bugün

olası durumlar

a)ben senin ruhunu sevdim...(yahu aslında beş para etmez bi suratın var bacaklarında çarpık ama gel görkü zaman ve mekan senden başkasına izin vermiyor. senle idare edeceğim.)

b)ben senin ruhunu sevdim...(aş yok iş yok para yok pul yok! yeter be biraz da ben yiyeyim. allahtan kendini kendini güzellik kraliçesi sanacak kadar salaksın.yada benim öyle düşündüğümü)

c)ben senin ruhunu sevdim...(ya kızım ver vereceksen yaaa ver vereceksen yaaa. tamam hoş güzel kızsın benim niyetimi de anladın e daha neden süründürüyorsun ya)

d)ben senin ruhunu sevdim...(ulen netten tanıştık daha bir resmini bile görmedik hatunun bakalım bunuda yemezse başka kızlara bakarız artık... yoksa erkekmi lan bu!)

e)ben senin ruhunu sevdim... (hakkaten de ruhunu sevdim senin be yaaa. helal olsun sana delikanlı kişilikmişsin. alkış! )
kişinin bir hayaletle birliktelik yaşadığına delalet cümle.
(bkz: boş laf)
bedenin geçici ama ruhun kalıcı ve benim olacaksın diyen bir *şeytanın cümlesi de olabilecek bir cümle.
(bkz: hayatta inanmam)
(bkz: kaçış hızı)
ben senin ruhunu sevdim sevgilim, yüzün aklıma bile gelmiyor.

çok temizdin, herkesle aran iyiydi, sevilirdin, hak ederdin.
duygusaldın çok, insanları üzmekten çok korkardın, üzülmekten de.
Belki de ondan konuşmadan ayrıldık, hiçbir şeyi halletmeden.

ve ruhun ebediyetinin bir kanıtıysa eğer; tükenmez bir güzelliksin, hep öyle kal.
elveda...
Yalan dolan ilk baktığında ruhunu nasıl seviceksin.
(bkz: seni ilk arkandan baktığımda sevdim)
son günlerde çok moda bir girizgah. ruhlar aleminde yaşıyoruz sanki anasını satim.