bugün

şişirilmiş bir balondur.
Yine popüler kültür ve yine bi saçmalık. Gün geçmiyor ki sikimsonik şeyler ile karşılaşmayalım.
(bkz: hıdıdı hıdıdı)
türk lil pump.
aklına her geleni yazan şarkılarında anlam aramayıp sadece kulağa hitap eden rapçidir sözlerin hiçbir anlamı olmayıp Türkiyede gelinebilecek en üst noktada bu konuda bu adamdan başka kimse bu stille bu kadar yükselemez.
son zamanlardaki rap akımı içerisinde kendisini en azından ezhel(eski tarzina respect) den daha dinlenebilir buluyorum. zaten bu tarz isimlerden ve parçalarından beklentiniz kulağa hitap etmesi ve kafa sallatması olmalı. Anlam ve lirikalite arıyorsanız saian dinlersiniz, hayki dinlersiniz.
sagopa,ceza,fuat ergin gibi rapçilerin tırnağı olamaz.
Ç-ö-p.

12345.
Bunun gibi boş beleş rapçilere kaldı ortam.
(bkz: ezhel)
Sansar, contra, itaat gibileri de ses duyuramaz oldu kalitesiyle.
Alper Tunga’nın yerini tutamayacak olan biladerim. Eski rapçiler dertlerini anlatırdı bunlar 321 diyip olayı kapatmaya çalışıyorlar ama dinleniyor. istenen de bu değil mi zaten
ismini dahi anmak istemediğim tipini silkelediğim piç kurusu gibi milleti uyuşturucuya değil spora özendiren trap rapçi.
Ergenlere ithaf eden sozde rapci. Muzikten bir bok anlamayanlar severek dinler.
Bence eğlendiriyor mu eğlendiriyo bu yeterli.
Kimmiş diye açıp seyredeyim dedim.

Zatı muhteremi izleyince aklıma sigara bul isimli rap şarkısındaki sözler geldi. Kamufle ve red düet yapıyordu o şarkıda.

" piyasa beyinden çok sever popo ve pazı.."

Bu zatı muhteremde aynen böyle işte.
Çok yakışıklı diyenler layk.
Mahallemiz esmer klibini izleyip, aşık olmayan da ne bilim.
Kıskananlar eksiliyor. Hahahha.
türkçe rap'in geldiği hale bak amk. işin kötü yanı 15-25 yaş arası herkes bunu dinliyor.

ilk çıktığı zaman parodi şarkılar yapıyor zannettim ama adam ciddiymiş.
Değişik bir kafası var. Evet.
müzik yapımcılarına iq testi getirilmeli bence. bu ne len böyle?
H a d i b a k a l ı m, k o n s e r e a k a l ı m.
Sözlerden cok tınıyı dinleten türkce rapcı.

Eminem lose yourselften cok anlıyosunuz sanki dinlerken de buna sozleri sacma deniliyor.

Sadece Ergenler falan dinlemiyor bende dinliyorum müzik zevkimde gayet iyidir türkçe rapi de cok severim ayrıca arabeskle orhan gencebay sarkılarıyla coverlamadıgı için ekstra mutluyum.
Alex mica ya çok benziyor.
beni üzen bu adamın kendisi yada yaptığı müzik değil, olabilir böyle bir tarzı benimsemiş olabilir. beni üzen şey bu kişinin dinlenmesi, popüler olması hatta.
berkcan güven'in videosunda denk geldim, gayet efendi birisine benziyor.