bugün

2000 li yıllarda voltmanimi aşındıran şarkıdır. çöp tenekelerinin denizde yüzüşü sırf benimde özlememdendir.
ayni sayfada ikiser ucer entry ile ayni adamlarin bok attigi dizidir. ceyrek mi takiyorlar, farkli mi oluyorsun bok atinca anlamiyorum ki kardesim. velhasili kelam persembe sabahlari ise gec kalma, carsamba geceleri demlik demlik caya abanma sebebi dizidir.
Erken final yapmasını izlemediğim dizidir. Bu ekibi çok seviyorum. Ali Atay'ın sersemliği, Serkan Keskin'in boşvermişliği, hırsız yaviz'in kızını düşünmesi. Hepsi de gerçekten çok iyi oyuncular. Leyla ile Mecnun'dan sonra aynı ekibin yeni bir işe girişmelerine çok ama çok sevinmiştim. Hatta Ben de Özledim'in ilk bölümünü iple çekmiştim. ilk iki bölüm Leyla ile Mecnun'dan kurtulma sahneleriyle geçti. Sonraki iki bölüm çok çok güzeldi özellikle polisten kaçış sahnelerini unutamıyorum. Ancak şu son bölümlerde biraz tempo düştü gibi. Tabii ki de her bölüm ağzımı hayvan gibi aça aça gülmek istemiyorum bu çok zor ancak sanki hikaye tıkandı gibi. Ya da bana öyle geliyor anlayamadım. Umarım ekran canavarının kurbanı olmazlar. Bu ekip gerçekten harika. Özellikle Ben de Özledim'de Cihan Ercan'ın yıldızı parladı adeta. Leyla ile Mecnun'da da öyleydi ama bu dizide adam aştı kendini. Hepsini ayrı ayrı tebrik ediyorum. Bu arada Ahmet Mümtaz Taylan'ın bilgisayarı kaldırma sahnesi mükemmeldi. Erdal bakkal da çok geri planda kaldı umarım sahneleri artar. Başka dizide de gördüm ama Ben de Özledim'in jeneriğinde de adı geçiyor. * Dilerim daha güzel bölümlerle sevenlerinizi mutlu edersiniz. Hepinizi seviyorum canlar.
Edit: Eksiler neden acaba?
Yeni edit: Korktuğum başıma geldi ve ne yazık ki dizi 13. bölüm ile final yapıyormuş.* * *
leyla ile mecnun ekibi ile çekiliyor diye komik bulunan saçma sapan dizi.
10. bolumde melek sahnesinde -cicikus cicikus besiktas bırs bırs - hallerine kahkaha attığım dizi.

spo: meleklere karıstı *
çok tutsun, yüzlerce bölümü çekilsin, yayından kaldırılmasın istediğim dizi.
şu an piyasadaki en yaratıcı ve komik dizi. herkesin mizah anlayışı farklı olabilir ancak izlerken kahkaha attığım tek dizi olduğu için yayına devam etmesini canı gönülden istiyorum.

diren bayan ile inceyi vermiştir yine.

Tolstoy sahnesi.

en vurucu olanlardı bu hafta. final döneminde çok iyi gelmiştir.
yanlış strateji ürünü dizi.

hayır bulmuşsun işte kanal devam etsene 4. sezon adam gibi final sezonu yap, yarım sezon bile olsa.

valla gezi mezi bahane oldu burak aksak tıkanmıştı ondan diziyi değiştirdi hepsi bu.
Burak aksak'in oscarlik oyunculugu olsa yine izlemeyecegim dizi.
Dizide brad pitt'i oynatsalar yine izlemem.

Senaristinin kendini on plana atmak icin oyuncu kadrosuna dahil oldugu sacma bir yapimcilik urunudur.
Ne egon varmis be adam! Nerdeyse ben olacaksin.
Otur isini yap.
Oyunculuk pesinde kosmaktan textlerinin kalitesi yerlerde geziyor.
tabi ki leyla ile mecnun tadı aramak ne kadar doğru bilinmez ama yinede aynı kahkahaları atmak istiyor insan. geç saate başlaması da eksi oluyor dizinin devamı için,biraz kendini toparlaması gerek gibi geliyor.
burak aksak ve onur ünlü için izlediğim dizidir. net!
o çok sevdiğim leyla ile mecnun ekibi için bile izleyemiyorum. maleesef sadece müzikleri güzel.
1. tekil kişi ve dahi anlamındaki de ile hasretini dile getirmek için kullanılan cümle.
13. bölümüyle yayından kaldırılacağı kesinleşen dizi.
Leyla ile Mecnunun Kadrosunun içinde Bulunduğu Dizi
Not:Galiba 13.Bölümde Final Olucakmış Yada Olmuş.
benim için üzülme.
çocuklar duymasın.
arka sokaklar.
kurtlar vadisi.
lale devri vb. gibi dizilerin hala devam ettiği ve de izlendiği ülkede yayından kaldırılması şaşırtmamıştır.

çok güzeldiniz lan hepiniz. elinize, yüreğinize sağlık hepinizin.
yayından kaldırılıp beyaz perdede göreceğimiz oyuncuları kadrosunda bulunduran dizi.
bitecekmiş. abi ne oluyor ya, dedim ben ama demi.. leyla ile mecnun u istiyoruz biz o kadar !

aslında benim bir tahminim vardı.. ben de özledim başlayacak, ekip en sonunda 'leyla ile mecnun u yeniden çekme kararı aldık beyler' diyecekler ve olay yeniden leyla ile mecnun a dönüşecekti. ama burak aksak henüz 1. bölümde leyla ile mecnun un finalini söyleyince benim bu hipotezim çürüdü sayılır..
reyting canavarı'na kurban gitmiş dizi.

görsel
13. bölüm son bölüm olacaktır.
tutmadı. daha orijinal bi hikaye ile çıksalar tutardı belki ama gerçek hayat ile olmaz bu işler. önceden yapıldı çünkü.
çok özleriz n'olur dağılmayın lan! dedirten dizi. malesef 13. bölümde final yapacaktır efendim.
star tv tarafından 13 bölümde şutlanacak olan dizi.

https://twitter.com/funda...status/422722385754996736

not: star tv'den bir cacık olmayacağını zaten biliyorduk. her akşam yeteneksizsiniz türkiye ve o ses türkiye yayınlasınlar artık amk!
internetten izleme sevdasına yine reytinglere takılmış olan dizi.
an itibariyle star tv'ye ağız dolusu sövmeme sebebiyet veren dizi. n'olur dağılmayın lan!
13 bölüm hikaye toparlama dönemini atlatamamış, anlaşılamamış televizyon dizisidir, on senedir kurtlar vadisi izleyen bünyelere ağır gelmiştir.
25-30 yaş arası zengin züppelerinin cirit attığı, kimin eli kimin cebinde belli olmayan lise dizileri, alttan efektle insanlara bulaşıcı hastalık gibi enjekte edilmeye çalışılan kahkaha tufanı diziler, pis yedili, çocuklar duymasın, doktorlar, cennet mahallesi, taksi durakları ve en önemlisi bol bozuk şiveli konuşma yüklü dizilere, yarış atı gibi yarıştırılan, o yetmez gibi karılarını yanına alıp tepişen, ünlü olmak uğruna kendisini rezil eden adamlara, yalan ve taraflı haberlere devam türkiyem.