. nolacak yani biz ayrıldık sonuçta' dersin.
- !?
+ ama sözünün arkasında dur eski sevgilim.

diyerek tiye alınmalıdır. Eşektir bunu diyen sevgili. O şımarıklığı ona yaşatmayın.
aslında bu eski sevgili türü , sevilmeyi seven , kendini bir halt sanan , boş yere hayaller kurduran , ayrıldığının bir ay sonrasında başka kıza giden sonrasında da aaa sen çok iyi birisin ben sana dua ediyorum diyen türdür. aradan yıllar geçer birinci yıl , ararsınız , çünkü ciddi bir hastalığı vardır merak edersiniz , salaklık sizde , halen hastadır ,üzülürsünüz , ama dönmez size , 2. yıl 3. yıl aynı senaryo terarlanır , sonrasında gözlerinizdeki aşk perdesini kaldırır yaradan ver gerçekleri görürsünüz , birinin ruhunu kanatmak kolaydır , hayal hırsızlığı yapmak bedavadır ve bu tür bunu çok iyi becerir.
düşünceli eski sevgilidir. teselli ediyordur kendi çapında ah canım ne kadar iyi ve tatlı değil mi?
"müneccim yaprağımı yedin?" sorusu yöneltilebilecek eski gönül sahibi.
söylediğinden çok, ne duyacağını merak eden sevgilidir.

Ya da sizi başından def etmek için öyle diyordur.

Tam olarak emin değilim. Zaten bu kadın milletinin, ne söyleyip ne anlatmak istediğine, ne de tam olarak ne istediğine akıl erdiremedim.
yalnız bu gerçektir yada bende öyle oldu. hep daha iyiye, galiba işin sonu kate upton.

sevgililerim bile evrimleşti ya.
-Tabi ki bulacağım - cevabını hakedendir .
kurtulmak için söylenilen beyandır.